بمبئی/New Delhi: گمانه زنی ها بیش از تلاش برای تحمیل رئیس جمهور قانون در ماهاراشترا کنگره رهبر راهول گاندی بیشتر پیچیده مسائل روز سه شنبه زمانی که او گفت که حزب او صرفا حمایت از دولت در ماهاراشترا و نبود یک کلید تصمیم ساز است.

کنگره همراه با شیو سنا و NCP بخشی از ماها Vikas Aghadi دولت است.

در مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه گاندی خواسته شده بود در مورد Covid-19 وضعیت در ماهاراشترا که او گفت: “من می خواهم برای ایجاد یک تمایز در اینجا. ما در حال حمایت از دولت در ماهاراشترا اما ما نمی کلیدی تصمیم ساز… ما تصمیم گیران در پنجاب, Chhattisgarh, Rajasthan و تامیل نادو. تفاوت معنادار وجود دارد در حال اجرا به دولت و حمایت از آن”.

هر سه داد شرکای شد اما سریع به می گویند که نظرات خود را به حال شده است غلط.

NCP را Supriya Sule که کهنه Sharad Pawar دختر گفت: “من شنیده ام چه راهول گاندی گفت. کاملا حق با او است. این یک ائتلاف. همه طول می کشد تصمیم به با هم. Uddhav Thackeray طول می کشد هر کس به اعتماد به نفس. من او را دیده ام دست اول او طول می کشد هر کس همراه است.”

NCP سخنگو و وزیر نواب ملک در توئیتر خود نوشت: “آقای @RahulGandhi راست است زمانی که او گفت: ماهاراشترا ندارد کنگره دولت… ماهاراشترا است که ماها Vikas Aghadi دولت است. کسانی که در تلاش برای تحریف بیانیه خود باید از سه طرف با هم خوشحال و خدمت به مردم در ماهاراشترا.(sic)”

شیو سنا و سخنگوی Rajya سبها عضو سانجی Raut توییتی که بحث بین Pawar و Thackeray در دوشنبه شب در رفت و حدود یک و نیم ساعت. “اگر کسی در حال گسترش اخبار در مورد بی ثباتی دولت باید آن را صرف درد معده, دولت قوی و با ثبات”.

با توجه به منابع افزوده قانون گذاران بوده است نزدیک BJP به منظور بی ثباتی Thackeray دولت در ماهاراشترا. پس از یادگیری در مورد آن Pawar و Raut تصمیم را به اطلاع وزیر از این رو این نشست در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net