U. N. ویروس درمانی محاکمه مکث هیدروکسی کلروکین تست

ژنو — سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت که آن را به طور موقت رها هیدروکسی کلروکین — ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در حال شکل گرفتن است — از آن جهانی مطالعه تجربی COVID-19 درمان کرد و گفت که کارشناسان آن نیاز به بررسی تمام شواهد موجود تا به امروز است.

در یک نشست خبری که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که در یک مقاله منتشر شده در هفته گذشته در مجله لانست نشان داد که مردم مصرف هیدروکسی کلروکین بودند در معرض خطر بالاتر مرگ و مشکلات قلبی وجود دارد خواهد بود “یک توقف موقت” در هیدروکسی کلروکین بازوی خود را جهانی کارآزمایی بالینی.

“این نگرانی مربوط به استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين در COVID-19,” Tedros گفت که داروهای تایید شده برای درمان افراد مبتلا به مالاریا و یا بیماری های خود ایمنی. درمان های دیگر در دادگاه از جمله داروی آزمایشی remdesivir و HIV ترکیب درمانی هنوز در حال آزمایش است.

Tedros گفت: اجرایی گروه که جهانی “همبستگی” محاکمه ملاقات در روز شنبه و تصمیم به انجام یک بررسی جامع از تمام اطلاعات موجود بر هیدروکسی کلروکین و استفاده از آن در دادگاه خواهد بود به حالت تعلیق در حال حاضر.

دکتر مایکل رایان که در شرایط اضطراری رئیس وجود دارد گفت: هیچ نشانه ای از هر گونه مشکلات ایمنی با هیدروکسی کلروکین در که دادگاه برای تاریخ, اما این آمار در حال حاضر می تجزیه و تحلیل اطلاعات است.

“ما فقط اقدام فراوانی از احتیاط بر اساس نتایج اخیر از تمام مطالعات به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان با خیال راحت با که دست از محاکمه” او گفت:. که در آن گفت: انتظار می رود که جزئیات بیشتر در طی دو هفته آینده.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او مصرف هیدروکسی کلروکین است آزمایش مثبت برای COVID-19. خود دولت هشدار داده است این دارو می تواند عوارض جانبی مرگبار و هر دو سازمان پزشکی اروپا و سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به متعدد عوارض جانبی جدی است که در برخی موارد می تواند کشنده باشد.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين تایید شده برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید و برای پیشگیری و درمان مالاریا اما هیچ بزرگ آزمایش های دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de