گروه موسیقی جهانی اعلام اندازی Def Jam آفریقا


Tshego, in the video for his song “No Ties.”

Tshego در این ویدئو برای آهنگ “نه روابط.”
تصویر: OfficialTshego (YouTube)

دوشنبه آفریقا روز بزرگداشت سالانه از تشکیل سازمان وحدت آفریقا. پس از آن فوق العاده اتصالات که گروه موسیقی جهانی, جهان پیشرو موسیقی شرکت در بیش از 60 کشور اعلام کرد راه اندازی Def Jam آفریقا است که اختصاص داده شده به “حمایت از بهترین ها در African hip-hop استعداد و فرهنگ در سراسر این قاره است.”

تبلیغات

هر یک اطلاعیه مطبوعاتی از موسیقی مبتنی بر سرگرمی غول برچسب جدید خواهد شد در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی و لاگوس نیجریه را پیدا خواهد کرد و با ثبت نام در استعداد از سراسر آفریقا و همچنین استخدام کارگران در مناطق A&R, بازاریابی خلاق و دیجیتال. این UMG تیم خواهد شد به گزارش Sipho Dlamini مدیر موسیقی جهانی کشورهای جنوب صحرای آفریقا و جنوب آفریقا و نقش او برگزار شد پس از سال 2016.

Illustration for article titled Universal Music Group Announces Launch of Def Jam Africa

تصویر: Def Jam آفریقا (موسیقی جهانی )

تبلیغات

“بسیاری از ما در آفریقا بزرگ شده در موسیقی از افسانه برچسب های تحت UMG چتر” Dlamini در بیانیه ای گفت. “از آبی توجه داشته باشید برای طرفداران موسیقی جاز به جیوه سوابق بود که Hugh Masekela اول ما برچسب و سوابق بالای شهر خانه Jodeci و Mary J Blige و بسیاری دیگر. برای کسانی که به هیپ-هاپ بدون برچسب است از جمله فرهنگی و تاریخی ارتباط به عنوان Def Jam. از Run DMC به LL Cool J, اخلال tha صلح, Jay-Z, Big Sean and Kanye West, Def Jam همواره مقصد نهایی برای هیپ هاپ و فرهنگ شهری در سراسر جهان است.”

برچسب راه اندازی با ستارگان فهرستی از استعداد از سراسر این قاره با اعمال مانند آفریقای جنوبی Tshego زننده C و Boity به نیجریه بسیار خود بردار. برچسب دارای نسخه های آینده از اعمال مانند ریکی تایلر Tellaman feat. آلفا P و Cassper Nyovest.

تبلیغات

“Def Jam در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده با نام تجاری مترادف با برتری در هیپ-هاپ و ما با شوق و ذوق استقبال اندازی Def Jam آفریقا به عنوان یک فرصت برای مخاطبان در سراسر جهان برای کشف فوق العاده با استعداد هیپ هاپ هنرمندان در حال ظهور از سراسر قاره” جف هرلستن موقت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Def Jam Recordings می گوید از راه اندازی.

“این یک دستاورد تاریخی است که ما در حال حاضر قادر به یاد این برچسب به آفریقا برای ایجاد معتبر و قابل اعتماد در خانه برای کسانی که آرزوی بهترین ها در هیپ-هاپ Afrobeats و دام” Dlamini همچنان ادامه دارد. “با هم خواهیم ساخت یک جامعه جدید از هنرمندان است که مرزهای هیپ هاپ از آفریقا برای رسیدن به مخاطبان جدید در سطح جهان است.”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de