خود را افزایش Minecraft ماجرا با این Merch


Illustration for article titled Enhance Your Minecraft Adventure With This Awesome Merch

تصویر: Ravensburger

کمیته مبارزه با سانسور است و مسلما محبوب ترین بازی در جهان با 126 میلیون ماهانه بازیکنان در آخرین شمارش در سراسر تقریبا هر زمان پلت فرم است که می تواند بازی را اجرا کنید. آن کاملا گسترده است.

تبلیغات

Mojang و مایکروسافت را ملاقات عظیم که علاقه و شور و هیجان با یک دسته کامل از سرگرم کننده چیزهای اطراف این بازی به طور رسمی دارای مجوز کنترل به کتاب تخته, بازی, اسباب بازی, ملافه, مبلمان و مقدار زیادی بیشتر است.

در اینجا یک لیست از جالبترین چیز شما می توانید برای خرید هر Minecraft عاشق آن است که آیا شما و یا کسی که شما را دوست دارم.

تبلیغات

یک صفحه بسته بندی شده ‘پد

These officially-licensed PowerA Minecraft controllers give you the coolest gear while you mine, craft, and adventure through blocky worlds.

این رسما مجوز powera رفع کنکوری کنترل به شما جالبترین دنده در حالی که شما mine craft و ماجراجویی را از طریق واحد جهان است.
تصویر: اندرو هیوارد

در Minecraft‘s حالت زنده ماندن شما باید به هنر و صنعت خود را ابزار… اما در دنیای واقعی شما فقط می توانید آنها را خرید. در حالی که این مجوز رسمی از powera رفع کنکوری کنترل نمی خواهد شما هر نوع استفاده در بازی حداقل شما جالبترین-به دنبال دنده در حالی که شما mine craft و ماجراجویی خود را در سراسر blocky جهان است. هر دو ایکس باکس یک و سوئیچ نسخه در دسترس هستند.

تبلیغات

جذاب رمان

کمیته مبارزه با سانسور ندارد یک داستان با بازی گودال ماسهبازی رویکرد اجازه شما رویای خود را به پرسش و سناریو را در ذهن خود. اما این دقیقا همان است که نوع بوم خالی است که باعث می شود Minecraft چنین جهان ایده آل برای میزبان انواع و اقسام داستان ها از آرایه ای از نویسندگان.

تبلیغات

این جای تعجب نیست که وجود داشته اند بارهای غیر رسمی رمان و رمان های گرافیکی بر اساس Minecraftاما آخرین ارسال: جزیره رسمی اولین رمان با الهام از بازی. می آید از مکس بروکس نویسنده از جنگ جهانی Zو می گوید داستان از یک رانده در یک جزیره مرموز. آن را جذاب داستان به خودتان غوطه ور در زمانی که بازی بازی.

تبلیغات

واقعی Minecraft آجر

ساختمان در فوتبال احساس می کند بسیاری مانند سرهم بند با توده ای از آجر لگو و در حال حاضر آن را آشکار در دنیای واقعی با رسمی LEGO Minecraft مجموعه. وجود دارد یک دسته از آنها در خارج وجود دارد در حال حاضر بزرگ و کوچک, اما این LEGO Minecraft تهیه جعبه 2.0 مجموعه ای از یک نقطه شروع.

تبلیغات

بر خلاف برخی از مجموعه های است که تنها یک ساخت شامل این بزرگ 717-قطعه مجموعه همراه با راهنمای های مختلف 15 سازد و با الهام از بازی. و البته فقط در این بازی شما فقط می توانید اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی و ساخت هر آنچه شما می خواهید.

تبلیغات

فوتبال به عنوان یک بازی هیئت مدیره

If you’re looking for a different way to play Minecraft, then Ravensburger’s Minecraft: Builders and Biomes should be on your radar.

اگر شما به دنبال راه های مختلف برای بازی Minecraft سپس Ravensburger را Minecraft: سازندگان و Biomes باید در رادار خود.
تصویر: Ravensburger

اگر شما به دنبال راه های مختلف برای بازی Minecraft را با خانواده و دوستان پس از آن Ravensburger را Minecraft: سازندگان و Biomes باید در رادار خود. این مقام هیئت مدیره بازی انطباق شامل ساختمان و عناصر استراتژیک به عنوان اکتشاف به شما overworld, مبارزه با اوباش و معدن برای منابع است.

تبلیغات

این طراحی برای دو تا چهار بازیکن با بازی به طور معمول مدت بین 30 و 60 دقیقه. توصیه می شود برای سنین 10+, اما نظرات مشتریان آمازون نشان می دهد که بازیکنان جوان با Minecraft تجربه می تواند از آن آویزان.

تبلیغات

حمل مشعل

وجود بارهای از فوتبال چیزهای به عرشه از اتاق خواب خود را/بازی/فضای خانه از جمله دکوراسیون, روشنایی, لامپ, ملافه, و بیشتر. یکی از مورد علاقه ما است و این نور تا دیوار مشعلکه تکرار pixelated نگاه در بازی نسخه.

تبلیغات

آن را می توان دستی و اطراف انجام شده اما بهترین ویژگی این توانایی را به سمت پایین یکی از گوشه پایین به فاش کردن سوراخ نصب و آن را با میله های خارج از دیوار در زاویه دقیقا به عنوان آن را در بازی. خرید یک جفت از این برای اطراف تخت خود را و یا شاید چند ده به خط خود راهرو به عنوان شب چراغ.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de