سیاه خبرنگار مورد آزار و اذیت توسط مرد سفید در حالی که در هوا


Illustration for article titled Black Reporter Harassed by White Man While On-Air

تصویر: WGN-9

یکی دیگر از نمونه ای از یک مرد سفید پوست انجام کاری کاملا سطل زباله. امروز داستان ما را به ایلینوی که در آن یک WGN خبرنگار بود که به سادگی در تلاش برای انجام کار خود را قبل از کایل آمد از طریق مزخرف.

تبلیغات

Buzzfeed, گزارش های خبری که Gaynor سالن زنده در هوا راه اندازی یک ویدیو بسته شب شنبه گذشته هنگامی که یک مرد برداشت او فریاد زد: “برو راست خود را در بیدمشک” و سپس فرار کردن. سالن شد و گزارش آسیب باد در شوروود منطقه زمانی که این حادثه رخ داده است.

“این خنده دار نیست. شما نقض شخصی من فضا. شما از من برداشت. شما می ترسم. آن را به ارزش آن؟” خود ارضایی, شیر گفت: در Facebook پست در مورد این حادثه. این مرد دستگیر شد و مدت کوتاهی پس از این رویداد بیرون.

تبلیغات

گزارش Buzzfeed که یک بیانیه از شوروود پلیس شناسایی مقصر به عنوان اریک Farina a 20-year-old از مینوکا, Il. Farina در حال حاضر چهره باتری و رفتار آشوبگرانه اتهامات عنوان شده علیه. با توجه به بیانیه Farina یک “کامل اعتراف” است و در حال حاضر در باند.

اول از همه, آن را در یک سطل زباله حرکت می کند به طور کلی به آزار و اذیت یک زن فقط انجام کار خود را. دومما در یک لعنتی همه گیر و ol’ پسر رو به فضای شخصی و نه با پوشیدن یک ماسک فقط به جلو و یک مورخ-باسن الگوی رفتاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de