که هشدار می دهد که 1 موج همه گیر نشده dampens امید

بانکوک — به عنوان برزیل و هند مبارزه با صعودی coronavirus موارد بالا متخصص بهداشت هشدار داده است که جهان هنوز هم در وسط شیوع تقلیل امید برای سریع اقتصادی جهانی دوباره بجای اول برگشتن و تجدید مسافرت های بین المللی.

“در حال حاضر ما در موج دوم. ما درست در وسط موج اول در سطح جهان گفت:” دکتر مایک رایان, سازمان جهانی بهداشت, مدیر اجرایی.

“ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه” رایان گفت: با اشاره به آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و دیگر نقاط جهان است.

هند با جمعیت بیش از 1.3 میلیارد دیدم یک رکورد تک-بعد پرش در موارد جدید برای هفتم راست بعد. این گزارش 6,535 عفونت های جدید پنج شنبه, بالا بردن مجموع آن به بیش 145,000 از جمله نزدیک به 4,200 مرگ و میر.

این ویروس را گرفته و نگه دارید و در برخی از این کشور فقیر ترین و پرجمعیت ترین مناطق تأکید بر چالش های مقامات در تلاش برای مهار یک ویروس که هیچ واکسن و یا درمان است به توسعه است.

بسیاری از هند موارد متمرکز در کشورهای غربی ماهاراشترا های مالی hub بمبئی و گجرات. عفونت نیز صعود در شرق به عنوان کارگران مهاجر رشته مستندات بازگشت به روستاهای بومی خود از هند بزرگترین شهرستانها.

با این وجود هند اجازه پروازهای داخلی به رزومه دوشنبه پس از دو ماه وقفه اما در کسری از ترافیک عادی سطح.

در برزیل که در آن رئیس جمهور Jair Bosonaro درگرفته است در برابر دولت و رهبران محلی اجرای stay-at-home اقدامات که هشدار داد که قبل از بازگشایی اقتصاد مقامات باید به اندازه کافی تست در محل برای کنترل گسترش ویروس.

برزیل 375,000 coronavirus عفونت — دوم تنها به 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده و اتحاد شمارش بیش از 23,000, مرگ و میر, اما بسیاری از ترس برزیل واقعی تلفات بسیار بالاتر است.

رایان گفت: برزیل را “شدید” نرخ انتقال معنی آن را باید نگه دارید برخی از ماندن در خانه و اقدامات صورت گرفته بدون در نظر گرفتن آسیب به اقتصاد است.

“شما باید همچنان به انجام همه چیز شما می توانید” او گفت:.

اما سائو پائولو رژیم صهیونیستی است. João Doria بدل شده کامل مستند در برزیل بزرگترین اقتصاد دولتی و برنامه شروع به شل شدن محدودیت در ژوئن 1.

آمریکا ممنوعیت سفر به اثر را روز شنبه برای خارجی ها که از برزیل.

در اروپا ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که به تعویق افتاد رژه نظامی به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی متفقین در جنگ جهانی دوم برگزار خواهد شد در ژوئن 24. روز پیروزی تبدیل شده است مهم ترین تعطیلات در روسیه مشخص شده در هر سال در ماه مه 9 با مسلح ممکن است در میدان سرخ.

پوتین گفت: این کشور به تصویب اوج شیوع بیماری.

روسیه گزارش یک رکورد در یک روز سنبله سه شنبه 174 مرگ و میر در آوردن این کشور را تایید کرد شمار کشته شدگان به بیش از 3,800. روسیه coronavirus caseload پیشی گرفته 360,000 — سوم-بالاترین در جهان تقریبا با 9,000 عفونت های جدید ثبت شده است.

این کشور نسبتا پایین مرگ و مير مطرح است سوال را در میان کارشناسان است. مقامات روسیه به شدت انکار هر گونه دستکاری آمار و ارقام و نسبت به تعداد کم به اثربخشی این کشور مستندات.

سوال که می توانید سفر که در آن و زمانی که باقی می ماند یک معضل در بسیاری از مکان ها.

اسپانیا وزیر خارجه گفت که اعضای اتحادیه اروپا باید در مجموع موافق به مرزهای باز و مشخص است که کشورهای غیر اتحادیه اروپا امن برای سفر.

“ما باید برای شروع به کار با شرکای اروپایی خود برای بازپس گیری آزادی در سرزمین” Arancha گنزالز Laya گفت: Cadena SER رادیو.

اسپانیا مشتاق به استقبال گردشگران به ساحل تا یک صنعت است که حساب برای 12 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور.

با هدف جلب مسافران مقامات یونانی را معرفی ارزان بلیط برای سفر دریایی از سرزمین اصلی به جزایر یونانی در تاریخ 1 ژوئن.

جمهوری چک و مجارستان و اسلواکی زده یک معامله برای باز کردن مرزهای خود را برای 48 ساعت از سفر بدون قرنطينه در میان شهروندان خود را شروع چهارشنبه.

اندونزی گفت: آن را استقرار 340,000 نیروهای امنیتی در 25 شهر به اجرای قوانین بهداشت به عنوان چهارم جهان را پرجمعیت ترین کشور آماده بازگشایی مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر در پایتخت جاکارتا در 4 ژوئن.

“ما می خواهیم برای رسیدن به یک حالت عادی و وارد یک نظم جدید” رئیس جمهوری اندونزی Joko Widodo گفت: پس از بازرسی از حرکت به بازگشایی جاکارتا مترو و یک مرکز خرید در بکاسی.

کره جنوبی آغاز شد که نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک بر روی حمل و نقل عمومی و تاکسی ها. این کشور ردیابی ده ها تن از عفونت های مرتبط به کاباره ها و مکانهای دیگر آن را به عنوان آماده برای 2.4 میلیون دانش آموز به بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

کره جنوبی وزارت بهداشت گفت: ابتدا در ماه ژوئن در “معرض خطر” کسب و کار مانند میله کاباره ها ورزشگاه کارائوکه اتاق ها و سالن های کنسرت مورد نیاز خواهد بود به استفاده از کدهای QR برای ثبت نام مشتریان به طوری که آنها می تواند به راحتی یافت زمانی که عفونت رخ می دهد. حریم خصوصی داوود Jinbo خالص به نام حرکت بیش از حد.

“که دقیقا چگونه ما قدم به نظارت دولت” آن را گفت.

در ضمن هفت عمومی رسانه ها از آمریکا و اروپا و کانادا و ژاپن و استرالیا گفت: آنها را به ضرب و شتم به “گسترش سلاح های هسته ای به خصوص در شبکه های اجتماعی از خبر جعلی” در مورد COVID-19.

شبکه شامل فرانسه Médias موند دویچه وله های BBC World Service, NHK World, CBC Radio-Canada, ABC استرالیا و آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی که شبکه شامل صدای آمریکا و رادیو آزاد آسیا.

در سراسر جهان به ویروس آلوده 5.5 میلیون نفر کشته شدن حدود 350000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اروپا تا به حال در مورد 170,000 مرگ و میر و ایالات متحده دیده می شود نزدیک به 100,000. کارشناسان می گویند که شمارش طلب بخشایش واقعی تلفات فاجعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de