مینیاپولیس پلیس درگیری تقریبا 24 ساعت پس از جورج فلوید مرگ در بازداشت

چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند سه شنبه پس از بازداشت و مرگ 47 ساله جورج Floyd — یک صحنه که باز شدن در Facebook ویدیو نشان می دهد یک افسر زانو در Floyd گردن به او التماس کرد با پلیس “من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید درگذشت Hennepin County مرکز پزشکی بلافاصله پس از این حادثه آغاز شده است که زمانی که پلیس او را بازداشت دوشنبه شب به ظن تلاش برای عبور جعلی $20 bill در فروشگاه.

اف بی آی تحقیقات سهشنبه به عنوان مینیاپولیس اداره پلیس اخراج افسر و همچنین سه نفر دیگر بودند که در صحنه.

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” یک مشخصه متزلزل شهردار یعقوب فری گفت. “برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در ابتدایی ترین حس انسان.”

رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت که او در آنجا ماند تا تمام شب با خود تصمیم به فسخ کردند. Arradondo گفت که او نمی تواند می گویند خیلی در مورد این مورد یا در مورد اف بی آی تحقیقات یا موازی پروب توسط دولت اداره جنایی دلهره (BCA) — اما افزود که “حرمت حیات” بوده است و هنوز یک ستون از بخش خود را.

“آنچه رخ داده شب گذشته بود قطعا بسیار غم انگیز و بسیار غمگین,” او گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری در مراحل شهرستان سالن.

مقامات عموم نیست به نام چهار افسر اما منابع متعدد شناسایی دو برجسته برجسته در 10 دقیقه-Facebook ویدئو زندگی می کنند به عنوان درک چوین بود که دو زانو بر فلوید گردن و Tou Thao که ایستاده بود به عنوان شاهد التماس کرد با ماموران اجازه فلوید و برای بررسی پالس.

Arradondo گفت: در اوایل کنفرانس خبری گفت که او می خواست FBI به این پرونده پس از تماشای فیلم از برخورد و دریافت “اطلاعات اضافی” در مورد این حادثه از اعضای جامعه بدون تشریح آنچه که شد.

فعال جامعه جان تامپسون می گوید تصاویر فلوید و دیگر مردان سیاه و سفید در سراسر کشور که ناعادلانه و میر در دست پلیس باعث یک نوع جمعی تروما در جامعه سیاه.

“اجازه دهید روشن است: این قتل گفت:” تامپسون که وکالت در سال 2016 پلیس به قتل دوست خود Philando کاستیا یکباره او را به یک اجرا برای دولت ، “من نمی خواهم به برچسب عصبانی مرد سیاه و سفید — من باید قادر به آن احساسات است. من عصبانی هستم. شما نمی شود؟”

فلوید خانواده حفظ کرده است وکیل بنیامین Crump, که همچنین نشان دهنده خانواده Ahmaud Arbery و Breonna تیلور یک مرد سیاه و زن کشته در سال های اخیر با مشخصات بالا حوادث.

“این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد خشونت پرهیزی اتهام” خواندن بیانیه ای از Crump ،

چوین توسط توماس کلی, مینیاپولیس, وکیل بود که بخشی از تیم حقوقی که با موفقیت دفاع سابق سنت آنتونی افسر پلیس Jeronimo Yanez در تیراندازی مرگبار کاستیا در طول یک سال 2016 متوقف کردن ترافیک. کلی کاهش یافته است به نظر از طریق سخنگوی در روز سه شنبه.

کشنده زنجیره ای از حوادث

دستگیری که موجب کشنده زنجیره ای از وقایع اتفاق افتاده در مورد 8 p. m. روز شنبه, زمانی که پلیس بودند به نام به بررسی یک گزارش از کسی که در تلاش برای پرداخت با لایحه تقلبی در جام غذاهای 3759 شیکاگو Av., و مرد مطابق مشکوک توضیحات در ماشین خود را با توجه به پلیس و اسکنر صوتی ارسال شده آنلاین.

جام غذاهای صاحب مایک Abumayyaleh بعدها تایید کرد که یکی از کارکنان خود را تا به حال به دنبال سیاست فروشگاه با تماس با پلیس پس از کسی تصور می شود فلوید, تلاش برای پرداخت با تقلبی $20 bill. Abumayyaleh گفت او شده است دریافت تهدید به مرگ پس از این حادثه.

افسران دستور داد فلوید از ماشین گرفت و او را بازداشت سخنگوی پلیس جان سالمند گفت:, و اضافه کرد که بدن خود دوربین تمام وقت نورد شد.

این حادثه شد جریان توسط یک تماشاچی در Facebook Live, که در آن بایگانی شده فیلم نزدیک 1 میلیون بازدید از سهشنبه شب.

ویدیو قطاری چوین با زانو خود را بر گردن فلوید است که دروغ چهره را در خیابان بعدی به عقب مسافر چرخ نوشتن در حالی که بارها و بارها گفتن پلیس او نمی تواند نفس خود را به ماموران او را پایین.

“لطفا لطفا لطفا من نمی توانم نفس بکشم. لطفا مرد” فلوید شنیده شفاعت با افسران. در یک نقطه او گریه می کند برای مادر خود را.

از سوی دیگر شاهدان جمع شده بودند در پیاده رو خارج از جام غذاهای با چندین ضبط صحنه بر روی تلفن های خود را. “فرض می کردم او به او اجازه دهید تنفس حداقل مرد” یکی از اطرافیان شنیده گفتن ،

در یک نقطه به عنوان یک گروه از تماشاگران همچنان به تمنایی برای ماموران برای بررسی فلوید نبض یک افسر اعتقاد به Thao شنیده می شود گفت: “مواد مخدر نمی،”

“پس شما تماس بگیرید و آنچه او انجام OK?” یکی از اطرافیان می پرسد با اشاره به چوین.

به عنوان فلوید شروع به از دست دادن هوشیاری این گروه از تماشاگران می شود به طور فزاینده آشفته. در میان آنها زنی بود که شناسایی خودش را به عنوان یک خاموش-آتش نشان وظیفه و اولین پاسخ.

“این واقعیت است که شما نمی چک کردن پالس خود و انجام ماساژ اگر او به آنها نیاز دارد — شما بچه ها در سطح دیگری!” او گفت:.

Thao است و سپس نشان داده شده است در حال دور شدن از همکارانش به جمعیت به “بازگشت در پیاده رو.” به عنوان او حرکت می کند به سمت آنها یکی از تماشاگران اشاره می کند که فلوید دیگر به نظر می رسد در حال حرکت است.

یک زمان کوتاه بعد از متخصصین رسید و قرار دادن او بر روی یک gurney و به انتظار آمبولانس. فلوید گرفته شد به HCMC جایی که او درگذشت در 9:25 p. m. علت مرگ او است “انتظار بیشتر تست و بررسی” توسط چند سازمان, با توجه به معاینات پزشکی.

هیچ سلاح های بدست آمده از صحنه قتل رسانده اند.

این فیلم نیست ضبط آنچه که منجر به Floyd بازداشت تنها برداشت تا پس از او گرفته شده به زمین است و در دستبند. زن که فیلم برداری شده و این برخورد گفت: “جهان نیاز به دیدن آنچه که من از دیدن.”

Darnella Frazier گفت استار تریبیون که او شروع به ضبط “را به عنوان به زودی به عنوان من شنیده ام او را در تلاش به مبارزه برای زندگی خود” در مقابل او و دیگر تماشاگران در نزدیکی تقاطع 38 خیابان و خیابان های شیکاگو S.

“آن را مانند یک غریزه طبیعی صادقانه” برای شروع ضبط گفت: Frazier که زندگی در محله. “جهان نیاز به دیدن آنچه که من از دیدن. چیزهای شبیه به این اتفاق می افتد در سکوت بیش از حد بسیاری از بار.”

بعد از آن در روز سه شنبه فری و عضو شورای Andrea جنکینز که نشان دهنده بخش که در آن فلوید درگذشت پیوست سردبیران سنتی انتشارات سیاه در شمال, اخبار و بینش اخبار عاطفی 45 دقیقه Facebook live جلسه در مورد این حادثه.

این گفتگو بعد تبدیل به MPD اولیه انتشار اخبار که گفت: فلوید پس از درگذشت پزشکی “حادثه” که موجب انتقاد گسترده در رسانه های اجتماعی است که این گروه به نظر می رسد کمرنگ جلوه دادن مرگ او.

جنکینز با اشاره به این که MPD خود وزارت ارتباطات و مسائل مربوط به اظهارات و بدون بررسی در تالار شهر.

“در این بیانیه که قرار بود تقریبا به عنوان مضر را از ارتکاب این عمل” جنکینز گفت. “ما همه تماشا که تصویری — وجود دارد هیچ نگرانی های پزشکی قبل از” به افسر قرار دادن زانو خود را در Floyd.

از بزرگان این سخنگوی پلیس در ابتدا گفت که فلوید بدست کرده بود از ماشین خود را در “جسمی مقاومت” افسران و دست به دستبند, قبل از اینکه ماموران متوجه شده است که او در “پزشکی پریشانی.” سالمند بعد از رفت و برگشت برخی از این اظهارات گفت: آنها بر اساس اطلاعات اولیه.

روش مورد استفاده توسط افسران او اضافه کرد: نبود یک اداره-مجاز سبد.

تمام بدن دوربین فیلم تبدیل شده به BCA که در انتشار اخبار گفت که بررسی آن بود جدا از FBI در حقوق مدنی بررسی و که این امر به نوبه خود بیش از یافته های آن به Hennepin County دفتر دادستان ممکن است اتهامات جنایی.

از لحاظ نژادی متهم حادثه نیز تهدید دوباره تنش بین پلیس و جوامع اقلیت که به نقطه جوش در سال 2015 پس از تیراندازی مرگبار از Jamar کلارک و weekslong و تجمع در نزدیکی ایستگاه پلیس است که به دنبال.

Nekima لوی-آرمسترانگ برجسته محلی صدا در پلیس اصلاحات بود که ثابت در این تظاهرات گفت که برای تمام دستاوردهای که مردم از رنگ ساخته شده اند, مرگ و میر مانند فلوید را یکی دیگر از دردناک یادآوری است که سیستم باقی می ماند در برابر آنها انباشته.

“این فقط مرا به یاد اریک گارنر یک بار دیگر: یک مرد سیاه و سفید بودن مواجه با پلیس و شفاعت برای زندگی خود گفت که او نمی توانستم نفس بکشم,” او گفت: با اشاره به گزارشی در نیویورک درگذشت مردی که در سال 2014 پس از قرار گرفتن در پلیس سبد. “من کاملا متقاعد شده است که اگر پلیس نمی خواهد که به نام شده است به صحنه پس از آن او هنوز هم زنده است.”

یک هیئت منصفه بعد از آن تصمیم گرفت در برابر indicting افسران درگیر جرقه تظاهرات در سراسر کشور است.

 

کارکنان نویسندگان چائو منتظر میگل Otárola, راشل اولسون لیز سایر سفت Furst پل والش اندی Mannix و رایان Faircloth کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de