ایمان گروه تحت پیگرد رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گویند منظور اجازه می دهد 25 درصد به جمع هنوز هم نقض آزادی مذهبی

ایمان مبتنی بر گروه ها می گویند که آنها خواهد شد در ادامه با طرح دعوی در دادگاه بیش از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz حضور محدودیت برای مکان عبادت با وجود امتیاز این آخر هفته که کلیسا می تواند در 25 درصد ظرفیت است.

وکیل دو کلیسا می گویند بر اساس Walz جدید سفارش آنها کاهش یافته است درخواست خود را به صورت موقت سفارش محدود بود که برنامه ریزی شده برای دادرسی در دادگاه فدرال روز شنبه و در صورتی اعطا خواهد ساخته شده اند آنها را معاف از Walz محدودیت. اما محدودیت های جدید همچنان به نقض مذهبی خود آزادی و حقوق اساسی به آزادی بیان و مجمع گفت: کتی Fulkerson سخنگوی فوقانی میانه مرکز قانون.

“در حالی که رژیم صهیونیستی. Walz اتحادش را تغییر موقعیت خود را در مراسم دینی به منظور جلوگیری از یک تصمیم قضایی خود را یک جانبه اقدامات بیشتر نشان می دهد که نیاز به ما دعوی” داگ سیتن, قانون شرکت رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. “هر Minnesotan باید مشکل توسط فرماندار Walz این ادعا که او می تواند عملا هر فرمان اجرایی او می خواهد تا زمانی که او را نگه می دارد در حال تغییر خود را اجرایی سفارش قبل از تبدیل شدن به موضوع به بررسی قضایی.”

غرب میانه بالا واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در اوایل این ماه در ابتدا گفت: Walz اقامت-در-خانه سفارش نقض حقوق کلیساها و کسب و کارهای کوچک. کسانی که تحت پیگرد شامل Northland Baptist Church of St. Paul و بروکلین پارک megachurch کلمه زندگی مسیحی مرکز همراه با یک مینی گلف تسهیلات کارت فروشگاه و سالن مو و کسب و کار. طرح دعوی در دادگاه نام Walz دادستان کل کیت الیسون و چندین دوقلو شهرهای شهرستان به عنوان وکلای متهمان.

پس از تشکیل پرونده به اقامت در خانه سفارش منقضی شده است. اما Walz اجرایی به منظور محدود کسب و کارهای کوچک برای باز کردن در از 50 درصد ظرفیت و مذهبی جماعت به 10 نفر به منظور دفع گسترش COVID-19.

پس از گفتگو با ایمان رهبران Walz در روز شنبه اعلام کرد که کلیسا می تواند در 25% ظرفیت با یک کلاه در 250 تا زمانی که آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. Walz ابراز نگرانی بیش از نظم و گفت COVID-19 عفونت هنوز به اوج خود رسید و در مینه سوتا است. “به پرده 250 شماره وحشتزده من” Walz گفت شنبه.

دیگر رهبران مذهبی در ستایش Walz را سفارش جدید مانند کشیش لوکاس Woodford, رئيس جمهور از مینه سوتا منطقه جنوب کلیسای لوتری-میسوری کلیسایی. “ما بسیار سپاسگزار فرماندار وارد گفت و گو با ما گفت:” در این آخر هفته.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de