بنگلور: یک پلیس بنگالور ترک خورده یک مورد سرقت و مجرمان. اما در انجام این کار او به دست آورد coronavirus از آنها.

57-سال-معاون subb-بازرس Hebbagodi پلیس دو مرد برای سرقت میله آهن و دیگر مواد از یک سایت ساخت و ساز در مارس 16.

پس از آنها دستگیر شدند remanded به قضایی بازداشت کرده است. عنوان هنجارهای قبل از تسلیم در زندان این دو مورد آزمايش قرار coronavirus.

خود را نتایج آزمون آمد و به عنوان یک شوک به عنوان اواز یا موسیقی دو نفری بودند که ساکنان بنگلور اول مهار منطقه Padarayanapura آزمایش مثبت است. نزدیک به 20 پلیس متصل به ایستگاه از جمله ASI بودند قرنطینه و تمام ایستگاه بررسی شد.

در حال حاضر ASI نتایج آمده اند مثبت بسیاری از ترک پلیس مانند او در این شهر در حالت معضل که آیا خود را به انجام وظیفه و یا به پرهیز از آن را برای زمان حال. او اعتراف کرد تعیین شده به بیمارستان برای درمان است.

که مورد پلیس که گرفتار سرایت بود فقط یکی از 122 موارد گزارش شده در کارناتاکا امروز. اینها نسبتا توزیع راست گرد دولت: 28 از Kalburgi, 16 از Yadiri, 15 از حسن 13 از بیدر, 11 از Dakshina کانادا 9 از Udupi, 6 هر یک از Uttara کانادا و بنگلور 5 از رایچور, 4 از Belagavi, 3 از Chikkamangaluru, 2 هر یک از ویجیپورا و بنگلور روستایی هر یک از مندیا و Tumakaru.

کل موارد در دولت در حال حاضر تعداد 2405.

ماهاراشترا همچنان به اضافه کردن موارد به, دولت با 109 از 122 تازه موارد گرفتن گزارش در روز چهارشنبه. مندیا بود که منجر به نمودار این روزها با ماهاراشترا عودت آهسته با یک, تازه, مورد, در حالی که Kalburgi احساس گرما با تمام 28 نفر از این منطقه که بین ایالتی مسافران از ماهاراشترا.

دو مورد از بنگالور در حال مسافران بین المللی که در بازگشت از نپال و امارات متحده عربی.

69 ساله, زن ساکن Yadagiri منطقه که در بازگشت از ماهاراشترا که آورده بود مرده به تعیین بیمارستان در مارس 20 تا تست مثبت برای تاج. با مرگ او کل مرگ, شمارش 45.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله