St. Cloud اسقف به فایل برای ورشکستگی $پرداخت 22.5 میلیون دلار برای بازماندگان

اسقف نشین از St. Cloud پرداخت خواهد شد $22.5 میلیون به سوء استفاده جنسی بازماندگان و اعلام ورشکستگی تحت شرایط یک توافق حل و فصل کرد.

توافق موضوع را به دادگاه ورشکستگی پر کردن انتظار می رود در چند هفته آینده, آدرس, اتهامات ساخته شده در برابر 41 کشیش توسط برخی از 70 بازماندگان قدمت آن به 1950s.

بسیاری از روحانیون در حال حاضر مرده است. اما حداقل یک کشیش آنتونیو Marfori شد در فعال وزارت در کلیسای سنت اندرو در الک ریور زمانی که یک بازمانده پا به جلو در سال 2015 به اتهامات در مورد گذشته سوء استفاده قرار گرفت که در خیابان کلیسای جامع دبیرستان در 1970s. با توجه به وکیل جف اندرسون, اسقف نشین حذف Marfori که پس از نقل مکان به خارج از کشور.

اندرسون مذاکره و توافق حل و فصل به نمایندگی از سوء استفاده از بازماندگان که او گفت: مقدار به “اعتبار سنجی و تایید” برای کسانی که بازماندگان برخی از آنها برای اولین بار مطرح شده اتهامات آنها در 1980s.

“هر بازمانده ما با آنها کار می کرد احساس برخی از اندازه گیری بازیابی قدرت توسط داشتن به جلو می آیند برای به اشتراک گذاشتن اسرار” گفت: اندرسون. “ما اعتقاد داریم آنها را ساخته اند جامعه امن تر است و آنها مجبور شده است بخشی از یک پاکسازی گسترده coverup در اسقف نشین از خیابان. آن شده است یک سفر به دنیا مصیبت بزرگ.”

در بیانیه ای St. Cloud اسقف دونالد Kettler گفت: اسقف نشین متعهد به جلوگیری از سوء استفاده جنسی.

“من به خصوص سپاسگزار برای بازماندگان از سوء استفاده برای شجاعت خود را در آینده رو به جلو و به اشتراک گذاری تجارب خود را, و من دوباره عذر خواهی از طرف کلیسا برای آسیب آنها رنج می برد,” او گفت:. “من متعهد به کمک در درمان تمام کسانی که صدمه دیده اند و من امیدوارم که این است که یک گام در این جهت است.”

در سال 2014 St. Cloud اسقف نشین منتشر شد اسامی 33 کشیش که معتبر متهم به سوء استفاده جنسی. جدید دعاوی و اطلاعات افزایش این تعداد به 41. اسقف نشین اعلام کرد در سال 2018 که آن را به فایل برای ورشکستگی آغاز مذاکرات که منجر به روز سه شنبه اعلام خواهد شد.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de