ونوس ویلیامز در مقابل اشعه ماوراء بنفش: این قهرمان افسانه ای تنیس راه اندازی یک ضد آفتاب خط


Illustration for article titled Venus Williams vs. UV Rays: The Tennis Legend Launches a Sunscreen Line

تصویر: ایمان (YouTube)

به نظر می رسد تنها دیروز ما یادآوری شما دیوانه quarantining کودکان و نوجوانان (ما امیدواریم) در مورد اهمیت کرم های ضد آفتاب به عنوان ما داشتند حرف زدند آن را با کرم های ضد آفتاب بنیانگذار Shontay Lundy.

تبلیغات

آه صبر کنید, دیروز, بود, زیبایی, جمعه, راست? پس از آن بله. بله.

تبلیغات

اما از آنجا که ممکن است سرطان پوست, ماه آگاهی آن خرس تکرار است که کرم های ضد آفتاب باید به یک بخش ضروری از زیبایی خود و یا نظافت روتين (به دلیل اشعه ماوراء بنفش هستند, واقعی, ملانین تنهایی تنها فراهم می کند تا 13 از 30 SPF ما نیاز به حفاظت از خودمان در آن جاودانه کلمات Jagged Edge “ما نمی میشیم هیچ جوانتر بنابراین ما ممکن است به خوبی آن را انجام دهد.”).

و اگر شما نگران است که ناخوشایند بازیگران مایل به آبی ایجاد شده توسط سنتی, کرم های ضد آفتاب وجود دارد و در عین حال یکی دیگر مدعی ورود خورشید حفاظت از بازی. پدیده تنیس, ونوس ویلیامز تیمی با عقیده زیبایی به ایجاد دو “سیاره دوستانه” محصولات ضد آفتاب زیر یازده توسط زهره خط امیدوار کننده “نوآورانه, پاک, احساس خوب, فرمول جذب به سرعت خشک نامرئی و کار با تمام پوست و نوع پوست” با توجه به عقیده ،

“SPF است که بخشی از زندگی روزمره من چون من زمان زیادی را صرف خارج از منزل به عنوان یک نتیجه از کار من و از طریق سال ها من در بر داشت که بسیاری از کرمهای ضد آفتاب در سمت چپ سفید بازیگران بر روی پوست من” گفت: ویلیامز در یک Instagram Live اعلام همکاری (h/t صفحه شش). “ما می خواستیم به مجموعه استاندارد جدید برای پاک کردن زیبایی و اطمینان ما کرم های ضد آفتاب است که همه کاره و بسیار سبک وزن و ترکیب با انواع پوست. واقعا با این نسخهها کار برای همه!”

یازده توسط زهره x عقیده مجموعه در حال حاضر شامل در دفاع SPF 30 کرم های ضد آفتاب ($42) و بی نظیر آفتاب سرم SPF 35 (50 دلار) است که در نگاه اول به نظر می رسد مانند SPF سرم/پرایمر ساخته شده و برای زیر آرایش است. هر یک شامل 25 درصد اکسید روی در ساخت آنها مواد معدنی بر اساس فرمول که FDA تأیید کرده است امن تر از سنتی خود را مبتنی بر مواد شیمیایی هستند. و در حالی که شما ممکن است فکر می کنم ویلیامز در حال حاضر حفاظت از آفتاب متخصص به عنوان صفحه شش یادداشت او یازده توسط زهره activewear به ویژه طرح های ساخته شده با UPF 50 پارچه—او نشده همیشه هوشیار در مورد این جنبه از محصولات مراقبت از پوست حتی در دادگاه است. در واقع او اعتبار دیگر تنیس حرفه ای در خانواده برای تشویق او برای محافظت از خود او گردن.

“من بد بود برای سال. سرنا واقعا الهام بخش ما خواهد عمل در کنار هم و من می خواهم او را در همه زمان ها در کرم های ضد آفتاب و آستین بلند” ویلیامز گفت. “بالاخره یک روز متوجه شدم آنچه من انجام شده بود به پوست من نه حفاظت از آن است.”

تبلیغات

اه…کلمات به زندگی می کنند—و به امید زندگی و نگاه جوان دیگر توسط. این که آیا شما صرف روز در دادگاه در quarantining داخل خانه کرم های ضد آفتاب است که همیشه یک ایده خوب است و آن را به خوبی به ملانین بیشتر پسند گزینه های در بازار است. چرا که به عنوان زهره در حال حاضر می داند ملانین به تنهایی نمی صرفه جویی در خود را خدمت می کنند.

Venus Williams at the WTA Mexican Open 2020 Day 2 at Princess Mundo Imperial on February 25, 2020 in Acapulco, Mexico.

ونوس ویلیامز در WTA مکزیک باز 2020 2 روز در شاهزاده خانم Mundo امپریالیستی در فوریه 25 سال 2020 در آکاپولکو, مکزیک.
عکس: هکتور ویوس (گتی ایماژ)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de