به عنوان خشونت پلیس تساوی ملی توجه طرفداران و روزنامه نگاران فشار برای پاسخگویی در عکسبرداری از Breonna تیلور


Illustration for article titled As Police Brutality Draws National Attention, Advocates and Journalists Push for Accountability in Shooting of Breonna Taylor

تصویر: WLKY تلویزیون

لویی پیک مجله تحت پیگرد پلیس بیش از آن تحقیقی فایل مورد تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور, 26 ساله, سیاه, EMT که شد کشته در حمله پلیس در ماه مارس است.

تبلیغات

ثبت اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر به طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که مردم حق دانستن شرایط و جزئیات تیلور مرگ است. به عنوان پیک-مجله گزارشهای لویی مترو اداره پلیس تحقیقات داخلی به تیلور تیراندازی در حال حاضر تکمیل شده است که این مقاله معتقد است که باعث می شود LMPD فایل واجد شرایط زیر منتشر شد کنتاکی را باز کردن پرونده ،

“این بازی از پنهان کاری در LMPD باید متوقف شود. عمومی سزاوار تر است; آن سزاوار پاسخ” Courier-Journal editor ریچارد سبز گفت که تیلور در مورد کشیده شده ملی موشکافی “با همین دلیل خوب است.”

تبلیغات

“در این بی قراری زمان LMPD می خواهد به نگه داشتن خصوصی خود را به پایان رسید, بررسی و تظاهر آن کار نمی کند و متعلق به عموم مردم و به مالیات دهندگان. ما اختلاف نظر دارند به همین دلیل است که ما در حال بدست گرفتن مورد ما به طور مستقیم به دادگاه برای حکم.”

به عنوان کشور یک بار دیگر گریبانگیر توسط یکی دیگر از مشخصات بالا نمونه ای از خشونت پلیس با هزاران نفر در مینیاپولیس راهپیمایی در اعتراض به, در بازداشت , مرگ جورج فلوید, تیلور خانواده و طرفداران در حال مبارزه برای نگه داشتن توجه در مورد او.

حدود 100 نفر جمع آوری شده در مراحل مترو هال سه شنبه خواستار LMPD پلیس دخیل در مرگ او به اخراج می شود و متهم در قتل او. بیش از دو ماه پس از botched حمله ماموران که barged به خانه خود را با یک “نه-knock” حکم باقی می ماند در مرخصی با حقوق به گزارش WLKY تلویزیون.

“ما حق دارند زندگی می کنند در حالی که سیاه و سفید,” تیلور, عمه ، خاله, بیانکا Austin گفت: در روز سه شنبه اعتراض.

تبلیغات

دکتر کشیش فرانک اسمیت جونیور رییس جمهور سابق Interdenominational وزرای ائتلاف نیز در میان آن نشان دادن.

“آنها در حال خدمت در دستور دلار مالیات شامل سیاه دلار مالیات” اسمیت گفت: “با مراجعه به پلیس. “آنها نه حق دارند به اجرایی reassigned و نگه داشتن رسم کنید هنگامی که آنها به جرم این جامعه توسط پلیس بی کفایت.”

تبلیغات

لویی شهردار گرگ فیشر دفتر گفت: این تصمیم به فسخ افسران اشتغال نهفته است با LMPD حرفه ای واحد از استانداردهای که ارزیابی اینکه آیا آنها نقض وزارت سیاست های شب از تیلور تیراندازی مرگبار. دادستان کل ایالت کنتاکی نیاز به تصمیم می گیرید که آیا به پرونده اتهامات جنایی علیه پلیس.

فیشر در پاسخ می ایستد در تضاد کامل با مینیاپولیس شهردار یعقوب فری که به سرعت و صراحت محکوم افسران درگیر در Floyd بازداشت. فلوید را در زندان به قتل جلب گسترده اعتراض در تصویری نشان داد یک افسر زانو در گردن او برای حداقل 8 ساعت. فلوید بود که شفاعت با ماموران به او ساعت بعد درگذشت.

تبلیغات

در عرض 24 ساعت از مینیاپولیس حادثه هر چهار پلیس تا به حال از کار اخراج شده با فری در تمجید از این تصمیم به عنوان “حق تماس بگیرید.”

در کنتاکی مشترک المنافع را به دفتر وکیل ثبت حرکت به اخراج از اتهامات عنوان شده علیه تیلور پسر کنت واکرفقط در هفته گذشته. واکر گفت که او اشتباه پلیس برای خانه مزاحمان زیرا آنها نیست اعلام حضور خود شلیک تفنگ خود را در افسران به عنوان آنها را شکست تیلور درب آپارتمان. یک افسر مجروح شد.

تبلیغات

واکر را Velicia واکر گفت WLKY پسر او باقی می ماند و دچار آسیب های روانی در آن شب.

“تنها چیزی که پسرم به من گفت:” من اهمیتی نمی دهند چه اتفاقی می افتد در پایان این. من رایگان نیست چون من نمی Bre,’,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de