ویجیاوادا: آندرا پرادش دادگاه عالی روز سه شنبه آغاز تحقیر دادرسی در برابر 49 نفر از جمله YSR کنگره Lok سبها عضو Nandigam Suresh و رهبر حزب و سابق MLA Amanchi موهان کریشنا برای نسبت دادن انگیزه و ارعاب قضات دیوان عالی کشور و دادگاه عالی در سوء استفاده از زبان علاوه بر کاهش منزلت نهاد از دادگاه عالی.

یک بخش از نیمکت دادگاه عالی متشکل از رئیس دادگستری J. K. Maheshwari و عدالت C. Praveen Kumar کارگردان دولت به صدور اعلامیه به تمام افراد از جمله هشت که هویت هنوز به تاسیس شود. “این همه نشان می دهد که وجود یک توطئه بزرگتر در برابر قضات است. آن را جذب تحقیر برای scandalising و کاهش تصویر از دادگاه و قضات” دادگاه احساس می شود.

مدافع کلی S Sriram که رفت و از طریق فیلم ها و رسانه های اجتماعی پست توضیح داده شده و از نظر بی جا و رسوا. او به رضایت او در نوشتن به آغاز اقدامات پیشنهاد شده توسط دادگاه.

یک بخش از شهروندان شده اند با توسل به mudslinging در AP دادگاه عالی همیشه از آن زده وزیر Y. S. Jagan موهان ردی رویای پیشنهاد ساخت زبان انگلیسی اجباری متوسط آموزش در مدارس دولتی.

وضعیت تبدیل زشت در 22 مه زمانی که HC تلفظ سفارشات توزیع بیش Dr Sudhakar مورد به اداره مرکزی تحقیقات صرفنظر از تعلیق ارشد پلیس A. B. Venkateswara Rao تصرف محل LG پلیمرها آغاز تحقیر علیه مقامات برای نقاشی ادارات دولتی با YCRC رنگ و صدور اعلامیه به دولت در فروش زمین دولتی.

اصلی حزب مخالف تلوگو Desam خواستار آن شد که وزیر باید در زمینه های اخلاقی به عنوان هر تصمیم او بود شکست قضایی بررسی. حزب رئیس N. Chandrababu Naidu گفت: دادگاه دستور داد در برابر دولت در حداقل 64 موارد است.

دادگاه عالی که در آن دستورات است که فیلم از Sakshi اخبار کانال نشان داد که بپتلا MP منسوب انگیزه برای دادگاه بیان کرد که Naidu شده بود مدیریت دادگاه عالی و که او آمد به دانستن حکم و یا قبل از آن تلفظ و یا در عرض 10 دقیقه از این جهت صادر می شود.

نیمکت همچنین با اشاره به یکی Chendu ردی صدای جیر جیر که همه قضات باید برش را به قطعات’ و ‘همه قضات باید نگه داشته شود در یک اتاق و یک تاج مثبت بیمار باید با آنها است.’ آن را ذکر Kishore ردی Dasari را Facebook پیام که ” همه دادگاه عالی قضات حرومزاده آنها خوب برای هیچ چیز به جز برای خواب با همسران. اجازه دهید آنها را بازداشت و سفارش یک نوبت به پرس و جو.”

در یک مورد دیگر دادگاه عالی با صدور اعلامیه به دولت درخواست آن را به توضیح دهد که چرا اداره تحقیقات جنایی ساخته شده است پیشرفت در دو گزارش اطلاعات (FIRs) ثبت در شکایت از ثبت عمومی از دادگاه عالی.

دو مورد مربوط به برخی از مردم با ارسال پیام در رسانه های اجتماعی تهدید یک قاضی با عواقب وخیمی برای تلفظ سفارش علیه دولت در انگلیسی متوسط برای مدارس مورد. “او است نه بخشی از نیمکت که تحویل این حکم و در مرحله دوم این است که به شدت اعتراض به چنین دیدگاه” گفت: دادگاه عالی ایستاده مشاور Ashwin کومار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de