دهلی نو: هرج و مرج و سردرگمی غالب در فرودگاه ها در دومین روز متوالی از پرواز داخلی خدمات سرگیری در هند. چندین پرواز لغو شد دوباره خروج مسافران نگران به علت بد برنامه ریزی دولت است.

حدود 630 پرواز لغو شد روز دوشنبه در حالی که روز سه شنبه از 80 پرواز لغو شد در دهلی به تنهایی. بدترین بود که مسافران آمد به دانستن در مورد پروازها در این فرودگاه تنها. چند در زمان به رسانه های اجتماعی برای خالی کردن خشم به عنوان رسیدن به فرودگاه در وسط مستند آسان نبود.

مهمان کارگر گفت که او تا به حال به فروش دامی در روستا به خرید یک بلیط هوا برای پرواز که لغو کردم. بعد از داد و بیداد در رسانه های اجتماعی شرکت های هواپیمایی جایگزین او در یکی دیگر از پرواز. خطوط هوایی ادعا کرد که پس از فرودگاه های بزرگ مانند بمبئی و چنای و حیدرآباد قرار داده اند یک کلاه بر روی تعدادی از مبارزه با آنها می توانید مسئولیت رسیدگی به لغو ادامه داد: در روز سه شنبه.

اتحادیه وزیر هواپیمایی کشوری آقای Hardeep سینگ پوری توییتی گفت: “عملیات صاف داخلی هوانوردی ، فرودگاه های ما به کار گرفته اند 325 خروج & 283 ورود با 41,673 مسافران تا 5 بعد از ظهر در 26 مارس سال 2020 2 روز پس از recommencement از پروازهای داخلی.” وی افزود: گزارش نهایی برای این روز آماده خواهد شد پس از اطلاعات آمده در نیمه شب. توسط دوشنبه شب در اواخر مجموع 832 پرواز تا به حال عمل حمل 58,318 مسافران است.

آندرا پرادش است که اجازه داده بود تنها یک پرواز (به و وپیش) از Rajmundary روز دوشنبه حمل مجموع 82 مسافر در روز سه شنبه شاهد عملیات پرواز رزومه. اما به گفته مقامات ویجیاوادا و فرودگاه ویساکاپاتنام رسیدگی خواهد شد فقط هشت پرواز هر یک در طول روز. West Bengal اجازه خواهد داد که عملیات از پنج شنبه.

وزارت حمل و نقل هوایی عمران (MoCA) در حال حاضر نیز اجازه خصوصی هواپیمای چارتر پرواز و هلیکوپتر خدمات توسط افراد غیر برنامه ریزی شده و اپراتورهای خصوصی برای از سرگیری.

در ضمن 50 ساله هوایی هند کارمند بود که در میان یازده نفر در هیئت مدیره یک دهلی نو-Ludhiana پرواز روز دوشنبه آزمایش مثبت برای COVID-19. اما نمونه ای از شرکت خود مسافران منفی هستند. دو هوایی هند خدمه آموخته به مثبت آزمایش وی به محض بازگشت از یک پرواز از تورنتو است. در حالی که در بیمارستان های دیگر است که در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

در Coimbatore یک مسافری که در سفر نیلی از چنای به Coimbatore در دوشنبه شب نیز آزمایش مثبت است. او در حال حاضر در قرنطینه ESI دولت امکانات پزشکی در Coimbatore. هیچ کس دیگری نشسته بود در مجاورت. عامل خدمه شده است خانه قرنطینه برای 14 روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله