33 مرگ و میر بیشتر با 510 جدید COVID-19 موارد

سی و سه مرگ و میر بیشتر و 510 اضافی تایید COVID-19 نفر اعلام کرد صبح روز چهارشنبه توسط مقامات بهداشتی دولت.

که به ارمغان می آورد تعداد کل شناخته شده عفونت های ناشی از کروناویروس جدید به 22,464.

شده اند وجود دارد 932 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر از جمله 759 در میان ساکنان خانه های سالمندان و یا کمک امکانات زندگی.

مقامات بهداشت عمومی شده اند نظارت تعدادی از موارد که نیاز به مراقبت های بیمارستانی برای COVID-19 عوارض در برابر پس زمینه از افزایش موارد و افتتاح سالن که بسته شده بود چند هفته پیش.

وجود دارد 598 در بیمارستان افزایش از 28 روز سه شنبه. از کسانی که 260 مورد نیاز مراقبت های ویژه دو از روز قبل.

اگر چه ایالت تخت مراقبت ويژه و با استفاده از آمار رکورد اخیرا مقامات بهداشتی دولت باید گفت هنوز هم وجود دارد ظرفیت از جمله پشتیبان گیری تخت است که در دسترس خواهد بود برای افزایش.

“این سطح از ICU استفاده شده است غیر منتظره” کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری و همچنین به عنوان کسانی که از دور با یک یا بیشتر از شرایط بهداشتی است که آن را دشوار است برای آنها را به بازیابی از عفونت از جمله بیماری های قلبی, بیماری های کلیوی, دیابت و چاقی است.

در حالی که برخی از مردم نیاز به بالا-سطح مراقبت های پزشکی حدود 80 درصد از تمام موارد منجر به عفونت خفیف و مردم بهبود خود به خود. تا کنون 16,314 مردم دیگر نیازی به جدا شود چرا که نشانه های خود را کاهش خواهد یافت.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz را به پرسش از رسانه های خبری جمعه بعد از ظهر که در آن او ممکن است بحث در مورد آینده فاز در “چرخش شماره گیری” است که اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای باز کردن به عنوان بخشی از یک تدریجی آسانسور از محدودیت.

همانطور که از ژوئن 1, آرایشگاه, سالن و تو سرو اجازه داده می شود به بازگشایی تحت مرحله دوم دولت “ایمن ماندن” طرح.

قرار ملاقات مورد نیاز خواهد بود و هر کس که نیاز به پوشیدن ماسک.

رستوران ها قادر خواهد بود برای بازگشایی, برای ناهارخوری, اما ورزشگاه, سرگرمی, سالن های بزرگ و مجامع عمومی هنوز هم نمی شود مجاز است.

خانه عبادت در حال حاضر مجاز به انجام خدمات با محدودیت های اجتماعی از جمله فاصله و حفظ حضور و غیاب زیر 25 درصد از ظرفیت بیش از 250 نفر است.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de