نیویورک پیشنهاد نمایندگان مجلس و جنایت نفرت قانون در پاسخ به ویروسی ‘پارک مرکزی کارن’ تصویری


Illustration for article titled New York Lawmakers Propose Hate Crime Legislation in Response to Viral ‘Central Park Karen’ Video

تصویر: Durtty روزانه (YouTube)

امی کوپر ساخته شده خودش معروف برای همه به دلایل نادرست هنگامی که او به نام پلیس به گزارش “یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی من است.” فیلم ضبط شده توسط آفریقایی-آمریکایی در سوال نشان می دهد که او در واقع تنها در تلاش برای گرفتن او را به پیروی از قوانین و قرار دادن یک دسته سه تایی سگ خود را. در حال حاضر پارک مرکزی کارن—که اخراج شده از کار او و ساخته شده خود را به بازگشت سگ به پناهگاه او به تصویب رسید آن را از—الهام گرفته از قانونگذاران دموکرات در نیویورک به معرفی قانون است که اگر تصویب خواهد انجام آنچه ما تمام شده است برای درخواست: آن را نگه دارید و سفید مردم پاسخگو برای تماس با پلیس از روی مردم سیاه و ادعاهای دروغین.

تبلیغات

آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که امی یک نژادپرست که تلاش برای تسلیحاتی پلیس در برابر یک مرد سیاه و سفید هنگامی که او نام آنها را در مسیحی کوپر که او بارها و بارها تأکید کرد بود و تهدید او و سگ او—که در این ویدئو نشان می دهد که دروغ بود.

با توجه به Pix 11, نیویورک, مجلس فلیکس اورتیز و بهداشت ، برایان بنجامین (D-منهتن) قانون پیشنهادی در روز سه شنبه خواهد بود که جرم دروغ گزارش حادثه به پلیس و جرم واجد شرایط برای جرم و جنایت نفرت وضعیت.

تبلیغات

“در سال گذشته ما را دیده اند بسیاری از موارد در طول هر دو ایالت نیویورک و کشور از مردم خواستار 911 در افرادی که در حال رفتن در مورد زندگی روزمره خود را تنها به طور قطع کسی که در تماس با پلیس از دلایل است که طیف وسیعی از احتیاط به مشکوک به اطلاع همه نفرت” اورتیز نوشت: در بیانیه ای در دفاع از این لایحه.

سناتور. بنیامین نیز منتشر شد بیانیه ای که خطاب امی کوپر اقدامات به طور مستقیم.

“این ترسناک است که این حادثه اتفاق افتاده فقط بلوک از جایی که بسیاری از ترکیبات زندگی می کنند و که این زن خیلی مایل به ساخت یک داستان با وجود اینکه فیلم برداری,” او گفت:. “من نگران است که اگر او تا به حال نه فیلم برداری شده است این زن داده شده ممکن است به نفع شک و که این مرد می تواند جدی مواجه شاید زندگی را تهدید عواقب اگر پلیس وارد شده بود.”

پارک مرکزی کارن است که تنها آخرین در یک خط طولانی از Karens (و Chads, که برای ماده) که دوربین در تماس با پلیس از روی مردم بیش از مزخرف. هر بار یک داستان جدید مانند این میآید تا مردم سیاه و سفید هشدار می دهند که این می تواند ما را کشته و تماس برای قوانین است که اطمینان حاصل شود این اقدامات باید عواقب. امیدوارم این لایحه پیشنهاد شده توسط بنیامین و اورتیز در نظر گرفته خواهد شد و گذشت و همه از امی Coopers جهان خواهد بود مجبور به فکر می کنم دو بار قبل از تلاش برای استفاده از پلیس به عنوان سلاح در برابر سیاه شهروندان که هیچ کار اشتباهی انجام داده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de