مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد توقف اخراج در ماه مارس برای جلوگیری مردم از unsheltered در طول coronavirus بیماری همه گیر. مقامات بهداشت عمومی و نمایندگان مجلس خواسته اند که مردم را به ماندن در خانه تا آنجا که آنها می تواند به محدود کردن تعداد زیادی از مردم گرفتن بیماری است.

اما مستاجران صاحبخانه و صاحب خانه به طور یکسان رسیده اند به استار تریبیون با سوال در مورد نحوه اخراج و توقف کار می کند و چه حقوق مردم در میان همه گیر. در اینجا برخی از پاسخ به سوالات ما شنوایی شده ام.

 

آیا اخراج مهلت قانونی پایان ؟

ژوئن 12. در حالی که با پایان دادن به توقف اخراج در اواسط ماه مه به نظر می رسد عجیب و غریب آن را همزمان با انقضای Walz را در زمان صلح و اورژانس سفارش. فرماندار می تواند تصمیم به گسترش آن. اگر او نمی کند و مردم می توانند شروع به پر کردن اقدامات در دادگاه مسکن به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 15.

 

نمی اخراج مهلت قانونی پایان زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz کاسته ماندن در خانه محدودیت ؟

اخراج توقف در یک جدول زمانی مختلف از فرماندار اقامت در خانه که به کارگردانی و مردم ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. فرماندار اقامت در خانه سفارش منتهی به مارس 18, اما این هیچ تاثیری در اخراج توقف.

 

آیا اخراج و تعلیق معنی مردم مجبور به پرداخت اجاره ؟

هیچ. اجرایی دستور توقف اخراج نکرد از بین بردن مردم از نیاز به پرداخت اجاره و یا وام مسکن در هر ماه. در واقع Walz دادستان کل کیت الیسون قانونگذاران مستاجر گروه های حمایت و صاحبخانه باید به طور مداوم به خواست مردم به اجاره و پرداخت وام مسکن اگر آنها می توانند یا به دنبال کمک های مالی که ممکن است در دسترس به آنها را اگر آنها نمی تواند. اما خط پایین این است: مردم هنوز هم نیاز به ایجاد خود را اجاره و پرداخت وام مسکن.

 

اگر مردم نمی توانند پرداخت خود را اجاره و یا وام مسکن در حال حاضر ؟

این بستگی به وضعیت هر فرد. فدرال و دولت های ایالتی و محلی را ارائه برنامه برای کمک به مردم از جمله محرک چک اجاره برنامه کمک و افزایش مزایای بیکاری. اما نه هر کس خود را دریافت کرد فدرال محرک پرداخت چک و خدمات اجتماعی سازمان دیده اند هجوم مردم برای استفاده از کمک کند.

 

چه کار کنم اگر من مالک یا وام دهنده است که تلاش برای اخراج من در حال حاضر ؟

لوی سارنوالی خواسته است مردم را به شکایت به طوری که آنها می تواند دخالت کند. در همان زمان ساکنان در حال تشویق به صحبت با صاحبخانه خود در مورد وضعیت خود را. مالکان را تشویق به تماس های خود را از وام دهنده وام مسکن به ترتیبات.

 

آیا صاحبخانه هر گونه گزینه برای اخراج بد مستاجر ؟

بله. تحت فرمان اجرایی اخراج مجاز در مواردی که مستاجر به طور جدی به خطر می اندازد ایمنی از دیگر ساکنان و یا نقض قوانین دیگر مانند در آوردن کنترل مواد درگیر شدن در فحشا و یا استفاده و یا در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح گرم. عدم پرداخت اجاره در حالی که از نظر مالی نگران کننده نمی خواهد واجد شرایط به عنوان یک دلیل برای اخراج کسی در حال حاضر. اما صاحبخانه می تواند در حال حاضر هنوز فایل برای اخراج اگر آنها فکر می کنم یک مستاجر است که به خطر انداختن امنیت دیگران و مستاجر می توان از اموال اگر آنها از دست دادن در دادگاه. اما مستاجر حقوق طرفداران می گویند که در آستانه است که هنوز هم بسیار بالا برای صاحبخانه را به اثبات برساند.

 

آنچه در مورد مالکان که نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را?

مالکان را تشویق به تماس های خود را از وام دهندگان وام مسکن به دیدن اگر آنها می توانند پرداخت های خود را به تحمل و یا کار کردن ترتیبات دیگر. دولت را اخراج و توقف را پوشش می دهد صاحب خانه شدند که به خارج از خانه های خود پس از سلب حق اقامه دعوی. بانک ها در حال تشویق تحت دستور به توقف سلب حق اقامه دعوی رسیدگی اخراج و هزینه های برای پرداخت وام مسکن اگر صاحب خانه شاهد کاهش درآمد و یا هزینه های پزشکی ناشی از COVID-19.

 

چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که مسکن دادگاه باز می شود دوباره ؟

مستاجر گروه های حمایت و مینه سوتا قضایی شعبه هستند نیروبخش برای یک موج اخراج براده بین عدم پرداخت اجاره و صاحبخانه ابراز غضب در مورد مستاجر unruliness. در حالی که صاحبخانه در تلاش بوده اند که به کار کردن طرح پرداخت و کمک به مستاجران دسترسی به کمک های مالی و دیگر خدمات اجتماعی مانند بیکاری کمک کند و کمک های غذایی که مشخص نیست چه مدت آنها قادر خواهید بود به ماندن در کسب و کار بدون اجاره چک در آینده.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de