فری: دستگیری, اتهام, مامور که به زانو در جورج فلوید گردن قبل از مرگ

شهردار یعقوب Frey روز چهارشنبه از بازداشت و اتهامات علیه این شرکت اخراج مینیاپولیس افسر پلیس که زانو بر گردن جورج فلوید به او التماس کرد به نفس کشیدن در مدت کوتاهی قبل از مرگش در یک حادثه گرفتار در تصویری که درو خشم بین المللی.

“وجود دارد سوابق و پروتکل های نشسته در ذخایر موسسات فقط مثل این یکی است که به شما در مورد یک هزار دلیل برای انجام کاری به صحبت کردن نیست بپرسید تا به سرعت و من کشتی که بیش از هر چیز دیگری بیش از گذشته 36 ساعت با یک سوال اساسی: چرا مردی که کشته جورج فلوید نه در زندان است؟” فری گفت. “اگر شما تا به حال آن را انجام داده یا من تا به حال آن را انجام داده ما خواهد بود پشت میله های زندان و در حال حاضر من نمی تواند آمد تا با پاسخ به این سوال است.”

فری گفت که او خواستار بر Hennepin County وکیل Mike Freeman به دنبال هزینه های درگیر با دوشنبه حادثه است.

“فرد مسئول که به زانو خود را بر گردن جورج فلوید باید شارژ می شود. … و من خواستار Hennepin County وکیل به انجام این کار است.”

فری گفت: او معتقد است که شارژ تصمیم نهفته است با فریمن اما به حدی است که مقامات فدرال ممکن است صلاحیت “آره من خواستار آن بیش از حد.”

یک پیام در سمت چپ بود با فریمن را به دنبال نظر.

شهردار گفت که او تصمیم به تماس برای اتهامات پس از تماشای تصویری که منتشر شده به طور گسترده ای. او گفت: او نه صحبت به ماموران درگیر و یا دیده می شود بدن دوربین فیلم. فری گفت: محدودیت تکنیک استفاده می شود در برابر فلوید است نه مجاز توسط MPD است نه چیزی افسران آموزش دیده بودند و “باید استفاده نمی شود،”

“ما به تماشای برای پنج تمام مشقت بار در دقیقه به عنوان یک افسر سفید پوستی محکم فشرده زانو خود را به گردن گزارشی دستبند سیاه و سفید ، من تو را دیدم هیچ تهدید. من تو را دیدم چیزی که سیگنال است که این نوع از زور لازم بود” فری گفت.

او اشاره کرد که در بسیاری از موارد دیگر افسران تصمیم گیری ساخته شده در “چهار یا پنج یا شش ثانیه است.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک تقسیم دوم تصمیم گیری است که ساخته شده بود نادرست” فری گفت. “جایی وجود دارد حدود 300 ثانیه در آن پنج دقیقه هر بار که افسر می تواند پشت هر ثانیه که می تواند او را حذف کرده و زانو خود را از جورج فلوید گردن. هر بار که او می توانست به گوش جامعه اطراف او به وضوح گفت که او نیاز به جلوگیری از. هر یک از آن شما شنیده جورج فلوید خود را بیان درد او احساس ناتوانی او را در نفس من نمی توانم آینده به پاسخ های مختلف وجود دارد و من فکر می کنم آن وقت همه به ما می گویند که.”

فری اخراج چهار افسران درگیر در روز سه شنبه. منابع را شناسایی کرده اند که ماموران درگیر به عنوان درک چوین, Tou Thao, توماس خط و J Kueng. چوین دستگیر شد در اطرافیان تصویری زانو در Floyd گردن در حالی که Thao ایستاده بود به عنوان شاهد التماس کرد با ماموران اجازه فلوید و برای بررسی پالس. برخورد زمانی آغاز شد که پلیس بازداشت فلوید دوشنبه شب به ظن تلاش برای عبور جعلی $20 bill در فروشگاه.

اف بی آی تحقیقات سهشنبه به عنوان مینیاپولیس اداره پلیس اخراج افسران. سریع عمل نمی جلوگیری از زیادی اعتراض سهشنبه شب که شامل تنش و درگیری با پلیس که در پاسخ با گاز اشک آور.

از Facebook تصویری از حوادث قبل از فلوید مرگ مشاهده شده است بیش از 1.1 میلیون بار در Facebook صفحه شاهد که آن را به ضرب گلوله. Darnella Frazier گفت استار تریبیون او نوشته شده ویدئو چرا که “جهان نیاز به دیدن آنچه که من از دیدن.”

فلوید مرگ کشیده شده بین المللی اعتراض و خواستار تعقیب ماموران درگیر است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de