تشکر. Ilhan عمر می گوید او معتقد است زن تجاوز به ادعاهای علیه presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن

اولین دوره کنگره ایالات متحده Ilhan Omar که برنده DFL حزب تایید این آخر هفته در او دوباره حضور در انتخابات گفت: ساندی تایمز لندن که او معتقد است تارا Reade سابق آمریکا کارمند که وارد تجاوز جنسی اتهامات علیه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

“من معتقدم Reade,” عمر گفت: این روزنامه در مصاحبه ای که زد چهار شنبه همان روز او برنده DFL تایید. “عدالت می تواند به تاخیر افتاد اما هرگز نباید انکار کرد.”

در یک متعاقب آن صدای جیر جیر در دوشنبه عمر گفت: “با اعتقاد به بازماندگان است که مطابق با ارزش های” اضافه شده اما او هنوز هم برای رای دادن بایدن و کمک به او را شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون سابق رئیس جمهور به صراحت تکذیب کرد Reade ادعا می کند که رشد کرده اند در های مختلف مصاحبه او به روزنامه نگاران. اصلی حساب از یک حادثه او گفت: در محل کنگره در اوایل 1990s را شامل نمی شود یک اتهام تجاوز جنسی به.

عمر اظهارات ساخته شده در مارس 6 مصاحبه او را برای اولین بار عمده دموکراتیک شکل در مینه سوتا به دادن اعتبار به Reade را با خود ندارد. از اتهامات عنوان شده علیه بایدن باید برای چندمین بار در #MeToo جنبش که به ارمغان آورده است را عمده آمار و ارقام در سیاست, سرگرمی و رسانه ها.

اوما همچنین گفت: بار است که اگر آن را تا به او بایدن نمی تواند دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

عمر برجسته حامی ایالت ورمونت برنی ساندرز که به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری و پرتاب حمایت خود را پشت بایدن. یکی دیگر از برجسته ساندرز حامی در مینه سوتا DFL دادستان کل کیت الیسون هنوز به طور علنی حمایت بایدن.

خواهان استفاده کرده اند Reade این اتهامات به حمله بایدن و متهم خود را دموکراتیک حامیان نفاق برای رد او ادعا می کند. بسیاری از برجسته دموکرات از جمله مینه سوتا به گزارش ایسنا ، ctq بالقوه معاون ریاست جمهوری انتخاب کرده اند حمایت بایدن.

بایدن خرید و فروش با خرید اینترنتی از #MeToo جنبش گفت: در اخیر MSNBC مصاحبه که اگر کسی معتقد است که تارا Reade “آنها احتمالا نباید رای برای من است.”

عمر پاسخ به منتقدان در توییتر شنبه پیشنهاد کرد که “نقل قول نیست همیشه در زمینه.” اما او نگفت که نقل قول شده اند ممکن است از متن گرفته شده و نه او می گویند که آیا او منتشر شده اظهارات در مورد Reade به غلط شدند.

مبارزات انتخاباتی خود را سخنگوی تایید دوشنبه صحت اظهارات نسبت داده شده به او در روزنامه.

Omar برنده DFL تایید در واحد دور از انتخابات یکشنبه با 65 درصد از رای حزب. او رقیب اصلی وکیل و واسطه Antone Melton-Meaux دریافت نزدیک به 31 درصد.

Melton-Meaux انتقاد Omar امادگی برای بحث کرده است که به ادامه چالش خود در Aug. 11 دموکراتیک اولیه.

“ایلهان عمر اصرار بر propping تا یک اتهام جدی و بدون شواهد و مدارک علیه ما presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد است نه تنها wrongheaded اما خطرناک” Melton-Meaux در بیانیه ای گفت شنبه. “معمولی ترویج جناح راست حملات به لام معاون رئیس جمهور بایدن چرا که او مورد نظر خود را از نوع دموکرات نشان می دهد که Rep. عمر را به طور جدی به این شرط از این انتخابات است.”

در پاسخ به رسانه های اجتماعی پست های متهم او را از ایجاد تفرقه در میان دموکرات ها عمر گفت: او را هنوز هم کار سخت به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما نمی توانیم دفع درک حملات با حمله به دیگران” او توییتی دوشنبه. “این مهم ترین انتخابات چرخه طول عمر ما و ما می رویم به یک فرصت اگر ما انرژی ما صرف بسیج و ایجاد شور و شوق در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. که هدف همه ما باید متحد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de