لغزش در دست زدن به بحران انسان: دیوان عالی کشور به مرکز بدبختی از مهاجران

دهلی نو: نزدیک به دو هفته پس از این است که آن می تواند به توقف مهمان کارگران راه رفتن به روستاهای خود و یا در خواب راه آهن, دیوان عالی کشور روز سه شنبه در زمان suo motu cognisance از “بدبختی از مهاجران” و گفت که “وجود داشته است بیآنکه و برخی ساقط” در مدیریت این بحران انسان.

و اشاره کرد که “موثر متمرکز تلاش های مورد نیاز برای بازخرید وضعیت” دادگاه صادر شده اطلاع به مرکز متحده و اتحادیه سرزمین به محل قبل از آن “تمام اقدامات و مراحل انجام شده و گرفته شده را به گرو در اوردن بدبختی از کارگران مهاجر” ظرف 48 ساعت توسط پنج شنبه.

با اشاره به گزارش های رسانه ها که “به طور مداوم نشان تاسف و بدبختی شرایط کارگران مهاجر راه رفتن بر روی پا و چرخه” برای مسافت های طولانی و شکایات کارگران مهمان که آنها “نه در حال ارائه مواد غذایی و آب توسط دولت” در مکان های که در آن آنها گرفتار شده بودند و یا در بزرگراه سه قاضی نیمکت گفت که اگر چه گام های گرفته شده توسط این مرکز و وزارت امور خارجه دولت “بحران مهاجر کارگران ادامه دارد تا امروز” و آنها نیاز به “یاری و کمک” توسط دولت نگران.

“ما از این دیدگاه که موثر متمرکز تلاش های مورد نیاز برای بازخرید وضعیت” نیمکت متشکل از عدالت Ashok Bhushan, عدالت, Sanjay کیشان کال و عدالت M. R. شاه گفت: در آن منظور.

درخواست وکیل عمومی Tushar مهتا به کمک دادگاه در این جلسه از موضوع دادگاه نیز خواسته او را به محل قبل از آن “تمام اقدامات و اقدامات انجام شده توسط دولت هند و در این زمینه گرفته شود.” دادگاه نیز با صدور اخطار به تمام ایالات و UTs کارگردانی آنها را به ارسال پاسخ خود را توسط پنج شنبه.

دادگاه بالا گرفتن cognisance از وضع اسفناک کارگران مهمان در سراسر کشور راه رفتن یا دوچرخه سواری به روستاهای بومی خود در تضاد شدید با آن مه 15 سفارش هنگامی که آن را رد دادخواست درخواست آن مرکز بود دستور داد به ارائه مواد غذایی و آب به مهاجران در حرکت است.

دادخواهان به حال و سپس با اشاره به این حادثه در ماهاراشترا که در آن 16 مهاجران خواب در خطوط راه آهن اجرا شد بیش از یک قطار باری که به این دادگاه گفته بود: “چه کسی می تواند جلوگیری از این زمانی که آنها در خواب راه آهن? وجود دارد راه رفتن مردم و نه توقف. چگونه می تواند ما را متوقف کند؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de