مگان تو نریان فقط افزایش قیمت خود را با او 1st Billboard Hot 100 شماره 1 برای ‘وحشی’ Remix


Megan Thee Stallion performs on stage, Sunday, Sept. 22, 2019, in Atlanta.

مگان تو کیک گوشت گاو در مرحله انجام, یکشنبه, سپتامبر. 22, 2019 در آتلانتا.
عکس: Paul R. حکومت نظامی (تالار گفتگو/AP)

مگان تو نریان و Beyoncé می توانید اضافه کردن “شماره 1 در Hot 100” به لیست خود اعلام کرد ویژگی—درجه یک bougie ضامن دار لودگی میکنند مودی و تند و زننده!—در “Savage Remix.”

تبلیغات

رسمی آن را—پس از debuting در شماره 2 این آهنگ است که در حال حاضر شماره 1 در بیلبورد هات 100 لیست! این علائم مگ اولین شماره یک آهنگ در نمودار و Bey هشتم.

مگ جشن news on Instagram و البته به اشتراک گذاشته پیروزی با او پایینی (با نام مستعار طرفداران او).

تبلیغات

“با تشکر از شما خدا” مگ نوشت: در IG عنوان در سه شنبه اختصاص شاهکار به یاد ماندنی به شهر هوستون. “این است که ما برای اولین بار, اما آن را لعنت مطمئن نخواهد بود ما گذشته! من عاشق میشم خیلی!”

بیلبورد ارائه برخی از اطلاعات بیشتر و اطلاعات در مورد این پیروزی:

No. 1 در فروش: “Savage” همزمان صعود 4-1 دیجیتال آهنگ فروش نمودار تا 55 درصد به 30,000 محبوبیت فروخته شده در هفته پایان مارس 21 با توجه به نیلسن موسیقی/MRC اطلاعات خوب برای 100 بالا فروش مکملهای افزایش جایزه.

این آهنگ فروش انواع فیزیکی و دیجیتال ترکیب ارائه شده در طول ردیابی هفته از جمله امضا CD و وینیل نسخه قرار داده تا برای خرید مگان تو نریان webstore ابتدا ممکن است 15. مصرف کنندگان قادر به خرید سی دی و دی وینیل تک هر کدام با یک دانلود دیجیتال; دانلود خواهد بود ارسال شده به مصرف کنندگان پس از خرید با نسخه های فیزیکی با توجه به وارد در تاریخ بعد.

تبلیغات

این حرکت است که قوی, پس این جفت ارز نیز عرضه متحرک موزیک ویدیو برای آهنگ روز پنج شنبه. به علاوه این همه اتفاق افتاده در Pam Grier 71 تولد است که اتصالات با توجه به زیبایی شناسی مگ تب mixtape.

تبلیغات

تبریک به مگ و Bey!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de