محوری هفته در مینه سوتا در پاسخ به COVID-19 همه گیر آغاز شده در روز سه شنبه با گزارش 652 بیشتر آزمایشگاه تایید موارد و 18 مرگ و میر.

مقامات بهداشتی خواهد شد تماشای این هفته برای هر گونه تغییر در روند است که می توان به پایان on May 19, مینه سوتا, اقامت خانه سفارش و هر گونه افزایش در انتقال بيماري با توجه به فرد-به-فرد تماس بگیرید.

دولت در حال حاضر گزارش 21,960 موارد در این دوره از این بیماری همه گیر است که ناشی از شدت عفونی و رمان coronavirus و 899 مرگ و میر. مرگ و میر شامل 732 افرادی که زندگی کرده بود در دراز مدت مراقبت از امکانات.

بستری شدن در بیمارستان خواهد بود از نزدیک تحت نظارت و همچنین. دولت در روز سه شنبه گزارش داد 570 بیماران با COVID-19 در بیمارستان ها از جمله 258 که نیاز به مراقبت های ویژه. این افزایش از 207 COVID-19 نفر در بخش مراقبت های ویژه گزارش روز شنبه.

دولت در روز سه شنبه ادامه گزارش داد که 1,045 از 1,257 بلافاصله در دسترس تعداد تخت ها پر از بیمارانی که COVID-19 یا نامربوط شرایط پزشکی. علاوه بر این 1,120 تخت ICU می تواند آماده در عرض 72 ساعت و دولت مقامات بیمارستان گفت: هفته گذشته که برخی از امکانات در حال حاضر در نظر گرفتن مراحل از آنها استفاده کنید.

تاخیر دوره کمون COVID-19 است که ناشی از قرار گرفتن در معرض یک رمان coronavirus بدان معنی است که هر گونه افزایش در موارد مربوط به افزایش تحرک Minnesotans نمی خواهد نشان دهد تا این هفته در اولین.

دولت با اضافه شدن منابع جدید اطلاعات تحرک به آن COVID-19 پاسخ سایت به پیگیری که آیا وجود دارد افزایش در چهره به چهره است که می تواند در نتیجه بیشتر انتقال بيماري. سطح ترافیک همچنان زیر میانگین با توجه به آخرین اطلاعات در دسترس از بخش مینه سوتا.

اما سطح “غیرقابل پیش بینی” سفر Minnesotans شروع به افزایش دولت COVID-19 صفحه را نشان می دهد. از جمله سفر — که نشان دهنده سفرهای متعدد و سطوح بالاتری از تعامل شخصی — تا به حال کاهش یافته است در هر شهرستان در مینه سوتا از آغاز سال تا اواخر ماه مارس است. در حال حاضر به خصوص در مناطق روستایی, مینه سوتا, این نوع سفر در حال افزایش است.

تلاش برای کاهش انتقال بيماري همراه پایان اقامت-صفحه اصلی سفارش ، خرده فروشان مجاز به باز کردن اما نیاز اجتماعی فاصله برنامه در محل مانند محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه خود را. مقامات بهداشت نیز تشویق می شوند که مردم از ماسک های پارچه ای که می تواند به جلوگیری از آنها را اگر آنها بیمار از گسترش این ویروس به دیگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله