تاج+ مادر مجاز به شیردهی نوزاد پس از, اسناد, هیجان بیش از coronavirus

کاکینادا: یک مادر شیرده که تست مثبت برای coronavirus شد و در نهایت اجازه به اشتراک شش ماهه نوزاد توسط دولت به طور کلی بیمارستان (GGH) در اینجا. زن از Gollalamamidada روستا در Pedapudi مندل بستری شد GGH با Covid-19.

پزشکان نامشخص در مورد اینکه آیا او باید اجازه خوردن شیر به نوزاد خود. منطقه, پزشکی و سلامت, افسر,,,, Dr B. Satya Suseela گفت: Deccan Chronicle است که کودک باید با شیر تغذیه تا زمانی که مادر تست منفی است. او گفت: خانواده کودک توصیه شد به ارائه بطری شیر در خانه. مادر اما نمی خواهید به توان جدا از نوزاد.

برخی از پزشکان اطفال در حال بر این عقیده هستند که مادر می تواند در شیردهی بدون دست زدن به نوزاد است. GGH سرپرست Dr M. Raghavendra رائو گفت: این ویروس نمی تواند از طریق شیر مادر و نیازهای نوزاد خود شیر مادر برای تغذیه و نیز برای افزایش ایمنی. او گفت که هیچ مدرک قطعی که ویروس را نمی توان منتقل به نوزاد است. او گفت که بیشتر تحقیقات و مطالعات بیشتری باید انجام شود.

کودک تست شده برای ویروس ها و نتایج در حال انتظار.

مدیر سابق آموزش پزشکی Dr M. B. R. سرما احساس کردند که اگر شیر مادر بسیار مهم است برای نوزادان, تماس فیزیکی بهتر است. متخصص مغز و اعصاب Dr Dasari راوی روشن است که کودک داده نمی شود شیر مادر در شرایط فعلی.

در ضمن دو سال بستری شد GGH پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. پدر او اجازه داده شده است با او بماند. پزشکان می گویند که وجود دارد هیچ درمان ویژه ای برای کودکان و بچه داده خواهد شد و این همان درمان به عنوان افراد بزرگسال هر چند دوز خواهد بود برای تنظیم وزن.

روز دوشنبه گروهی از نه ماه باردار بستری شد به یک Covid-19 بیمارستان در نزدیکی Rajanagaram. چهار ماهه نوزاد نیز شناسایی مثبت برای Covid-19. مادر کودک آمد به روستای مادری Churuavaka در Rampachodavaram مندل در East Godavari منطقه از Nellore منطقه شده است. مادر است نه قراردادی ویروس.

با توجه به شدت از وضعیت کودک, مادر و کودک بودند معطوف به Visakhaptnam Covid-19 بیمارستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de