عمومی انطباق کلیدی در مینه سوتا در آخرین COVID-19 مقطع

تغییرات در COVID-19 فعالیت در هفته آینده می تواند دیکته دوره از این بیماری همه گیر در مینه سوتا و این که آیا جامعه می تواند بازگشایی فراتر از آن تا حدودی پر کلیساها و رستوران خدمات در patios, دولت بهداشت و درمان اعلام کرد.

مواردی از بیماری های عفونی در حال انتظار برای افزایش پس از پایان مارس 18 از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz 51 روز اقامت-صفحه اصلی سفارش. اما معلوم نیست که آیا این اتفاق خواهد افتاد در کنترل سرعت و یا با یک موج است که چالش های بیمارستان ها در حال حاضر خود را از دیدن تخت های مراقبت ويژه را پر کنید تا.

“ما در یک فرار فاز در منحنی” گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت. “با این اعداد بالا و پایین رفتن و (استفاده از) بیمارستان ظرفیت ظاهری ، سرعت بخشیدن به ما واقعا احساس می کنم که ما نیاز به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی داده ها است.”

شاخص های آماری ارائه متفاوت takeaways. 258 نفر با COVID-19 نیاز به مراقبت های ویژه از شنبه شد یک رکورد برای مینه سوتا تا کنون در این بیماری همه گیر است که باعث 899 مرگ و میر — از جمله 732 مرگ و میر در میان مراقبت دراز مدت ساکنان.

در همان زمان تعداد روز در آن COVID-19 موارد به دو برابر در مینه سوتا کاهش به 18 و حتی به عنوان تست تشخیصی افزایش یافته است.

مقامات بهداشت هشدار داده است که آن را بیش از حد به زودی برای ارزیابی هر گونه تاثیر پایان دادن به اقامت-صفحه اصلی سفارش. حتی اگر این حرکت در افزایش چهره به چهره و انتقال بیماری های جوجه کشی دوره می تواند گذشته چند روز پس از عفونت قبل از علائم ظهور است.

عمومی تبعيت اجتماعی فاصله می تواند نمودار جهت همه گیر به خصوص که مردم باید فرصت های بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با دیگران — از جمله از سرگیری خدمات کلیسا. توافق میانجیگری بین روحانیت و Walz اجازه می دهد تا خدمات تا 250 نفر یا 25 درصد از ظرفیت سازی آغاز روز شنبه. و کافه ها و رستوران ها می توانید شروع خدمات در پتیس دوشنبه آینده.

مرحله بعدی تحت نظر Walz خواهد بود به اجازه داخل سالن ناهار خوری در رستوران تدریجی بازگشایی عمومی استخرهای شنا و دو برابر حد در گردهمایی های اجتماعی به 20 نفر است.

آخرین آمار و ارقام نشان داد که 98 درصد از مرگ و میر درگیر ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت و یا افرادی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و آسم و یا بیماری های قلب و ریه ها و کلیه ها یا سیستم ایمنی بدن است. اما مالکوم گفت: متوسط سن از موارد تشخیص داده شده است 42 و که یکی از 18 مرگ و میر گزارش روز شنبه درگیر کسی در 40s.

“ما دیدن بیماری شدید و حتی مرگ و میر در میان افراد جوان تر,” او گفت:.

M بهداشت فرویو به دادگاه تجدید نظر در روز سه شنبه برای مردم به پوشیدن پارچه, غیر-پزشکی-درجه ماسک به دلیل افزایش شواهدی وجود دارد که این کاهش می یابد و گسترش رمان کروناویروس که باعث COVID-19. ماسک ممکن است محافظت نمی دهد, اما آنها به آنها جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران که ممکن است رنج می برند بیشتر عفونت های شدید دکتر گفت: آبه یعقوب رئیس کیفیت افسر M بهداشت فرویو.

“این است که یک غیر سیاسی استدلال” یعقوب گفت. “این یک بیماری خود ایمنی عمومی نگه داشتن بچه ها خود پدر و مادر با افراد دیگر امن استدلال.”

مردم دریافت کرده اند, پیام های مخلوط, شروع با مقامات بهداشتی گفتن آنها نیست که برای پوشیدن هر ماسک زیرا آنها نگران در مورد در حال اجرا از پزشکی درجه ماسک که پزشکان و پرستاران نیاز به یعقوب گفت. مقامات بهداشت همچنین نگران است که ماسک-استفاده کنندگان را آلوده خود را با لمس کردن چهره خود, اما مطالعات اخیر نشان داده اند یک محافظ بهره مند شوند.

مقامات بهداشتی دولت گفت: فردی شیوع گزارش شده در سراسر مینه سوتا از جمله در نه — شاید در حال حاضر 10 — شهرستانهای استان با تجهیزات پردازش مواد غذایی, به اشتراک گذاری یک نگرانی مشترک: کارگران اغلب برای بازگشت به خانه و یا دیدار بستگان در دیگر شهرستانهای استان در تعطیلات آخر هفته.

شیوع در سرو-رودخانه محله مینیاپولیس گسترش تا حدودی به کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات آوردن ویروس در بازگشت به خانه.

“ما می دانیم که ارتباط بسیاری از چیزهایی که ما به دنبال در گفت:” کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

علاوه بر این از 652 آزمایشگاه-تایید COVID-19 مورد در روز سه شنبه آورده دولت در مجموع در این بیماری همه گیر به 21,960 تا کنون — از جمله 2,427 کارکنان مراقبت های بهداشتی.

به عنوان بسیاری از 80 درصد از عفونت های تولید خفیف یا بدون علائم است. در میان موارد تشخیص داده شده از COVID-19, 15,523 بهبود یافته اند و دیگر مورد نیاز برای منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مشکل با موارد بدون علامت است که مردم می تواند گسترش ویروس بدون دانستن آن مالکوم گفت.

رایگان تست برای COVID-19 ارائه شد در شش گارد ملی armories بیش از آخر هفته به بیش از 10 ، 000 نفر — که مالکوم گفت: فراتر از پیش بینی.

در حالی که آزمایش معمولا برای افراد با علائم مالکوم گفت: این آزمون در armories شامل افراد با علائم و نتایج می تواند یکی دیگر از سرنخ که چگونه بسیاری از مردم حامل ویروس در اطراف بدون دانستن آن.

هیچ واکسنی وجود دارد برای این رمان coronavirus اما نتایج تحقیقات در مورد درمان در حال ظهور است.

دانشگاه مینه سوتا به اتمام رسانده است دو تطبیقی محاکمه با hydroxchloroquine یک مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال شکل گرفتن است و دفاع و پشتیبانی به عنوان یک درمان. نتایج منتشر شده می تواند در هفته آینده یا دو. روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی متوقف محاکمه از مواد مخدر با استناد به نگرانی های ایمنی.

تو را دکتر سوزان کلاین یک نویسنده سرب از مطالعه جمعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در remdesivir مواد مخدر است که به تنظیم سیستم ایمنی بدن در پاسخ به عفونت است. زمان بهبودی برای بیماران بستری با COVID-19 در حدود 11 روز برای بیماران دریافت کننده این دارو در مقایسه با 15 روز برای کسانی که مصرف غیر دارویی و قرص دارونما.

نرخ مرگ و میر برای بیماران مبتلا به مواد مخدر به نظر می رسد پایین تر نیز هست اما این اثر بیش از حد کوچک به نظر آماری معنیدار کلاین گفت. سریع تر بهبود یک شاخص مهم هر چند به خصوص در صورت عدم اثبات از درمان های دیگر کار می کند.

“این به طور جدی بیمار است و مردم زمانی که آنها برای اولین بار بستری در بیمارستان” او گفت:. “از یک پزشک منظر قابل توجه است که اگر شما کسی را در وضعيت بهبود به نقطه ای که آنها می توانند به خانه چهار روز زودتر.”

دولت فدرال تنظیم توزیع مواد مخدر در حال حاضر برای COVID-19 درمان و فرستاده است 4,946 ویال به مینه سوتا — به اندازه کافی برای درمان 449 به 824 نفر بسته به دوز سطوح.

با توجه به مقادیر محدود دولت صادر اخلاقی راهنمایی برای اولویت remdesivir برای بیماران با سطح خاصی از بیماری تنفسی و likelihoods از زنده ماندن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de