نامتناسب تعدادی از صاحبان کسب و کار از کار هستند و در میان همه گیر


Illustration for article titled A Disproportionate Number of Black Business Owners Are Out of Work Amid the Pandemic

عکس: شاتر

در این نقطه در این بازی ما می دانیم که COVID-19 تا به حال نامتناسب اثر در افراد از نظر میزان عفونت و مرگ. در حال حاضر اخبار اقتصادی تاثیر این ویروس در کسب و کار است که نگرانی که آسیب احساس خواهد شد پس از همه گیر عبور می کند.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که تعدادی از صاحبان کسب و کار در حال حاضر کاهش یافته است 40 درصد به مراتب تندتر کاهش از هر گروه نژادی. اقتصادی shutdown رخ داده است که در پاسخ به همه گیری منجر به تعداد کل فعال صاحبان کسب و کار انداختن 22 درصد به طور کلی.

“ما در حال حاضر نابرابری. آمریکایی های آفریقایی تبار که کمترین مالکیت کسب و کار نرخ جمعیت است. … و بنابراین در اینجا ما در حال ایجاد یک وضعیت تعطیلی که هدف قرار دادن این گروه با پایین ترین نرخ حتی سخت تر,” رابرت, Fairlie, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز گفت: واشنگتن پست.

تبلیغات

Fairlie یافت که از 450.000 سیاه صاحبان کسب و کار از کار هستند و پس از همه گیر آغاز شد. یکی از دلایل اصلی پشت این کاهش این است که سیاه و سفید متعلق به کسب و کار تمایل به اشغال بخش ترین آمار خاموش شدن ناگهانی. سالن زیبایی مهد کودک و مراکز خدمات تاکسی را تشکیل می دهند بخش بزرگی از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و اینها همه بخش ها است که هر کدام تا به حال به بسته به طور کامل و یا در عمل بسیار کاهش ظرفیت به دلیل coronavirus محدودیت.

یکی دیگر از عوامل موثر در این کاهش عدم کمک مالی از چک حفاظت از برنامه که طراحی شده برای ارائه کمک برای کسب و کار تلاش در خاموش کردن و این آتش برای ارائه کمک به کسب و کار و داد و ستد عمومی شرکت.

از واشنگتن پست:

این مسئول مرکز وام غیر انتفاعی تحقیقات و سیاست های گروه به صدا هشدار دهنده در ماه آوریل در مورد چک حفاظت از برنامه برآورد 95 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و 91 درصد از لاتین متعلق به کسب و کارهای کوچک بودند با شرکت های باریک شانس دریافت یک وام در دور اولیه. بسیاری از کسانی که شرکت مالک منبع اصلی درآمد با توجه به گزارش آن است.

وزارت خزانه داری گفته است که در حال همکاری با اداره کسب و کار کوچک به اولویت بندی اقلیت متعلق به کسب و کار و جامعه از موسسات مالی است که اغلب از آنها حمایت میکنند در حالی که برخی از دولت های ایالتی و محلی و خیر را ایجاد برنامه های هدفمند در این گروه است. اما بسیاری هنوز هم شکاف.

خدای ناکرده وجود دارد دور دیگری از محرک و ما هنوز در حال انجام همین کار گفت:” Eda Henries رئیس امور مالی از یک روح-شرکت مواد غذایی است که سازمان همکار سیاه و سفید حرفه ای برای کمک به کسب و کارهای کوچک حرکت برنامه های کمک در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

هر گونه کمک و در نهایت ارائه شده توسط دولت ناچار خواهد شد در کوتاه مدت است. یکی از بزرگترین سوالات باقی مانده است و نه فقط چگونه این کسب و کار در حال رفتن به بازیابی—اگر آنها را در همه. هایدی Shierholz سیاست مدیر در موسسه سیاست اقتصادی گفت: واشنگتن پست: “همه رکود را تشدید نابرابری های موجود با نژاد و قومیت و همیشه آمار و کارگران اسپانیایی سخت تر — اما این یکی بدتر خواهد بود. از آن خواهد شد یک مطلق کابوس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de