یک کنیز داستان در مورد کوروناویروس: چرا (بعضی از) مردم سفید می شود مظلوم آنقدر


A protester dressed as a character from the novel-turned-TV series “The Handmaid’s Tale” walks into the Senate Hart building on October 4, 2018.

یک معترض لباس پوشیدن و به عنوان یک شخصیت از رمان-تبدیل-مجموعه تلویزیونی “کنیز داستان” قدم به سنا هارت ساختمان در اکتبر 4, 2018.
عکس: اندرو CABALLERO-REYNOLDS (گتی ایماژ)

من هرگز درک خواهد کرد که چرا برخی از مردم سفید (متوجه نمی گویم “همه مردم سفید” پس لطفا به من ایمیل و توضیح داد که چگونه شما لازم نیست اسلحه خود را و چگونه نام خود را نمی کارن) می خواهید به مظلوم به نقطه نظر گرفتن اسلحه.

تبلیغات

در عین حال در اینجا ما در سال 2020 ترین underbidding پیک دست از تمام سال (به طور جدی با این سال) و برخی از مردان سفید آماده برای برداشتن اسلحه به دست آوردن آزادی خود را از ظلم و ستم از—صبر کنید مطمئنا من خواندن این اشتباه صرفه جویی در زندگی خود.

بله آنها در حال اقدام درست مثل این (صبر کنید چه چیزی شما را در تماس با یک گروه از مردان سفید با سلاح گرم طوفان پایتخت دولت بدون ماسک در طول یک بیماری همه گیر? Bubbas? Trumps? Cletuses یا جمع Cletus, Cletusi?) Cletusi که با هجوم به میشیگان خانه ملت قادر به آزادانه قرارداد coronavirus و احتمالا مرگ است.

خوب شوهر از بازگشایی N. C. جنبش رهبر رفته به supremacist سایت—و یا به جای Facebook—به می گویند که او را آماده برای کشتن مردم برای حفاظت از کشور (نگاه کنید اقتصاد) از چیزی که او را خواستار نظم نوین جهانی.

در حال حاضر من به طور کامل اشتباه به عنوان من فکر کردم رهبران نظم نوین جهانی شد, Jay-Z, ورساچه, چاپ و هالیوود هالک هوگان. این احساس می کند مانند این کنیز داستان همه را دوباره و دوباره—شما می دانید, داستانی در مورد بردگی زنان سفید است که برخی از مردم سفید (متوجه نمی گویم همهدوباره) اعتقاد واقعی است به طوری که آنها لباس در فضاهای واقعی به دنبال مانند این. تصور کنید اگر تنها وجود دارد یک گروه از زنان واقعی که بدن نقض شده و در نهایت نابود سفید مردان; زنان و کودکانی که به سرقت رفته بودند و به بردگی فروخته; زنانی که جسد متعلق به مردان سفید پوست برخی از زنان که فمینیست می تواند قهرمان به جای در نظر گرفتن گوشته از آن fictionally مظلوم.

تبلیغات

به هر حال آدام اسمیت ضبط ویدئو و ارسال آن به Facebook اشاره کرد که او می خواهد به نگاه به عقب در این زمان و ببینید که ایالات متحده “در برابر آنچه که او به نام” نظم نوین جهانی “که اشاره به اقامت در خانه سفارشات در کارولینای شمالی و اکثر ایالت” WFAE گزارش.

“و امریکا گفت: ‘نه'” اسمیت دریایی سپاه جانباز گفت. “ما در حال بدست گرفتن اسلحه. آن زمان برای ما به مبارزه با این. ما در حال رفتن به توقف. اگر شما می خواهید برای رفتن به نیروی کامل زمان ما باید نیروهای خود را برای مقابله به مثل. و این که واقعا در پایان روز تنها چیزی است که رفتن به امن ما آزادی است که ما تمایل به گام و مبارزه با. آیا ما می خواهید انتخاب کنید تا اسلحه ؟ آیا ما می خواهیم به کشتن کسی هست ؟ البته که نه. هیچ کس می خواهد به زندگی می کند.

تبلیغات

“ما نمی خواهیم به کشتن کسی. اما در حال حاضر به کشتن مردم ؟ ما مایل به وضع زندگی ما را ؟ ما باید به می گویند بله” اسمیت ادامه داد. “این است که خشونت? این است که تروریسم ؟ هیچ. این تروریسم نیست. من در تلاش نیست تا ترس را در دل مردم گفت: “من قصد دارم به شما را بکشند.’ من رفتن به می گویند: اگر شما را به زور ما را به زور. اگر شما را به اسلحه ما در حال رفتن به اسلحه. اگر شما در حال مسلح با این خواهیم بود مسلح است.”

سگ ماده, که شما در حال مبارزه است ؟ چه کسی ؟ هیچ coronavirus ارتش. هیچ مسلح شبه نظامی با ماسک. این whoteps بدتر از واقعی hoteps. و شما می دانید آنچه در همه این سختی-مرد صحبت و برای تلفن های موبایل مانند به من ؟ هرگز خلق و خوی. از زنان سفید گفته بودن به دسته سه تایی خود را وحشی شغال به سفید مردمی در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات پاسخ این است که به دنبال بسیاری مانند زمانی که من بگویم من 2 سال است که او تا به حال به اندازه کافی یخی برای روز.

تبلیغات

چرا که برخی از افرادی حسود از مردم از رنگ واقعی ظلم و ستم و ادویه, اشلی اسمیت کمتر از خنگ Smiths دستگیر شد سه شنبه برای اعتراض در خارج “فرماندار عمارت در رالی در سومین بازگشایی N. C. اعتراض در آوریل 28.”

صبر کنید من ممکن است صحبت بیش از حد به زودی. Tتزئینی, کردن هر دو اسمیتس در حال خنگ; پس از او چشم اسمیت نوشته شده ویدئو به Facebook و آن را پایین گرفته شده است در زیر چشم خود اسمیت اعلان مجدد آن در روز یکشنبه ،

تبلیغات

“او شکایت کرده است که او تحت حمله توسط” رسانه های لیبرال و گفت: او با انتشار تصویری در کامل چرا که ” شاید شما با او موافق و شاید شما نمی, اما ما چیزی برای پنهان کردن. این گروه ساخته شده است در قانون اساسی است که شامل آزادی بیان و متمم دوم,'” WFAE گزارش.

او ادامه داد: “او می تواند آن را گفته اند بهتر است ؟ شاید اما نه برای هر کسی که به تصمیم می گیرید که چگونه یک فرد باید ذهن خود صحبت می کنند. پدران بنیانگذار ما خواهد بود خوشحال است که به ما داد تا خیلی خیلی کم است. نگاه کنید که چگونه سخت ما نیاز به مبارزه برای گرفتن آزادی ما بازگشت!”

تبلیغات

این معادل از من 2 سال با پسر برگزاری یک اعتصاب مهد کودک چرا که او باور ندارد, آنها باید همیشه باید در داخل خانه. آن را شرم آور سطوح که برخی از مردم سفید خواهد رفت فقط به مبارزه برای یک علت حتی در صورتی که علت ممکن است صرفه جویی در زندگی خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net