این Karenavirus همه گیر: تشخيص, درمان و علل KAVID-19


Illustration for article titled The Karenavirus Pandemic: The Diagnosis, Treatment and Causes of KAVID-19

تصویر: مایکل هریوت (شاتر/ریشه/رفتن)

در اواخر سال 2019 پس از نوشیدن یک مزرعه-fresh رایگان-محدوده آلی کل اسموتی اسپرسو از عجیب و جالب بازار کشاورزان در تازه gentrified بخش از بروکلین کارن ربکا Kaleighanne اشلی تامپسون متوجه شده است که او از دست داده بود حس خود را از طعم و بوی. او استشمام دو Gwyneth Paltrow مهبل (واژن)-شمع های معطر فایده ای نداشت. او سعی مزه مرغ با چاشنی دو نیشگون نمک… هیچ چیز.

تبلیغات

پس از چک کردن به یک بیمارستان کارن رفت و سراشیبی. اول سعی کردم با استفاده از دکمه تماس به احضار پلیس در پرستاران. سپس او خواستار آغاز شد که او IV drip بود حاوی گلاب. بعد در حالی که یک پزشک اسپانیایی با استفاده از اصطلاحات پزشکی که برای توصیف وضعیت او او با عصبانیت فریاد زد: او را به “انگلیسی صحبت می کنند! این است که امریکا!” در نهایت پس از او خواستار آن شدند که توله سگ خود اجازه داده می شود در واحد مراقبت های ویژه پزشکان مجبور شدند تا او را در یک ماسک.

هیچ چیز اشتباه است با او ریه آنها فقط می خواستم او را به shut the fuck up.

پس از یک سری از آزمایش خون و ادرار و پزشکان و در نهایت کشف کرد که او تا به حال به دست آورد هرگز قبل دیده می شود پاتوژن که به شدت مسری و اغلب کشنده t…o مردم سیاه و سفید (او خواهد بود کاملا خوب). در واقع Patient Zero شد و آمدیم به کشف کنند که جهش زا خواهد بود پس از او به نام.

تبلیغات

چه Karenavirus?

در واقع درست اصطلاحات پزشکی کارن را به دست آورد ویروس آلوده Douchebags در سال 2019 یا KAVID-19 ،

این ویروس مرگبار به دلیل آن می تواند زندگی می کنند در سطوح داخل جوامع دردار تا 400 سال و به سرعت گسترش می یابد و در هوای گرم و مرطوب محیط مانند لیف حمام-کمتر دوش استودیو یوگا و جمهوری خواه کنوانسیون.

این ویروس خود را متصل به مغز را حق گیرنده و شروع به تکرار بسیار به سرعت در نهایت خاموش کردن بخشی از قلب که تولید شفقت و همچنین به عنوان بخشی از کلیه که فیلتر کردن نژاد پرستی و حق. به عنوان این سموم, سم بدن هورمونی غدد پاسخ توسط کردن تولید بیش از حد فراوانی از امتیاز تا بدن مجبور به ترشح مخلوطی از سفید امتیاز و خشم.

تبلیغات

در نهایت همه KAVID-19 بيمار در حال غلبه بر میل سیری ناپذیر به صحبت می کنند به یک مدیر.

که در آن dشناسه آن را از آمد ؟

این Karenavirus یک پسر عموی Carolynavirus به نام بعد از کارولین برایانت Dohnamکه باعث شیوع در پول را از دست ندهید. در اواخر تابستان سال 1955 است که او را مجبور به سعی کنید یک غیر متعارف درمان: lynching یک دختر 14 ساله.

تبلیغات

اما او ممکن است آلوده شده اند توسط اعضای بدنام قدرتمند سفید supremacist گروه دختران کنفدراسیون. پس از پسر سفید رو خود سنجش لگد در جنگ داخلی این pro-Confederate Karens تصمیم به “ارائه آن را ممکن است برای این نمایندگان ما جنوبی مسابقه به حفظ برای که مسابقه آن برتری خود را زمین است.”

اوایل دانشمندان می گویند اوایل ویروس باعث شد بیش از حد بودن سدیم هنگامی که زنان سفید پوست subsisted در شور اشک سفید پس از اخذ سنجش لگد در جنگ داخلی. محققان ترسیم در آن به کشت و زرع در کارولینای جنوبی با یک بیمار به نام کارولین.

تبلیغات

تاریخی اپیدیولوژی استدلال این ویروس جهش یافته و پس از آن شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان هنگامی که اولین گروه از زنان سفید به پرسه زدن در زمین همجنسگرا Samanthanus, شروع به طور منظم بوسیدن گرگ های ماقبل تاریخ در دهان. این Samanthavirus در واقع مهاجرت به قاره های دیگر اما پزشکان حدس و گمان است که آن را آلوده آفریقایی و یا دیگر جمعیت زیرا حتی اگر آنها نیز نگه داشته کانین به عنوان حیوانات خانگی و غیر اروپایی ها بودند مستعد ابتلا به این بیماری به یک دلیل ساده:

آنها خود را شسته ،

عوامل خطر

در حالی که تنها سفیدپوستان به نظر می رسد در معرض خطر این بیماری, در اینجا تشدید عوامل است که برخی از افراد حساس تر از دیگران در چیدمان صعودی چیدمان از اهمیت*:

 • بودن یک زن به نام کارن, امی, ربکا یا هیلی.
 • یک زن که نام جایگزین ē صدا با من “-ee”, y و یا “-eigh” (مانند Karyn, امی, Beckee یا Haleigh).
 • بودن زن سفید کهse نام شامل حروف صدادار و صامت.
 • اینکه یک زن.
 • زن بودن.
 • سفید.

*در حالی که اکثریت قریب به اتفاق KAVID-19 قربانیان زن هستند این مهم است که توجه داشته باشید که وجود دارد موارد نادر که در آن غیر سفید, غیر قربانیان زن آزمایش مثبت این بیماری از جمله Candace اونز مردان از McMichael خانواده در نیوبرانزویک. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

علائم

چیزی که مهم است به دانستن در مورد KAVID-19 است که بسیاری از حامل بدون علامت باید آزمایش مثبت برای Karenavirus. برخی از شایع ترین علائم عبارتند از:

 1. اشک سفید: یکی از ساده ترین راه به نقطه KAVID-19 حامل است که با توجه به سهولت با که خود را از مجاری اشکی بیش از مرطوب کردن چشم. محققان فکر می کنم دلیل این است که این بیماری سموم به جریان خون با یک محصول جانبی به نام قفقازی brittlenoma همچنین به عنوان شناخته شده “سفید, شکنندگی.”
 2. میهن پرستی: این karenavirus الهام بخش یک عشق عمیق و جاودانه برای برخی ارزش های آمریکایی. به طور خاص, بیماران, نمایش عشق به متمم دوم و چیزی به آنها تماس بگیرید “آزادی” در حالی که داشتن توانایی برای نادیده گرفتن عدالت و برابری و تنوع است. آنها بر این باورند که متمم اول قانون اساسی تضمین حق خود را به ترکیه اما درست نیست به زانو زدن در طول سرود.
 3. سخاوت: KAVID-19 بیماران بسیار سخاوتمندانه هستند. آنها به احتمال زیاد به ارائه غیر سفید مردم یک سفر رایگان بسته به “بازگشت به کشور” و اغلب ترتیب حمل و نقل با اجرای قانون محلی دفاتر.
 4. Deputization Dysmorphia: بسیاری از حامل های نمایشگاه مشترک نیاز به پلیس سیاه بدن. اگر شما سرمایه گذاری در داخل جوامع خود و یا ساختمان آنها از شما خواهد خواست که در آن شما زندگی می کنند و یا کسی که شما در حال رفتن به سفر. به زندگی خود را در فضای سیاه و مردم باید خود را نشان می دهد اعتبار و یا درخواست خود را تایید.
 5. احضار پلیس: KAVID-19 علل عجیب و غریب تمایل به شماره گیری 911 مردم قدم زدن در خیابان یا loitering در کافی شاپ.
 6. لباس: دانشمندان بر این باورند که این بیماری تولید یک پا و تب است که باعث می شود قربانیان ترجیح می دهند پوشیدن, فلیپ فلاپ, در حال اجرا کفش یا بدون کفش در همه. در حالی که KAVID-19ers لباس در سبک های مختلف, آنها را همیشه به شما اطلاع اگر لباس های خود را در جیب.
 7. از دست دادن طعم و مزه: Karenavirus افراد مبتلا به ترجیح می دهند تغییرات مواد غذایی به طور منظم. آنها مانند ماکارونی و پنیر اما با یک سبزی-گل کلم حاوی پوسته. آنها می توانند طعم ادویه و یا همه چیز تند می شود.
 8. نژادی تخصص: KAVID-19 را قادر می سازد قربانیان برای تبدیل شدن به کارشناسان در مورد این موضوع از سفید برتری. آنها توضیح دهد که چرا آنها نمی تواند نژادپرستانه که معمولا شامل یکی از بستگان دور که ازدواج یک فرد سیاه و سفید و یا چگونه آنها دوستان با کسی که تقریبا نیمه سیاه و سفید-مجاور. علاوه بر این, آنها قادر به فواره زدن اب آمار در مورد سیاه و سفید-درسیاه, جرم شیکاگو و تاریخی نمونه هایی از حزب دموکرات بود نژادپرستانه در سال 1863.
 9. اصطلاحات رایج: KAVID-19 حامل اغلب توضیح دهید که چگونه بسیاری از زمان آنها را به اوباما رای دادند چگونه آنها را “از دست دادن آزادی خود” و چرا شما “واقعی نژادپرست است.” در مورد نادر آنها مجبور به عذرخواهی یک karenavirus قربانی آغاز خواهد شد گفت: آنها ببخشید “اگر کسی جرم بود.”
 10. مو: اگر موهای خود را پوشش داده است توسط یک MAGA کلاه آنها معمولا ورزش یکی از این مدل:
تبلیغات
تبلیغات

تشخیص

دولت فدرال در تلاش است تا تولید گسترده تست به عنوان ما صحبت می کنند اما آزمایش KAVID-19 است در تامین کوتاه مدت. اپل و سامسونگ در حال حاضر در حال کار بر روی یک قرارداد ردیابی نرم افزار که به کاربران امکان می دهد می دانم که اگر آنها را در تماس با یک حامل است. آنتی بادی آزمایش در دسترس نیست به دلیل karenavirus آنتی بادی غیر قابل تشخیص از بکی آنتی ژن.

تبلیغات

اما دولت بهداشت و درمان بخش را تشکیل 5-سوال پرسشنامه برای تشخیص karenavirus:

 • چه مواد تشکیل دهنده شما را در خود سالاد سیب زمینی?
 • آیا شما یک زن ؟
 • بود سوال قبلی نژادپرستانه?
 • شما جرم ؟
 • شما می خواهم به صحبت می کنند به یک مدیر ؟

درمان

وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای karenavirus. اما درمانی درمان شامل گرفتن فاک بیش از خودتان بودن عموم خجالت و درمان تجربی است که شامل یک سری از روده-پاکسازی زدنی صورت ماساژ و یا: “داشتن گه سیلی از شما.”

تبلیغات

ما به دنبال داوطلب برای ما مورد مطالعه است.

زندگی با KAVID-19

مردم سیاه و سفید در آمریکا شده اند برخورد با karenavirus جهش برای 400 سال است. ما تعیین کرده اند که بهترین راه برای صاف و منحنی جلوگیری از این رشد همه گیر اجتماعی فاصله.

تبلیغات

دور ماندن از زنان سفید.

مراکز Deezmutherfuckers کنترل (CDC) همچنین نشان می دهد که ما شروع به پوشیدن facemasks. ماسک نمی محافظت از شما را از ابتلا به KAVID-19 اما آنها را فراهم ارزشمند بازدارنده به karenavirus.

تبلیغات

اساسا آن می شود آنها را به shut the fuck up.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de