چهار افسران اخراج به عنوان FBI, BCA, بررسی, در بازداشت, مرگ مرد در جنوب مینیاپولیس

مقامات فدرال در حال بررسی یک مینیاپولیس افسر پلیس ممکن است به نقض حقوق مدنی پس از ظاهر جمعه که نشان داد او را دو زانو بر روی یک دستبند آفریقایی-آمریکایی را گردن و نادیده گرفتن این تظاهرات که او نمی تواند نفس بکشد. مرد بعد درگذشت.

چهار افسران درگیر در این حادثه شده اند از کار اخراج مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: بعد از ظهر سه شنبه.

“این درست است تماس,” فری نوشت در توییتر ارسال.

یک وکیل برای خانواده مرد را شناسایی و او را به عنوان جورج فلوید.

“همه ما به تماشای وحشتناک مرگ جورج فلوید در فیلم به عنوان شاهد التماس افسر پلیس او را به سمت ماشین پلیس و دریافت کردن گردن خود” خواندن بیانیه ای از دادستان بنیامین Crump, که همچنین نشان دهنده خانواده Ahmaud Arbery و Breonna تیلور دو آفریقایی-آمریکایی های کشته شده در سال های اخیر با مشخصات بالا حوادث. “این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد خشونت پرهیزی مسئول است.”

مقامات عموم نیست نام این افسر در سوال اما دو منبع آشنا با تحقیقات شناسایی شده او را به عنوان درک چوین.

از لحاظ نژادی متهم حادثه تهدید دوباره تنش بین پلیس و جوامع اقلیت که به نقطه جوش در سال 2015 پس از تیراندازی مرگبار از Jamar کلارک و weekslong و تجمع در نزدیکی ایستگاه پلیس.

در یک صبح زود در کنفرانس خبری در تالار شهر رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: از او خواست که برای فدرال کاوشگر پس از تماشای فیلم از اطرافیان و دریافت “اطلاعات اضافی” در مورد حادثه مربوط به چندین افسران شده اند رها وظیفه.

“وجود دارد اطلاعات اضافی که من دریافت کرده بود که کاملا رک و پوست کنده از منابع جامعه که فقط ارائه زمینه بیشتر از من بود, مقدماتی,” او گفت: بدون توضیح طبیعت و یا منبع اطلاعات است.

شهردار یعقوب فری گفت: در همان کنفرانس خبری مشخص بود از تصویری که مسابقه در برخورد.

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” گفت: Frey. “برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. زمانی که سال کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در ابتدایی ترین حس انسان. چه اتفاقی افتاد در شیکاگو و 38 شب گذشته افتضاح است. آن را ضربه. آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری از ما تا چه حد باید برای رفتن است.”

او ادامه داد: مشخصه متزلزل: “هر آنچه که تحقیقات نشان می دهد آن تغییر نمی کند حقیقت ساده او هنوز هم باید با ما در این صبح است.”

به دلیل ماهیت این حادثه و مسابقه از کسانی که درگیر FBI خواهد بود به دنبال این که آیا اتهامات می تواند به ارمغان آورد و افسر فری گفت.

یک پیام به سمت چپ برای یک FBI سخنگوی نبود بلافاصله صبح روز سه شنبه.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz انتشار بیانیه ای گفت: “عدم وجود انسانیت در این نگران کننده تصویری مشمئز کننده است. ما را دریافت پاسخ و به دنبال عدالت است.”

Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: اواخر روز سه شنبه صبح که او خود را “کهنه ترین دادستان” کمک به تحقیقات در مشورت با باراک اوباما.

“ما وعده کامل تسریع بررسی مداوم با ما در رفتن تعهد به عدالت” خواندن بیانیه ای از فریمن, که خواهد شد در برخی از زمان تعیین اینکه آیا دولت در سطح اتهامات موجه. “هر شخص حق دارد به انصاف; هیچ فرد می ایستد بالاتر از قانون است.”

منابع متعدد شناسایی دیگر افسر است که برجسته برجسته در این ویدئو به عنوان Tou Thao.

زنجیره ای از حوادث که منجر به مرگ این مرد آغاز شده و حدود 8 p. m. روز شنبه, زمانی که پلیس بودند به نام به بررسی یک گزارش از کسی که در تلاش برای پرداخت با لایحه تقلبی در جام غذاهای 3759 شیکاگو Av., و مرد مطابق مشکوک توضیحات نشسته بر روی کاپوت ماشین خود را با توجه به پلیس و اسکنر صوتی ارسال شده آنلاین. افسران دستور داد او را از ماشین گرفت و او را بازداشت سالمند گفت:, و اضافه کرد که بدن خود را از دوربین های دیجیتال تبدیل شد ،

این حادثه شد جریان توسط یک تماشاچی در Facebook Live, که در آن بایگانی شده فیلم تا به حال دیده شده است حدود 80,000 بار که از صبح روز سه شنبه. فعالان و اعضای جامعه می گویند این ویدئو کست شک در پلیس حساب و بازگشایی زخم های قدیمی از مسابقه و پلیس.

فیلم برداری صحنه از پشت یک پلیس SUV مرد دروغ را بر روی زمین در کنار مسافری عقب چرخ نوشتن در حالی که بارها و بارها گفتن پلیس او نمی تواند تنفس آنها به عنوان او برگزار شد پایین.

“لطفا لطفا لطفا من نمی توانم نفس بکشم. لطفا مرد” مرد شنیده گفتن افسر اعتقاد به چوین خود را صوتی صدایی تیره و تار. در یک نقطه او گریه می کند برای مادر خود را.

از سوی دیگر شاهدان جمع شده بودند در پیاده رو خارج از جام غذاهای با چندین ضبط صحنه بر روی تلفن های خود را. “فرض می کردم او به او اجازه دهید تنفس حداقل مرد” یکی از اطرافیان شنیده گفتن ،

پس از چند دقیقه یکی از افسران شنیده گفتن مرد به “استراحت.”

“من نمی توانم نفس بکشم” مرد پاسخ می دهد.

“چه می خواهید ؟” افسر می پرسد.

“من نمی توانم نفس بکشم” مرد می گوید: گفتن تماشاگران که او نمی تواند دریافت و درخواست ماموران برای آب. “من معده درد نکنه من گردن درد نکنه همه چیز لطمه می زند.”

کاهش ویدئو را برای چند دقیقه قبل از از سرگیری. این فیلم نیست ضبط آنچه که منجر به بازداشت تنها برداشت تا پس از او گرفته شده به زمین است و در دستبند.

به عنوان حادثه میکشد در این گروه از تماشاگران می شود به طور فزاینده آشفته فریاد در افسران به اجازه مرد بروید.

یک افسر اعتقاد به Thao است و سپس نشان داده شده است در حال حرکت به دور از دیگران به جمعیت به “بازگشت در پیاده رو.” به عنوان او حرکت می کند به سمت آنها یکی از تماشاگران امتیاز انسان بر روی زمین دیگر به نظر می رسد در حال حرکت است.

در حدود همان زمان امدادگران می رسند و قرار دادن انسان بر روی یک gurney و به انتظار آمبولانس.

جان الدر پلیس گفته است که روش مورد استفاده بود و نه یک اداره-مجاز سبد.

“در سال من به عنوان یک مسئول که نمی خواهد آنچه من تا به حال در نظر بگیرید یک سبد” گفت: سالمند است که یک کلانتر معاون در یکی دیگر از شهرستان.

در هرج و مرج ساعت پس از این حادثه پلیس صادر انتشار اخبار بود که به شدت در تضاد با اطرافیان فیلم.

آزادی گفت که مرد که هویت نشده بود منتشر شد اما چه کسی است که تصور می شود در 40s او درگذشت در بیمارستان یک زمان کوتاه پس از این حادثه که در طی آن او دچار پزشکی قسمت در حالی که مبارزه با افسران. صحبت با خبرنگاران چند ساعت پس از حادثه سالمند نمی خواهد استادانه درست شده در مورد اینکه آیا انسان به هر حال از قبل موجود شرایط پزشکی اما گفت که او به نظر می رسد تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر. او اصرار داشت که او محدود بود در آنچه که او می تواند فاش چرا که این مورد در حال حاضر تبدیل شده به دفتر امور جنایی دلهره (BCA).

مرد از ماشین خود را, اما پس از آن “جسمی مقاومت” افسران سالمند گفت. پس از آنها دست به دستبند او ماموران متوجه شد که مرد بود در پزشکی “پریشانی” از بزرگان گفت و آمبولانس به صحنه نامیده می شد.

او بعد از رفت و برگشت برخی از این اظهارات گفت: آنها بر اساس اطلاعات اولیه.

“ما سعی می کنید برای قرار دادن اطلاعات به عنوان به سرعت به عنوان احتمالا اطلاعاتی که ما کاملا باور به صداقت و درست است.” او گفت:. “و ما به دنبال کمی بیشتر ما در حال تحقق وجود دارد بیشتر به این.”

تمام بدن دوربین فیلم تبدیل شده به BCA که به بررسی بیشتر تیراندازی پلیس و مرگ در دوران بازداشت و ماموران درگیر شده اند و قرار بر پرداخت مرخصی اداری.

در ضمن این بخش نیز به احتمال زیاد متعهد داخلی خود بررسی اینکه آیا آنها نقض بخش سیاست بر استفاده از زور و تعهد به دخالت اگر آنها را ببینید یک افسر دیگر درگیر در آوریم.

تا کنون کمی شناخته شده در مورد چوین زمان با گروه. اما بخش سوابق و اخبار حساب نشان می دهد که او درگیر شده است در حداقل سه پلیس-درگیر تیراندازی بیش از کار خود را با MPD: Wayne ریس در سال 2006 و Leroy مارتینز و ایرا Latrell Toles هر دو در سال 2011.

BCA در انتشار اخبار گفت که بررسی آن بود جدا از FBI در حقوق مدنی بررسی و که این امر به نوبه خود بیش از یافته های آن به Hennepin County دفتر دادستان ممکن است اتهامات جنایی. شهرستان دفتر دادستان گفت: از طریق سخنگوی آن بود که نظارت بر وضعیت اما تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

این حادثه جلب تقریبا جهانی محکومیت.

“تصویری از یک مینیاپولیس افسر پلیس کشتن یک بی دفاع دست به دستبند است و یکی از ننگین ترین و دلخراش تصاویر من تا کنون دیده ام” سنت پل شهردار ملوین کارتر. “این افسر نگهبانی است که فقط به عنوان مسئول شریک زندگی خود را; هر دو باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو. این باید متوقف شود در حال حاضر.”

Nekima لوی-آرمسترانگ برجسته محلی فعال گفت: تماشای این فیلم ساخته شده او را “بیمار به معده او” و به نام حادثه یک مثال دیگر از خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار مردان است.

“این فقط مرا به یاد اریک گارنر یک بار دیگر: یک مرد سیاه و سفید بودن مواجه با پلیس و شفاعت برای زندگی خود گفت که او نمی توانستم نفس بکشم,” او گفت: با اشاره به گزارشی در نیویورک درگذشت مردی که در سال 2014 پس از قرار گرفتن در پلیس سبد. “من کاملا متقاعد شده است که اگر پلیس نمی خواهد که به نام شده است به صحنه پس از آن او هنوز هم زنده است.”

یک هیئت منصفه بعد از آن تصمیم گرفت در برابر indicting افسران درگیر جرقه تظاهرات در سراسر کشور است. Chokeholds تا به حال از لحاظ فنی شده ممنوع از سال 1993 اما 2015 گزارش نشان داد که تاکتیک بود و هنوز هم استفاده می شود معمولا توسط شهرستان افسران.

DeVondre پایک می گوید او از رفتن به خانه از یک barbacue زمانی که او راه می رفت گذشته بلوک بود که غرق در یک اتوبوس پلیس چراغ. او شلاق از تلفن خود را و شروع به ضبط این حادثه را پس.

“من فقط نگران این محله که من بزرگ شدم چون چیزهای شبیه به این اتفاق می افتد آن هم از نوع ترساند مردم محله او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “و من فقط می خواستم برای انجام بخشی از من, به طوری که مردم می تواند آگاه است.”

لوی-آرمسترانگ گفت: او گفته شاهدان در صحنه که به درگذشت مردی که درگیر شده بود در برخی از مرتب کردن بر اساس اختلاف با صاحب یک فروشگاه در سراسر خیابان قبل از پلیس نامیده می شدند. یا نه این درست بود, او گفت: پلیس می تواند به کار گرفته اند این حادثه متفاوت است.

اعتراض برنامه ریزی شده است در تقاطع در 5 p. m. روز شنبه.

“هر چه انسان ممکن است انجام شود باید در یک به پایان رسید حکم اعدام” او گفت:. “چه آغاز شده به عنوان یک اتهام اقتصادی حادثه یک بار دیگر تبدیل مرگبار برای یک مرد سیاه و سفید.”

اگر چه بیشتر پلیس و میر در دو دهه گذشته بوده است در نتیجه تیراندازی چند نفر دیگر باید در بازداشت پلیس درگذشت.

در سال 2002 دو افسر با استفاده از مجاز در سبد 44 ساله Christopher Burns به تلاش برای مهار او در طول یک اختلاف داخلی و درگذشت او در عرض چند دقیقه پس از قرار دادن در دستبند.

در سال 2008 Tommie بیکر 39-سال-آشپز قدیمی, خفه در یک کیسه کوکائین کرک او را در دهان او پس از یک افسر سست عنصر او چهار بار در قفسه صدری در ترافیک متوقف شود. بعد از آن که در سال کوئنسی Smith, 24, درگذشت cardiorespitatory بازداشت و پس از او مبهوت شده بود با یک تیزر کشتی به زمین و تسخیر توسط افسران در پاسخ به یک تماس از یک حمله های داخلی شامل یک مرد با یک تفنگ.

سپس دو سال بعد دیوید اسمیت 28 که به اختلال دو قطبی در اثر خفگی بعد از پلیس شد و نام او را برای اذیت و آزار شکایت و پاسخ ماموران با استفاده از یک تیزر دستبند و مهار او بر روی زمین است. ماموران درگیر شد پاک از خطا, اما این شهر پرداخت 3 میلیون دلار حل و فصل به اسمیت ،

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net