هرج و مرج در Shamshabad: لغو پرواز و پول خود را به اعتبار پوسته

حیدرآباد: حتی به عنوان داخلی و خدمات هوایی در سراسر کشور از سر گرفته هرج و مرج و نا امیدی حکومت در Shamshabad فرودگاه در اینجا با توجه به چندین لغو شد. با توجه به RGIA وب سایت هفت ورود و خروج 31 پرواز لغو شد در روز دوشنبه.

این تا حد زیادی به hard-nosed مذاکرات در اوایل یکشنبه شب بین اتحادیه و وزارت حمل و نقل هوایی مدنی و دولت Telangana با دولت گزارش اصرار دارد آن را در یک موقعیت برای رسیدگی به بیش از 20 ورود و خروج 19 روز در حال حاضر.

عنوان اصلی برنامه حداقل دو برابر این تعداد پرواز بودند به کار هر روز از راجیو گاندی در فرودگاه بین المللی (RGIA) در Shamshabad.

آخرین لحظه تغییر طرح منجر به چندین شرکت هواپیمایی خود تماس مسافران و اطلاع آنها از پرواز لغو شد.

هر ورود و خروج پرواز یک اسلات در فرودگاه و این نیاز به هماهنگی بین سازمان های مختلف و خطوط هوایی. این کار خوب پیش رفت به شب به تنظیم مجدد برنامه پرواز را آموخته بود.

در میان بسیاری از مسافران که قصد سفر پرتاب شد چپ چپ شد آنیتا دلال یک مسافر برنامه ریزی شده برای سفر از کولاپور به بمبئی از طریق حیدرآباد در روز دوشنبه. او گیر کرده بود در هرج و مرج پس از تایید نیلی پرواز لغو شد در آخرین لحظه.

“من دریافت یک پیام در 1 am on May 25 که من پرواز برنامه ریزی شده در 2 ساعت لغو شد با توجه به Covid-19 محدودیت های مسافرتی. من رشته شده اند در کولاپور پس این مستند آغاز شد و دو ماه پیش. شده اند وجود دارد هیچ دیگر وسایل حمل و نقل در ماهاراشترا بنابراین من در نهایت رزرو پرواز اتصال به بمبئی از طریق حیدرآباد و آن را لغو کردم بیش از حد” او گفت:.

او گفت: مقامات تا به حال ارائه شده هیچ روشن نشده است. “همانطور که برای استرداد من گفته شده است که پول را در قالب یک اعتبار پوسته در دسترس برای دیگر گزینه های پرواز برای یک سال داده خواهد شد. که در حال رفتن به سفر در این شرایط در حال حاضر ؟ من نمی خواهم به اتلاف پول. من ترجیح می کنید که پول به طوری که من می توانید سعی کنید به استخدام یک ماشین سفر به خانه در حال حاضر,” او گفت:.

در حیدرآباد پرواز از دهلی بنگلور, بحرین و کلمبو لغو شد. سی و یک پرواز به دهلی نو, گوالیور تیروپاتی, کلکته, Lucknow, بمبئی, Kolhapur, چنای ویساکاپاتنام جیپور و بنگالور در میان دیگران لغو شد با توجه به RGIA وب سایت رسمی.

روز دوشنبه RGIA عمل پروازها از و یا به بمبئی بنگلور, دهلی نو, ویدینگر (کارناتاکا) جیپور ریپور, Kolhapur, ژرسوگودا (Odisha); کوچی سورت رانچی بنارس بلگایوم احمدآباد چنای و پونا. پرواز اتصال این مقصد بود به عمل TruJet, AirAsia, هند, نیلی, داد, هوا, SpiceJet, Vistara و هوایی هند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de