آن را از کسی که می داند. مهلت می تواند یک چیز خوب است. و شاید این چیزی است که مورد نیاز برای بیس بال برای شروع در اوایل ماه جولای.

به روشنی وجود دارد هیچ مقام رسمی ساعت شمارش معکوس در محل. اما دو چیز وجود دارد اعضای این $10.7 میلیارد صنعت باید در ذهن نگه دارید به عنوان طرف انتظار می رود برای دیدار این هفته — تقویم و حساب های بانکی خود را.

اگر لیگ اصلی بیس بال واقعا می خواهد برای شروع در اوایل ماه جولای پس از آن صاحبان و بازیکنان به سرعت نیاز به رسیدن به توافق در مورد چگونه به حرکت از طریق این بیماری همه گیر. گزارش اولیه تا به حال این لیگ که مایل به شروع یک بهار دوم آموزش 10 ژوئن به بازیکنان حدود سه هفته به آموزش قبل از اولین زمین از تاخیر در فصل چهار شنبه, جولای 3 تاریخ مورد نظر.

این نوع از ضرب الاجل مصنوعی است که باید تشویق دو طرف برای نشستن باز کردن زوم قرار داده و سر خود را با هم و خرد کردن یک معامله است.

ورزش چشم انداز نیست کاملا بی ثمر است. مسابقه اتومبیل رانی, UFC, آلمانی, فوتبال و بیس بال لیگ در آسیا هستند در عمل و PGA Tour است که میله میله به شروع ماه آینده. اما هیچ چیز را روش عادی مانند شروع MLB فصل — حتی اگر آن را در مقابل خالی استادیوم — در طول ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

به همین دلیل در این هفته مهم است. دیگر مذاکرات را بیشتر از لیگ ممکن است مجبور به تغییر برنامه های خود را برای یک 82-بازی فصل یا هل دادن آن را به عقب و یا حتی کمتر بازی. کمتر بازی به نظر می رسد به کار در برابر یک لیگ است که در تلاش برای جمع آوری به عنوان درآمد به عنوان آن می تواند از $10-میلیارد به علاوه در تلویزیون معاملات آن با ای اس پی ان و فاکس در طول چند سال آینده.

درآمد وجود ندارد در حالی که هزینه های متوقف نشده است. و ما شاهد اثرات shutdown در برخی از تیم های. این یک را نمی پرداخت اجاره سالانه برای اوکلند سالن بزرگ با استناد به coronavirus. توله و دریانوردان را کاهش حقوق غیر بازی پرسنل. Marlins, اشعه, قرمز و متس در میان تیم که furloughed پرسنل. دزدان دریایی پرداخت حقوق از طریق پایان ماه اما در حال تعلیق کمک به برنامه های بازنشستگی.

دوقلوها باید متعهد به پرداخت خود را nonplaying کارکنان از طریق پایان ماه ژوئن یکی از چند تیم را به مانند یک تعهد است. برخی از تیم ها بهتر مجهز به رسیدگی به خاموش کردن بیش از دیگران است. این Pohlad خانواده با منابع متنوع بوده و قادر به آب و طوفان بهتر از دیگران است. چه مدت طول خواهد آن گذشته است ؟ فرشتگان مطرح ابرو در سراسر صنعت توسط furloughing کارکنان از بخش های مختلفی از جمله کار سراغ سالانه پیش نویس اتمام برسد.

علاوه بر از دست دادن حقوق بازیکنان نیز از دست دادن خدمات و اگر هیچ توافق — که هیچ کس می خواهد برای دیدن اتفاق می افتد — یک سال خاموش در حرفه خود. تاثیر می گذارد که کسی مثل نلسون کروز که تبدیل به 40 در 1 ژوئیه بیش از دیگران است. جزئی leaguers قابل ملاحظه ای بدتر و برخی گزارش ها نشان داده اند وجود دارد ممکن است یک جزئی لیگ فصل است.

بازیکنان باید نگرانی در مورد چگونه MLB برنامه برای اطمینان از سلامت و ایمنی در طول فصل. و برخی از نگرانی های خود را معقول هستند. به عنوان کروز اشاره کرد در طول کنفرانس تلفنی هفته گذشته بازیکنان باید مجاز به حمام قبل از سوار شدن به هواپیما. و ممنوعیت تف به نظر می رسد غیر واقعی است.

حقوق و دستمزد و داد و بیداد, البته, تهدید به محو کردن فصل مگر اینکه هر دو طرف متوجه آسیب طولانی مدت است که می تواند انجام شود با پرتاب یک زمین در این فصل است. با CBA مجموعه به پایان می رسد در پایان سال 2021 فصل احساسات بد از این مذاکرات بدون شک انجام خواهد شد بیش از به یک بعدی. هیچ کس اشتها برای یک کار جنگ در حالی که مبارزه با یک ویروس است.

فراتر از pocketbooks پنجره فرصت برای برخی از تیم ها به ایجاد یک اجرا حذفی و رسیدن به مسابقات جهانی شده است هرگز بیشتر باز است. من مطمئن هستم اگر شما فکر می کنم سخت به اندازه کافی شما می توانید کشف کردن حداقل یکی در این نزدیکی هست که تیم مورد علاقه بود به تکرار به عنوان قهرمان بخش و به تازگی امضا سابق با ارزش ترین بازیکن.

هفته آینده یا باید تعیین اگر تیم مورد علاقه خود را خواهد ضربه زدن bombas در روز استقلال.

 

لا Velle E. نیل سوم را پوشش داده دوقلوها و لیگ اصلی بیس بال برای استار تریبیون از سال 1998 است. توییتر: @LaVelleNeal E-mail: lneal@startribune.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله