فلوریدا بازداشت برای غرق شدن او پسر مبتلا به اوتیسم پس از گفتن پلیس دو مرد سیاه ربوده شده او


Illustration for article titled Florida Woman Arrested for Drowning Her Autistic Son After Telling Police Two Black Men Abducted Him

عکس: میامی-Dade اصلاحات

میامی زن به تازگی پیوست لیست طولانی از مردم سفید که سرزنش غیر موجود سیاه و سفید از مردم برای جنایات آنها خود را متعهد زمانی که او دستگیر شد غرق در مرگ پسرش. این پس از او در ابتدا پلیس گفت که او ربوده شد و توسط دو مرد که به دنبال مواد مخدر.

تبلیغات

آسوشیتد پرس گزارش که 45 ساله پاتریشیا ریپلی است که به دنبال در تلاش و قتل عمد به اتهام تلاش برای غرق او 9 ساله پسر Alejandro ریپلی بود که نجات توسط شاهدان اولین بار بود اما بعد از آن غرق در طول دومین تلاش یک ساعت بعد با توجه به Miami-Dade دولت وکیل کاترین فرناندز Rundle.

از AP:

در مصاحبه روز شنبه, فرناندز Rundle گفت: ریپلی ظاهرا سعی در غرق شدن پسر او یک ساعت زودتر در کانال های مختلف اما ساکنان نزدیک شنیده فریاد و نجات او. سپس فرناندز Rundle گفت: ریپلی سوار پسر او را به یکی دیگر از کانال.

“متاسفانه زمانی که او او را به کانال دوم و در آنجا بود هیچ کس وجود دارد,” فرناندز Rundle گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس. “او سعی کرد آن را یک بار مردم او را نجات. او زنده بود. او می تواند زنده مانده اند. او در نظر گرفته شده و از تمام حقایق در مورد او را بکشند.”

فرناندز Rundle همچنین اشاره کرد که چون پسر بود و غیرکلامی او نمی توانست خود گفت اولیه امدادگران آنچه اتفاق افتاده بود با مادرش.

“او نمی تواند هر چیزی می گویند به او را نجات. بحث ما در مورد کودکان بی صدا. این است که سطح دیگری از voicelessness. او ناتوان از گفتن این که ” مامان من را در آب.”

تبلیغات

با توجه به PennLive اخبارالخاندرو بدن داشت صبح روز جمعه در یک کانال در یک زمین گلف و ریپلی—داشتن نهایت اعتراف به دخالت در مرگ او—دستگیر شد 48 ساعت بعد از او به پلیس گفت دو مرد سیاه در کمین او brandished چاقو خواستار مواد مخدر از او و از ربوده شدن پسرش. این ما منجر به یک سوال: چرا سفید مردم خیالی مهاجمان همیشه سیاه و سفید ،

ریپلی داستان برای تلفن های موبایل ترسناک شبیه به سوزان اسمیتدر کارولینای جنوبی که به اعدام محکوم شده در سال 1995 از غرق شدن دو فرزند او توسط تسمه آنها را در ماشین خود و اجازه دادن به آن رول را به یک دریاچه است. اسمیت که سفید است در ابتدا به پلیس گفت که یک مرد سیاه و سفید carjacked او را ربوده و فرزندان او.

در سال 2016 دیگر مرد سیاه و سفید که وجود ندارد شناسایی شد به عنوان یک آدم ربا سفید از دانش آموزان مدرسه ابتدایی است که دروغ به مقامات در مورد خود خالیست آدم ربایی پس از آنها گرفتار پرش.

کافی است برای گفتن این داستان های جعلی سیاه و مجرمان بالقوه برای قرار دادن واقعی مردم در خطر است. در آوریل CBS اخبار منتشر شده یک گزارش با استناد به موارد متعدد از “نژادی hoxes” که در آن افراد خود را کشته توجهی دیگران و مقصر ساختگی مردان سیاه و سفید برای این جنایات است. این گزارش را احاطه کرده و یک مورد نیز در فلوریدا که در آن یک مرد سیاه و سفید ممکن است صرف بیش از 30 سال در زندان به عنوان یک نتیجه از یکی از این “نژادی مضر.”

تبلیغات

خوشبختانه وجود داشته است هیچ گزارشی از unsuspecting مردان سیاه و سفید بودن مواجه با پلیس بودند که بررسی ریپلی را دروغ. متاسفانه بسیاری از پاتریشیا Ripleys وجود دارد و بعد از زمان جعلی, سیاه, مرد انگشتی برای یک جرم و جنایت خشونت آمیز یک مرد سیاه و سفید می تواند در پرداخت قیمت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de