پتنا: در میان coronavirus بحران و مستند قلب غم انگیز کلیپ های ویدئویی ظاهر شده است که نشان می دهد وضعیت ما کارگران مهمان از بازگشت از کشورهای دیگر.

این ویدیو نشان می دهد یک کودک کشیدن پتو پوشش خود مادر مرده در حالی که مهتر پسر دیده می شود ایستاده وجود دارد با یک بطری آب پلاستیکی. زن گفته شده است که فوت کرده اند با توجه به گرمای بیش از حد و کم آبی و گرسنگی است.

این حادثه رخ داده است در تاریخ 25 مه (دوشنبه) در بحار را مظفرپور ایستگاه راه آهن. منبع گفت که مقامات اداری در ایستگاه مطلع شدند و بلافاصله پس از این حادثه رخ داده است.

“او شوهر خواهر ما اطلاع داد که زن بیمار شد و درگذشت قبل از قطار رسیده مظفرپور. ما در بدن ما بازداشت و تکمیل تمام تشریفات. مرده بدن و اعضای خانواده او فرستاده شده اند به کاتیهار” راه آهن داد. Sp Ramakant Upadhyay گفت.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="fa" dir="ltr">این قلب wrenching تصویری از <a href="https://twitter.com/hashtag/Muzaffarpur?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#مظفرپور</a> ایستگاه راه آهن نشان می دهد که یک کودک کشیدن پتو پوشش خود مادر مرده در حالی که مهتر پسر دیده می شود ایستاده وجود دارد با یک بطری آب پلاستیکی. زن گفته شده است که فوت کرده اند با توجه به گرمای بیش از حد و کم آبی و گرسنگی است. <a href="https://twitter.com/hashtag/lockdown?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#مستند</a> <a href="https://t.co/EOYOhBd0pr">pic.twitter.com/EOYOhBd0pr</a></p>&کارها را می توانید; دکن کرونیکل (@DeccanChronicle) <a href="https://twitter.com/DeccanChronicle/status/1265641580523732992?ref_src=twsrc%5Etfw">مه 27 سال 2020</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

وقتی پرسیده شد که در مورد علت مرگ این راه آهن داد. SP گفت که “تنها پزشکان می تواند به شما بگویم در مورد دلیل مرگ او. به گفته او شوهر خواهر او نیز ذهنی ناپایدار”.

مظفرپور دولت های منطقه نیز بعد با صدور بیانیه ای گفت که زن بود و نه برای چند روز گذشته و بر اثر بیماری.

پیش از این مرحوم را نسبی کرده بود به خبرنگاران گفت: در ایستگاه راه آهن است که آنها از بازگشت از گجرات زمانی که این حادثه رخ داده است. “او به خوبی و به طور ناگهانی فرو ریخت داخل قطار”.

پس از این ویدئو منتشر شد که در رسانه های اجتماعی در چهارشنبه احزاب مخالف در بیهار سرزنش دولت برای شکست خود را در برخورد با این بحران است.

اشتراک گذاری ویدئو در توییتر سانجی Yadav مشاور RJD رهبر Tejashwi Yadav گفت که “کودک آگاه است که مادر او پیچیده شده در پتو هرگز از خواب بیدار. مادرش شده بود سفر به مدت چهار روز و درگذشت به علت گرسنگی و تشنگی. چه کسی مسئول این مرگ و میر در قطار ؟ مخالفان باید با بالا بردن این سوال یا نه؟”

پس از مستند اعلام شد در ماه مارس هزاران نفر از کارگران مهمان به خانه های خود یا دوچرخه سواری و بسته بندی شده بر روی کامیون و یا قطار. گزارش ها نشان می دهد که چند تن از آنها را کشته در حالی که در راه خود را در خانه یا در جاده, حوادث و یا به علت عدم مناسب مواد غذایی و آب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de