همه مغازه ها باز شود در Telangana هیچ مستند فرمت احتمال زیاد

حیدرآباد: اشاره است که وجود خواهد داشت نه بیشتر گسترش مستند در دولت فراتر از مه 31, وزیر K. چاندرا-shekar رائو در روز چهارشنبه گفت که مردم نباید ترس از Coronavirus به آن میزان عفونت بود نه هشدار دهنده با وجود کاهش مستند محدودیت.

در یک سطح بالا بررسی دیدار با افسران ارشد در Pragathi Bhavan ارشد وزیر تصمیم گرفته است که اجازه می دهد تا تمام مغازه ها به عملکرد هر روز در حیدرآباد از پنج شنبه به جای عجیب و غریب-حتی روش ابداع زودتر. مراکز سینما و سالن و تابع سالن را همچنان بسته باقی می ماند.

RTC اتوبوس نیز معاف از شب مقررات منع رفت و آمد خواهد بود و اجازه برای اجرا به مهاتما گاندی در ایستگاه اتوبوس در Imlibun در حیدرآباد در شب نیز می باشد. بین دولت, اتوبوس, خدمات, شهرستان, خدمات اتوبوس و مترو خدمات راه آهن نمی خواهد کار برای چند روز.

دولت همچنین به پلیس اجازه می دهد تا مسافران با داشتن بلیط اتوبوس در شب برای رسیدن به خانه های خود در شهرستان در اتومبیل و تاکسی.

اگر دولت انتظار دارد که افزایش موارد مثبت در کشور در دو تا سه ماه آینده گفت: مردم باید نمی ترسم و یا دست پاچه. او از آنها خواست تا به دقت و توجه و حفظ فاصله فیزیکی و بهداشت.

حتی اگر وجود دارد افزایش در موارد مثبت آقای رائو گفت: مقامات در حال آماده مسئولیت رسیدگی به هر تعداد از موارد و همچنین دستور مقامات برای ارائه مراقبت اورژانس به بیماران اگر سلامتی خود را رو به وخامت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de