10 دیدگاه در مورد Jagged Edge x 112 Verzuz با مبارزه صدا


Illustration for article titled 10 Thoughts About the Jagged Edge x 112 iVerzuz/i With the Struggle Sound

تصویر: Instagram Live (Jagged Edge در مقابل 112)

1. آینده از بالا که Bounty Killer مقابل Beenie Man Verzuz رقص جلسه جم اجتماعی بدون فاصله در چشممن شخصا فکر Jagged Edge (JE) در مقابل 112 مشترک که قرار بود برای پایان دادن به اینکه تا حدودی underwhelming. که شنبه شب Verzuz خیلی روشن و تا زنده بود آن را حزب ما حتی نمی دانند که ما مورد نیاز است. ظاهرا هر چند جامائیکا کشف درمان برای COVID-19 زیرا آنها تف به میکروفن نزدیک صحبت کردن و که می داند که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد. من باید اشاره کنم که هر چند *shhh هیچ کس نمی گفت که آنها انجام می دهند بیش از حد در راه همان است که ما آن گفت: در مورد تدی رایلی shhhh.* من نمی بینید و نه می شنوید هرگز هیچ فردی نقطه چگونه بسیاری از مردمی حضور داشتند. من ادعا نمی کنم این اتفاق رخ نداد من فقط گفت که همه مردم من به طور معمول به دنبال به نظر می رسید به یک توافق که حزب عالی بود و تنها جذاب است. Peeeridt.

تبلیغات

وجود دارد دو کل تنظیم DJ. در حال حاضر شاید به این دلیل که همه چیز کار می کرد: آیا مسدود کردن اینترنت و یا خاموش کردن ما در خانه جام جم جلسات و هیچ کس مراقبت. شاید آن تنها مسائل اگر شما بیش از حد بسیاری از مردم در اطراف اگر در امریکا و اگر حزب نمی مربا درست است. همچنین پلیس در وسط آن فقط احساس راست. در همان زمان شما می توانید تصور کنید که یک افسر پلیس به یک خانه است که بیش از حد با صدای بلند و با دیدن Beenie Man و فضل قاتل ؟ نکته این است که مشترک بود awesomesauce.

تبلیغات

2. قبل از آن آغاز شده پول من بود به طور کامل در JE هر چند من فکر نمی کنم این امر می تواند هر نوع فوران چاه نفت. اگر JE برنده آن خواهد بود و همین کار را برای 112 . فقط می خواهید مطمئن شوید که روشن است. من در حال حاضر پرتاب کلاه من به Jagged Edge در مقابل 112 بحث که همه یک نظر در مورد نوشته اند در مورد Jagged Edge چند بار ، من یک فن است. من همچنین از طرفداران 112 چرا که نه ؟ من تمایل به فکر می کنم 112 بهتر کاتالوگ کلی—به علاوه عمیق کاهش—در حالی که Jagged Edge بیشتر بازدید (این حقایق). در حال حاضر آن را می توان استدلال کرد که JE یافت یک فرمول و به آن گیر کرده دیگر و بهتر از هر کس دیگری است و این احتمالا درست است. و 112 هر دو سعی چیزهای مختلف و در نتیجه دارای متنوع تر آهنگ ها. من تنظیمات فقط تکیه نسبت JE. با که گفت: “کوپید” بهترین آهنگ بین دو گروه.

3. با این حال گفت: من فوق العاده هیجان زده در مورد این نبرد است. من به عنوان کبابی, من تا به حال یک JE و 112 لیست پخش در حال اجرا در تمام طول روز. من آماده بود. و چون از صدا و سیما—که نباید چیزی در این نقطه من خیلی بررسی کمتر از نیمه راه را از طریق. و آن را بیشتر در JE طرف. من به شوخی در Facebook که هیچ راهی وجود دارد که همه این آتلانتا دیدن خواهد جامد wifi و من نمی دانم اگر wifi در واقع مشکل است (به احتمال زیاد نیست) و یا اگر آن را Instagram زندگی می کنند.

اما تا حد زیادی در این نقطه ما تا به حال هفته ارزش Verzuzباید وجود داشته باشد یک پلت فرم بهتر برای آن در حال حاضر. Roland Martin نبود اشتباه زمانی که او پیشنهاد کرد که آنها می آیند تا با چیزی جایگزین. این تقریبا همه آنچه را گفته ام. هیچ یک از Verzuz شده اند و بدون مسائل خود را حتی آنهایی که خوب است. برخی از مسائل شده اند کمتر از دیگران است. اگر IG زنده رویداد رفت یکپارچه فراموش کنیم تعداد دفعات خوراک درگذشت لحظه ای یا صدا سطل زباله آن فرد است. در سر من T-Pain and Lil Jon به حال واضح و صدا و است که غیر ممکن است با توجه به پلت فرم; آنها فقط به حال حداقل صدای مسائل. نکته اینجاست که هر چه کیت Timbaland and Swizz Beatz ارسال به مردمی یا راهنمایی ارائه شده است, حقیقت این است, در این نقطه, صدا و وای فای مسائل و یا صدای مسائل مربوط به wifi و یا اینکه IG زنده نمی توانید مسئولیت رسیدگی به این ظرفیت در حال کشتن حوادث.

من آماده بود تا به عنوان جهنم برای این داد و آیا به عنوان تقریبا 100k مردم است. من اعتقاد دارم که من دیدم این اعداد تقریبا تا 300K (نه کاملا وجود دارد) در یک نقطه و آخرین شماره من به یاد داشته باشید با توجه به حق بود حدود 200K.

تبلیغات

4. با نقطه ای که من چک بعد از 10 آهنگ من تا به حال آن را حتی در 5-5.

Illustration for article titled 10 Thoughts About the Jagged Edge x 112 iVerzuz/i With the Struggle Sound

تصویر: Instagram

تبلیغات

5. چرا جهنم را Keith Sweat فقط به طور تصادفی پاپ تا هر کجا که 112/56 بود ؟ و سپس آغوش. من به شما بگویم اجتماعی فاصله مبارزات بوده است واقعی برای همه. من شک همه در Jagged Edge زندگی با هم در حال حاضر, اما هر چهار نفر از آنها نشسته اند تا در, به اعتقاد من, برایان مایکل کاکس استودیو. اعضای باقی مانده از 112 باریک و مایک با هم بودند که Keith Sweat نشان داد. شاید همه شده است ورزش احتیاط شدید. بنابراین من امیدوارم. آن را خوب دیدن Keith Sweat هر چند.

6. آیا من ذکر است که چقدر بد صدا بود ؟ من فکر می کنم من فقط گفت: آن بد بود. اینجا چقدر بد بود: زمانی که 112 بازی آهنگ من می تواند تا حد زیادی به شنیدن آهنگ ها و همچنین IG اجازه می دهد. Jagged Edge خواهد بازی آهنگ و شما به معنای واقعی کلمه نمی تواند بشنود گه. این صدا مانند صدا است که اتفاق می افتد زمانی که یک سیم شل است و یا ساییده شده و شما می توانید یک tinny کوچک صدا. آنها تا به حال من به دنبال احمق در زمان تلاش برای برگزاری لعنت اپل تا به گوش من را به آنچه که آهنگ آن را, ذهن هرگز که من مصاحبه کل گه به تلویزیون با صدای فراگیر بلندگو. وجود دارد به عنوان بسیاری از نظرات به ویژه از وبلاگ در مورد چگونه سطل زباله صدا بود. آن را کمک نمی کند که از دیدن JE احتمالا با دیدن این نظرات به خاطر صحبت کردن در پس زمینه نیز هست.

تبلیغات

گه. نشان می دهد.

عجیب این بود آنچه که من انتظار می رود اتفاق می افتد و به نوعی راه بدتر از من انتظار می رود. من حتی نا امید من بیشتر ناراحت است که این مسائل هنوز هم اتفاق می افتد.

تبلیغات

7. من امیدوارم که مایک باریک س و Daron توانید مسائل خود را با هم. در همان زمان آن را مانند به نظر می رسد که عدم امکان. هر چه مسائل وجود دارد بين همه آنها را و به نظر می رسد مانند پول است که در ریشه آن, من فکر نمی کنم که هیچ آینده. من حتی نمی خواهد می گویند که جهان نیاز به یک جدید 112 آلبوم اگر من در اینجا می خواهم به آن را; آنها منتشر شد یک آلبوم در سال 2017 است که من حتی نمی دانند که اتفاق افتاده است تا در هفته گذشته—قرار دادن یک پین در این. در ضمن Jagged Edge شده است انتشار آلبوم بیشتر به طور مداوم و آنها بیشتر از همه بسیار خوب است چرا که آنها باید یک فرمول. شما می دانید دقیقا چه شما در حال گرفتن و معمولا خیلی خوب است. به این منظور مردمی گفت که 112 باید مبارزه Dru Hill…نگاه من عشق Dru Hill و تا آنجا که خوانندگان رفتن آنها را به برخی از درجه خوانندگان. من واقعا فکر می کنم ما به یاد داشته باشید آنها را به عنوان بیشتر از یک آمار گیری گروهی از ما فکر می کنیم. مگر اینکه Sisqo می شود به تعداد خود را, تک آهنگ ها به عنوان Dru Hill مفاصل. من حتی دیدم Jodeci در مقابل Dru Hill صحبت کنید. گوش دادن توقف.

8. یک چیز خوب برای بیرون آمدن از این بود که من در نهایت چک کردن 112 آخرین آلبوم 2017 را س مایک باریک Daron است که یک گروه دونفری برش به وضوح نوشته شده و تولید شده توسط برایان و براندون کیسی از JE به نام “هر دو ما است.” آن را برای تلفن های موبایل مانند یک Jagged Edge آهنگ اما با 112 آواز بیش از حد و گه می رود. آنها نیاز به انتشار یک آلبوم مشترک. وجود لبه های اضافی شنیدن باریک آواز خواندن بیش از آن JE تولید. دو گروه تجارت هارمونی و غیره. این یک برنده یک آهنگ و من می خواهم برای اولین بار به خط برای بیشتر از آن است. که 112 هماهنگی با این نسخهها کار به خوبی بر روی این آهنگ. بیشتر لطفا.

تبلیغات

9. ما نیاز به یک afrobeats Verzuzجامد و تنظیمات آن را به درستی کار نکند. تمام وقت من از تماشای Beenie Man و Bounty Killer فکر کردم که Davido and Wizkid یا Burna Boy یا آقای Eazi ، من فکر می کنم که عالی خواهد بود. من فقط امیدوارم که Verzuz تنظیم نمی کشتن vibes خوب و انرژی است.

10. آن را دریافت کنید با هم Swizz و Timbaland. مردم به معنای واقعی کلمه به نمایش فقط به خاطر هنرمندان آنها را دوست دارم اما در حال حاضر با نام تجاری خود را نمی, هیجان انگیز دیگر به دلیل هنگامی که شما فکر می کنم Verzuz, شما فکر می کنم بد اتصالات صدا و تدی رایلی. در حالی که خوب مفاصل شده اند خوب و بد گه مراتب اهمیت بیشتری نسبت به آن و آن را تبدیل به یک رویداد است که مردمی آماده به نوبه خود به الگوهای رفتاری و جوک. من قصد دارم به آنها را به نفع شک و فرض کنیم که به خاطر آنها باید بدانید که این, آنها در حال کار بر روی آن است. من مشتاقانه منتظر آن بودن واقعا عملی پیش بینی رویداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de