جوهر و رنگ و دوئل و ‘Pankinis’: تابستان غیررسمی آغاز می شود و وبلاگ های ما نشان می دهد جدید طبیعی ” هر چیزی است اما


Cardi B’s new back tattoo, left and right, Zaya and Dwyane Wade, center.

Cardi B را بازگشت تو به چپ و راست Zaya و Dwyane Wade مرکز.
تصویر: Cardi B (Instagram), Dwyane Wade (Infinite)

نگاه ما آن را دریافت کنید. گذشته از اینکه از لحاظ تاریخی, تعطیلات رسمی ساخته شده همه بیشتر از آن در این سال توسط ویرانگر از دست دادن مداوم و اضطراب ناشی از کوروناویروس شیوع آخر هفته روز یادبود به طور سنتی علائم غیر رسمی شروع از تابستان است. پس از آب و در حال حاضر به نظر می رسد به طور مداوم در تماس ما در خارج از منزل ماندن در داخل و سرگرم—تبدیل شده است که بسیار بیشتر به چالش کشیدن منجر به برخی از…طول شدید به نگه داشتن خود را سرگرم در حالی که در ادامه به در درجه اول سرپناه در محل. (ما امیدواریم; y’all ، لطفا نمی افتد برای okie-doke از فکر ما می تواند به بازگشت ما به طور منظم برنامه ریزی فصلی frolicking و جشن.)

تبلیغات

اگر “بزنید-دیوانگی” چیزی است که شما مشکل اکثر این سلامت روان آگاهی شما می توانید خودتان را در میان ممتاز اما به راحتی در این واقعیت است که برخی از faves خود را به احتمال زیاد بیش از حد. در واقع رسانه های اجتماعی تغذیه از چندین وبلاگ نشان داد که ما نه تنها آنهایی که در تلاش برای پر کردن این همه وقت اضافی همه ما به نظر می رسد که در دست ما است. در واقع مردمی چند ما به طور منظم به تماشای کردم خلاق در طول تعطیلات آخر هفته قرار رنگارنگ چرخش جدید در quarantining.

نگاهی به عنوان مثال Dwyane Wade که در صدر “NBA All-Star پدر” وضعیت او به دست آورده در طول غرور ماه سال گذشته با پیوستن به دختر Zaya در یکی دیگر از عمل همبستگی تکمیل نوجوان را صورتی رنگ با یک…زنده تفسیر خود را.

تبلیغات

مسلما این خصوص سایه آتشین قرمز نشده است ممکن است به یکی از ما را انتخاب کرده اند برای بازنشسته بازیکن بسکتبال اختصاص داده و پدر چهار اما حداقل یکی از معروف همسالان واقعا به نگاه.

در جای دیگر در interwebs, Cardi B در زمان استفاده از تمدید شکستن برای قرار دادن نکات تکمیلی در کار هنر بدن است که هنرمند خال کوبی جیمی طرح می گوید: در زمان “60+ ساعت [و] بیش از 10 شهرستانها” برای تکمیل. ما هیچ جزئیات بیشتر در مورد چگونه Cardi با موفقیت کشیده گسترده inking جلسه یا چند در حالی که پناه در محل و مسلما سوالی دارید اما چیزی به ما می گوید که ساخته شده فریاد “Coronavirus!” ویروسی در زمان هر احتیاط در دسترس برای اطمینان حاصل شود که خانواده او امن بود. به علاوه ما یک احساس است که این هنر جدید—بازگشت-به-ران چپ تو که مهمترین آنها توازن کردن جوهر در حق او —ممکن است یک بحران مکانیسم مقابله.

تبلیغات

اما هنوز هم ما سوال در مورد زمان بندی Cardi.

تبلیغات

البته Cardi نشان داد جدید خود را در یک لباس شنای زنانه دوتکه توسط مد نوا—شریک زندگی خود را در مد و COVID-19 امداد و مورد علاقه چند quarantining وبلاگ (ما دیدن شما تو نریان!). و بیشتر اثبات می کند که quarantining و سرگرم کننده در خورشید می تواند به دست در دستکش دست Lizzo در زمان یک لحظه به او نشان دهد “pankini”—که یک لباس شنای زنانه دوتکه رشته مطابق با ماسک و دستکش—در طول یک شیب در استخر.

تبلیغات

“خوش آمدید به تابستان سال 2020” او به عنوان یک Instagram post.

“قیمت $180, Lizzo صورتی گرمسیری-نسخه قابل چاپ دو قطعه است که واقعا بیشتر شبیه به یک پنج قطعه از آن را همراه با تطبیق ماسک صورت و دستکش” صفحه شش اشاره کرد این مجموعه ایجاد شده توسط ضخیم by Robyn. “جای تعجب نیست, این مجموعه به سرعت پس از فروخته star نوشته شده او pic.”

تبلیغات

البته هیچ Lizzo ظاهر خواهد بود کامل بدون او در حال حاضر علامت تجاری twerk—این بار در پایین بیکینی. “برو در آینه نگاه,” او نوشته شده. “که بدن *های خود را در تابستان بدن. در حال حاضر twerk w من هو!”

تبلیغات

در حالی که مگان تو نریان شده است هدیه ما با مقدار زیادی از بیکینی و زیر چادری نوشته های خود را به عنوان از اواخر سال شاید رپر ترین relatable محتوای آمد حسن نیت ارائه میدهد از آب نبات. ستاره مشاهده انواع مختلف اجتماعی فاصله در حالی که داشتن یک بازی swordfight با quarantining دوستان و فرانسه بولداگ Frenchie—با Twizzlers به عنوان شمشیر—اثبات وجود دارد هیچ محدودیتی برای خلاقیت quarantining می تواند الهام بخش. اعطا شاید مگ بود فقط مبارزه راه خود را به بالای بیلبورد هات 100 که در آن او را “وحشی” ریمیکس های بیانسه در حال حاضر شماره 1 اما ما خوشحال به قرار داده که انگور قرمز در مقابل Twizzler بحث به استراحت برای یک بار و برای همه: ما برنده شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de