واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به بستن سیستم عامل رسانه های اجتماعی پس از, توییتر و برچسب دو توییت خود “بی اساس” و او را متهم کرد از ادعاهای دروغین.

“جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

توییتر هدفمند دو توییتهایی رئیس جمهور ارسال شده در روز سه شنبه که در آن او ادعا بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به تقلب و “تقلب در انتخابات”.

در زیر توییت, توییتر ارسال شده یک لینک که به عنوان خوانده شده “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای”—برای اولین بار در این شبکه اجتماعی که به مدت طولانی در برابر تماس به سرزنش رئیس جمهور ایالات متحده بیش از حقیقت هجوم پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده و دوباره در روز چهارشنبه گفت: “ما نمی توانیم اجازه مقیاس بزرگ پست الکترونیکی-در برگه های رای را ریشه در کشور ما است. آن خواهد بود رایگان برای همه در تقلب و جعل اسناد و سرقت از برگه های رای.

“هر کس فریب خورده ترین برنده خواهد بود. به همین ترتیب رسانه های اجتماعی. پاک کردن عمل خود را در حال حاضر!!!!”

رئیس جمهور همچنین متهم سیستم عامل رسانه های اجتماعی از دخالت در انتخابات گذشته گفت: “ما شاهد چه آنها اقدام به انجام و شکست خورده در سال 2016.”

“ما نمی توانیم اجازه دهید یک نسخه پیشرفته تر از آن دوباره اتفاق می افتد.”

رئیس جمهور به مدت طولانی با استفاده از توییتر به عنوان یک پلت فرم به گسترش سوء استفاده از تئوری های توطئه اطلاعات نادرست و توهین به 80 میلیون پیروان.

قبل از انتخاب شدن در سال 2016 او ساخته شده سیاسی خود را با نام تجاری با حمایت از “birther” دروغ است که باراک اوباما در آمریکا و اولین رئیس جمهور سیاه بود نه متولد شده در ایالات متحده بود و بنابراین واجد شرایط به رئیس جمهور بود.

و او به تازگی مشتعل طوفان دیگری با اقدام به ترور شخصیت از MSNBC میزبان تلویزیون جو Scarborough با انتشار شایعه بی اساس که او به قتل یک مشاور.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله