مینه سوتا تخت ICU در استفاده از COVID-19 بيمار رسیدن به بالا

به عنوان Minnesotans مشاهده یادبود روز رسمی شروع فصل تابستان تعداد COVID-19 بیماران نیاز به مراقبت های ویژه تخت صعود به رکورد 248 افزایش توسط بزرگترین حاشیه در یک روز.

وزارت بهداشت دولت مقامات که منتشر شد در شماره روز شنبه گفت: آنها تایید هشدارهای قبلی خود را که اعداد خواهد اینچ به بالا.

“این انتظار است روند گفت:” جنیفر DeCubellis, مدیر عامل شرکت, Hennepin, بهداشت و درمان, که نظارت بر Hennepin County Medical Center (HCMC). “ما پیش بینی است که اجتماعی فاصله اجازه می دهد سیستم های بهداشتی زمان برای به دست آوردن فضای کارکنان و لوازم در محل به منظور بهتر آماده برای حجم های بالاتر — اما این حجم هنوز هم افزایش ایده آل کمتر و بیشتر کنترل سرعت.”

وزارت بهداشت همچنین اعلام کرد 12 اضافی مرگ و میر آوردن تعداد مینه سوتا مرگ و میر ناشی از این ویروس به 881.

248 واحد مراقبت های ویژه (ICU) بيمارستان در استفاده از پیشی قبلی بالا روزانه روز جمعه گزارش داد که 233 شد در حال استفاده است. که تعداد کاهش یافته و به 207 یکشنبه.

41-بیمار افزایش تعداد تخت با استفاده از یکشنبه به دوشنبه شد بزرگترین تک-روز رشد پس از همه گیر وارد در مینه سوتا در ماه مارس است.

قبلی تنها روز افزایش گزارش شد مارس 16, زمانی که تخت های مراقبت ويژه در استفاده از افزایش 25 تا 225.

برای آماده شدن برای افزایش نیاز به مراقبت ويژه تخت جلوتر از سه روز تعطیلات آخر هفته HCMC افتتاح ICU خروش منطقه چهارشنبه گذشته DeCubellis گفت.

“ما بزرگترین نقطه فشار بر کارکنان که مدیریت بالا حدت مراقبت در حجم های بالاتر و با دیگر طول اقامت,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها “واقعا با تمرکز بر ماموریت مراقبت از جامعه ما تحت هر شرایطی.”

وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, سخنگوی اسکات اسمیت گفت که حتی با افزایش استفاده از تخت ICU برای COVID-19 وجود دارد به اندازه کافی ظرفیت برای مراقبت از بیماران.

در شهرهای دوقلو منطقه مترو 87 درصد از تخت ICU کامل شد دوشنبه. در طول فصل آنفولانزا آن را غیر معمول نیست به تعداد تخت پر به بیش از 95 درصد ظرفیت اسمیت گفت.

دیگر مناطق دولت باید کاهش درصد اشغال تخت ICU اسمیت گفت.

در علاوه بر این به بالا تعداد COVID-19 بیماران HCMC است که دولت بزرگترین سطح 1 تروما بیمارستان به طوری که کارکنان و منابع باید به صورت حاد تروما مراقبت. HCMC است که دولت تنها اضطراری پرفشار مجلسی و یکی از تنها دو مراقبتهای ویژه سوختگی.

دولت در بخش بهداشت و درمان نیز گزارش داد 357 COVID-19 بيمار در تخت بیمارستان دوشنبه هستند که در بخش های مراقبت ويژه — کمترین تعداد به تاریخ. قبلی بالا بود 353 روز شنبه.

به طور کلی در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد 745 به تازگی تایید موارد COVID-19 روز دوشنبه آوردن موارد تایید شده در دولت به 21,315. که تعداد تخمین زده می شود تنها بخشی از کسانی که در واقع آلوده.

جديدترين اعلام کرد مرگ 10 نفر در مراقبت دراز مدت کمک زندگی می کنند و یا رفتاری گروهی-امکانات بهداشتی و تمام قربانیان بین سنین 60 تا 99 با توجه به بخش بهداشت و درمان.

حدود دو سوم از مردم در مینه سوتا تایید به کروناویروس — در مجموع 14,816 — بهبود از بیماری خود و دیگر نیاز به باقی می ماند در انزوا زیرا آنها نداشته علائم 14 روز.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de