Tamar Braxton attends the PrettyLittleThing x Karl Kani event at Nightingale Plaza on May 22, 2018, in Los Angeles, Calif.

Tamar Braxton حضور PrettyLittleThing x کارل خانی رویداد در بلبل پلازا در 22 مه 2018 در لس آنجلس کالیفرنیا.
عکس: دیوید لیوینگستون (گتی ایماژ)

همه ما می دانیم چقدر Tamar Braxton می داند که راه خود را در اطراف یک کلاه گیس; او حتی راه اندازی خود خط از کلاه گیس و بافت در سال 2014. اما خواننده ستاره واقعیت و جدید شرکت میزبان از این VH1 “برای گرفتن یک آرایشگر” به تازگی نشان داد کمی بیشتر در مورد پر سر و صدا مو تاریخچه در گفتگو با صفحه شش سبکیادآوری اولیه و به خصوص مو-بالا بردن تجربه (با عرض پوزش ما تا به حال) در دست خواهر بزرگتر Traci.

تبلیغات

“من به یاد داشته باشید یک زمان [با] خواهر من Traci … وجود دارد پرم کیت به نام عصر جدید. آن را در سه مرحله: برنامه neutralizer و مطبوع بخشی” گفت: Braxton. “خوب Traci از سمت چپ خنثی ، او را فراموش کرده برای قرار دادن neutralizer در من و من طاس به عنوان یک موش صحرایی.”

“من مانند 13 یا 14 در آن زمان من نبوده است همان زمان تا کنون به صداقت” Braxton ادامه داد. “من احساس می کنم هنگامی که شما از طریق یک فرآیند شیمیایی که موهای خود را هرگز به عقب می رود به راه آن بود.”

تبلیغات

عنوان صفحه شش یادداشت Braxton را 2018 بزرگ “chop”در مورد او. به طور داوطلبانه طاس رفتن این زمان در اطراف—درو سرفصل. و به عنوان او نشان داد برخی از بزرگترین پاسخ آمد از قبیله معروف و دایره درونی.

“خانواده من را در من,” او گفت: خروجی. “این یک واکنش طبیعی با خواهر و دوست دختر. آنها مانند ‘آنچه شما می خواهید از طریق? خوبین ؟ آیا من نیاز به دیدن شما ؟ آیا شما نیاز به برخی از کمک کنید ؟ ؟ ؟ هنگامی که آخرین باری که شما خورد؟’ من تمام آن.”

Coco Chanel معروف کنایه آمیز است که “یک زن که کاهش موهای خود را در مورد تغییر زندگی خود” (h/t هارپر بازار). Braxton پژواک که تمایلات گفتن صفحه شش:

“هنگامی که کسی در کاهش موهای خود را, آن است که همیشه [به دلیل] منفی روانی موضوع…گاهی اوقات شما باید برای ساخت خود را به آماده شدن برای مبارزه با جهان است. من استفاده می شود به احساس تحت فشار به دنبال یک راه خاص در هالیوود, اما من نمی کنه. من فکر می کنم شما می توانید تکیه بر استعداد خود را و اخلاق کاری را برای خودتان صحبت می کنند; این چیزی است که من در حال حاضر.”

تبلیغات

Braxton نه تنها واقعیت ستاره رد سنتی هالیوود استانداردهای زیبایی سیاه و سفید در نظر گرفتن شدت متفاوت نگاه; خواننده-ترانه سرا و خانه دار واقعی از آتلانتا کندی Burruss همچنین گود با صفحه شش مورد احتمالا کنار رفتن او کلاه گیس و بافت عادت پس از الهام دختر بزرگتر رایلی اخیر ریز ریز کردن.

“دختر من رایلی فقط قطع تمام موهای او خاموش” Burruss گفت صفحه شش سبک او 17 ساله ، “من احساس می کنم مثل همیشه سرد هنگامی که یک زن می تواند او را در آغوش مو طبیعی و واقعا احساس خوبی در مورد آن. من می خواهم به انجام چیزی مشابه به همین.”

تبلیغات

Burruss همچنین اذعان می کند که از بین بردن او میکرو لینک در قرنطینه بود “ظرف غذا” گفت: “[S]ome از ما نمی دانم که چگونه به مراقبت از مو ما و برخی از ما موهای بسیار آسیب دیده و از آنجا که ما می پوشند بافت بسیار…من می دانم که برای من پشت مو طولانی است اما بالای موهای من کوتاه است…پس من احساس نمی کنم فقط می توانید با انجام منظم و زیبا مدل موی با هیچ قطعه در آن وجود دارد بسیار شکستگی در بالا.”

تبلیغات

پذیرش ممکن است برخی از تعجب اگر Burruss’ آخرین نگاه در رسانه های اجتماعی این است که یک نگاه اجمالی از او شده است. افسوس که ما هیچ جواب قطعی به جز به می گویند آن را نگاه خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de