به عنوان شهردار فری خواستار افسر بازداشت تشدید خشونت در مینیاپولیس

ساعت پس از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به نام برای یک افسر پلیس بازداشت و اتهامات در مرگ جورج فلوید, تظاهرات خشونت آمیز, فوران دوباره باعث آسیب گسترده و غارت در جنوب مینیاپولیس عرض است.

تیراندازی مرگبار در اعتراض به منطقه بیش از غارت در یک فروشگاه عکس اخراج توسط فروشگاه صاحب مینیاپولیس پلیس گفت: اوایل روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری. این مرد زخمی در نظر گرفته شد به HCMC جایی که او درگذشت. یک نفر در بازداشت یک سخنگوی پلیس گفت:.

یک هدف و غذاهای توله مهار گوشه ای از E. دریاچه خیابان و خیابان Hiawatha غارت شد, همراه با دیگر کسب و کارهای کوچک از جمله میننهها دریاچه شراب و ارواح. شعله های آتش و دود به ضرب گلوله به هوا که نزدیک AutoZone فروشگاه قطعات خودرو به آتش کشیده شد. به عنوان برخی از معترضان تلاش برای خاموش کردن آتش دیگران رقصید gleefully در مقابل آن خوراکی selfies.

خشونت به دنبال یک daylong در اعتراض به سومین حوزه مقر پلیس که در آن ماموران به دنبال متفرق کردن جمعیت با فلش-انفجار نارنجک گاز اشک آور و پرتابه از طریق روز و شب.

قبلا فری به نام برای دستگیری و شارژ از شرکت اخراج افسر پلیس درک چوین که به زانو در Floyd گردن به او التماس کرد به نفس کشیدن.

“من در کشتی با, بیش از هر چیز دیگری بیش از گذشته 36 ساعت یک سوال اساسی: چرا مردی که کشته جورج فلوید نه در زندان است؟” فری گفت. “اگر شما تا به حال آن را انجام داده یا من تا به حال آن را انجام داده ما خواهد بود پشت میله های زندان در حال حاضر. و من نمی تواند آمد تا با پاسخ به آن است.”

فری نظرات آمد در دومین روز از اعتراضات گسترده بیش از فلوید مرگ رخ داد که در مدت کوتاهی پس از بازداشت او روز شنبه به ظن تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill.

علاوه بر تظاهرات در نزدیکی سوم حوزه در مینیاپولیس تظاهرکنندگان همچنین جمع آوری پنج شنبه در خانه Hennepin County وکیل Mike Freeman و اوکدیل خانه چوین.

فری گفت که او خواستار اقدام توسط فریمن که قدرت به دنبال اتهامات در Floyd مرگ است. “ما در حال کار با مینه سوتا اداره جنایی دلهره (BCA) و Hennepin شهرستان معاینات پزشکی را در اسرع وقت جمع آوری و بررسی همه این شواهد در مرگ غم انگیز آقای جورج فلوید” فریمن دفتر در بیانیه ای گفت. “این ضبط با مرگ آقای فلوید است که خشم آمریکا و مردم سراسر کشور سزاوار بهترین ما می توانیم و این چیزی است که این کار را انجام خواهد داد.”

دولت وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت: BCA تحقیقات که او نظارت در جریان است. “ما در حال انجام یک بررسی سریع. ما اطمینان حاصل شود که این یک تحقیق که نشدم,” او گفت:, و اضافه کرد که این گروه نیز نمی خواهد گوشه های برش برای تکمیل کار خود را به سرعت.

چون BCA و اف بی آی در حال انجام یک مشترک بررسی این دو سازمان باید قدرت را به دستگیری گفته سخنگوی پلیس جان سالمند. هر آژانس می تواند دستگیری هر یک از چهار افسران در هر زمان اگر آنها باور دارند که علت احتمالی. BCA خواهد ارسال پرونده به فریمن را برای شارژ در حالی که اف بی آی را ارسال پرونده به باراک اوباما.

این شهرستان شناسایی ماموران درگیر به عنوان چوین توماس لین Tou Thao و J الکساندر Kueng. رئیس Medaria Arradondo اخراج چهار شنبه. چوین, 44, 19 سال وزارت کهنه. Thao 12 سال کهنه. Kueng پیوست بخش در سال 2017 و لین در سال 2019.

چوین توسط وکیل تام کلی. Thao توسط رابرت Paule, Kueng توسط توماس Plunkett و لین توسط Earl Gray. همه کاهش یافته است به نظر.

مینیاپولیس پلیس رئیس فدراسیون سرهنگ باب کرول نمی پاسخ به پیام های درخواست نظر و کاهش یافته است به پرسش یک خبرنگار در دفتر خود. او گفت: در یک بیانیه ارائه شده به فروم سرویس خبری قبل از شنبه را اخراج کرد که “در حال حاضر زمان را به عجله به قضاوت و بلافاصله محکوم افسران ما. خواست ما این است که جامعه آرام باقی می ماند و تحقیقات تکمیل شود در کامل است.”

‘شوکه و وحشت زده شده’

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که او “شوکه شده و وحشت” با تصویری از فلوید مرگ است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلوید مرگ “بسیار غم انگیز و غم انگیز است.”

“من خواسته اند برای این تحقیقات به تسریع شود و تا حد زیادی قدردانی از همه از کار انجام شده توسط اجرای قانون محلی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “قلب من می رود به جورج خانواده و دوستان است. عدالت خواهد بود!”

فری گفت که او تصمیم به تماس برای اتهامات پس از تماشای این ویدئو. او گفت: او نه صحبت به ماموران درگیر و یا دیده می شود این فیلم گرفته شده توسط خود دوربین بدن. فری گفت: محدودیت تکنیک استفاده می شود در برابر فلوید است نه مجاز توسط MPD است نه چیزی افسران آموزش دیده بودند و “باید استفاده نمی شود،”

“ما به تماشای برای پنج تمام مشقت بار در دقیقه به عنوان یک افسر سفید پوستی محکم فشرده زانو خود را به گردن گزارشی دستبند سیاه و سفید ، من تو را دیدم هیچ تهدید. من تو را دیدم چیزی که سیگنال است که این نوع از زور لازم بود” فری گفت.

او اشاره کرد که در بسیاری از موارد دیگر افسران تصمیم گیری ساخته شده در “چهار یا پنج یا شش ثانیه است.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک تقسیم دوم تصمیم گیری است که ساخته شده بود نادرست” فری گفت. “جایی وجود دارد حدود 300 ثانیه در آن پنج دقیقه هر که یکی از آنها افسر می تواند پشت هر ثانیه که می تواند او را حذف کرده و زانو خود را از جورج فلوید گردن.”

روز چهارشنبه مینه سوتا صلح افسر استانداردهای آموزشی (پست) هیئت مدیره گفت: چوین اقدامات منعکس نمی شود هر آموزش افسران دریافت خواهید کرد.

“این تصویری است که نگران کننده و نگران کننده است و هیئت مدیره موقعیت است که حرمت زندگی باید اصل هدایت برای همه مأموران اجرای قانون ،” بیانیه ای گفت:.

در بیشتر خرید اینترنتی از فلوید مورد دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel اعلام کرد که مدرسه را قطع برخی روابط با مینیاپولیس پلیس از جمله دیگر پیمانکاری برای خاموش وظیفه امنیت در, فوتبال بازی ها, کنسرت ها و مراسم و فسخ قرارداد خود را برای بمب خرناس سگ.

“ما محدود خواهد شد و ما با همکاری MPD به مشترک گشت و تحقیقات است که به طور مستقیم افزایش ایمنی از جوامع ما و یا که به ما اجازه می دهد برای بررسی و دستگیری کسانی که قرار ما دانشجویان دانشکده و کارکنان در معرض خطر” Gabel گفت: در نامه ای به دانشجویان و استادان.

اریک Hageman, یک, مینه سوتا, وکیل است که با موفقیت شکایت کرد افسران پلیس در خشونت موارد گفت که استفاده از زور باید “عینی معقول” از افسر دیدگاه در آن زمان با استفاده از یک استاندارد تاسیس در یک نقطه عطفی 1989 دیوان عالی کشور مورد گراهام v. کانر.

در میان عوامل دادگاه ممکن است در نظر دارد به شدت از اساسی, جرم, آیا گمان می شد به طور فعال به مقاومت در برابر بازداشت و این که آیا او رفتار ارائه یک تهدید برای ایمنی از افسر و یا هر کس دیگری. این معلوم نیست که آیا افسران به حال قبلی تماس با فلوید اما او مینه سوتا سابقه کیفری محدود بود به یک جفت از نقض ترافیک.

“این ویدئو به نظر می رسد که او با استفاده از نیروی صرفا به منظور تحمیل آسیب است که خلاف قانون اساسی” Hageman گفت: از افسر.

مرگ نیز تمدید خواستار overhauling پلیس وزارت فرهنگ اگر چه بسیاری از منتقدان را متوقف کوتاه خواستار استعفای رئیس.

Elizer Darris یک سازمان با آیتالله سیستانی گفت که او می بیند یک نیاز برای ریشه کن کردن یک فرهنگ است که اولویت پوشش برای یکی دیگر. این “آبی کد سکوت” ادامه داد: حتی پس از Arradondo صادر سفارش کرد و گفت که ماموران اجازه داده که همکاران خود را به رفتار بد نیز می تواند مسئول برگزار می شود.

“حتی اگر که آبی خود را برادر حفظ زندگی باید پارامونت به هر چیز دیگری,” او گفت:.

اف بی آی نیز برای کمک به این تحقیقات و در حالی که فری گفت که او معتقد است شارژ اقتدار نهفته است با Freeman او افزود که تا حد مقامات فدرال صلاحیت “آره من تماس بیش از حد.”

او گفت که او تا به حال دیده نشده و هر مدرکی که فلوید در برابر دستگیری و که او می خواهد بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در حالی که نه به خطر انداختن بررسی است اما مهمتر از هزینه است که من امیدوارم که به جلو خواهد آمد.”

کارکنان نویسندگان چائو منتظر پل والش راشل اولسون, Ryan Faircloth مت مک کینی اندی Mannix و Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de