راهول گاندی صحبت می کند با سانتی متر Uddhav Thackeray اطمینان کنگره حمایت

بمبئی: یک روز پس از ایجاد یک بال بال زدن با اظهارات خود در مورد ماهاراشترا, دولت, کنگره, رهبر راهول گاندی در روز چهارشنبه صحبت با ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray برای پاک کردن هوا از عدم قطعیت. او همچنین ارائه پشتیبانی کامل از حزب خود به, ماهاراشترا, Vikas Aghadi (MVA) دولت است.

به گزارش رئیس حکومت بودن اعمال شده در ماهاراشترا ظاهر گاندی در حالی که صحبت کردن در دهلی نو در روز سه شنبه گفته بود که کنگره تنها حمایت از شریک مگا ولت آمپر دولت و نه یک کلید تصمیم ساز در ماهاراشترا.

گاندی بیانیه به حال منجر به گمانه زنی است که او با عملکرد Uddhav Thackeray رهبری دولت است. این مگا ولت آمپر حکم داد متشکل از شیو سنا به NCP و کنگره است.

با توجه به شیو سنا منابع کنگره رهبر در گفتگو با سانتی متر در صبح روز چهارشنبه و به او گفت که بیانیه خود را خارج شده از دین و این کنگره است که با مگا ولت آمپر دولت است.

“توضیح موضع خود را در پشت بیانیه گاندی گفت: آنچه که او به معنای ماهاراشترا یکی از مهم ترین ایالت در کشور است و باید آن را با توجه به علت اهمیت در مبارزه با کروناویروس. کنگره به طور کامل پشتیبانی از هر تصمیم مگا ولت آمپر دولت” گفت: Sena رهبر.

Thackeray همچنین به او اطمینان داد که به کنگره داده خواهد شد برابر با اهمیت در عملکرد و همچنین در تصمیم گیری دولت او اضافه شده است.

در ضمن سه طرف از MVA برگزار شد یک جلسه در اقامتگاه رسمی وزیر ارشد ‘Varsha’ به بورس از وضعیت فعلی در ماهاراشترا. رهبران همچنین در مورد آینده دوره از عمل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و روش به لغو محدودیت پس از مه 31. جای تعجب این نشست بود با حضور وزیر Uddhav Thackeray.

این NCP کلیدی مؤسسان افزوده شده است تبادل برای از سرگیری فعالیت های کسب و کار در شیوه ای مرحله به مرحله به عقب بر گردیم در مسیر اقتصاد کشور است که آمار مستند.

یک وزیر کابینه گفت که مقامات از جمله رئیس و دبیر BMC کمیسر داده اند ارائه دقیق به وزرای چگونه آنها در حال برنامه ریزی برای مهار این ویروس در بمبئی. وزرای کارگردانی مقامات به ترتیب برای فن های خوبی در پیشبرد.

آینده به شدت در مرکز و دولت بی جی پی رهبران برای ارائه کمک لازم در این تلاش بار مگا ولت آمپر وزرای دولت رد همه ادعاهای BJP رهبر Devendra Fadnavis.

ماهاراشترا وزیر حمل و نقل آنیل Pieraccioni بود که همراه با جیانت Patil و Balasaheb Thorat گفت که دولت قرار بود برای دریافت 42,000 تومان کرور روپیه از دولت اتحادیه, اما دریافت کرده است به هیچ وجه تا کنون.

این مگا ولت آمپر دولت پاسخ آمد پس از اظهارات Fadnavis روز سه شنبه که این مرکز تا به حال ارائه شده Rs 28,104 کرور به ماهاراشترا خود را برای مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de