به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ تورم غارت و آتش سوزی و فوران در جنوب مینیاپولیس

خشم بیش از مرگ جورج فلوید ریخته به خیابان مینیاپولیس برای دومین شب چهارشنبه به معترضان lobbed سنگ و بطری در پلیس و جمع آوری به طور جداگانه در خارج از خانه از Hennepin County وکیل Mike Freeman و اخراج افسر که به زانو در Floyd گردن.

جمعیت زیادی جمع شده بودند خارج مینیاپولیس’ سوم حوزه مقر پلیس پرتاب اشیاء در ساختمان و افسران. پلیس مستقر گلوله های لاستیکی فلش بمب و گاز اشک آور به آنها فشار به عقب.

اواخر چهارشنبه AutoZone فروشگاه قطعات خودرو از سراسر سوم حوزه راه اندازی شد در حال سوختن.

اخراج افسر پلیس درک چوین و سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه فلوید مرگ دوشنبه شب همراه بودند با سوم حوزه در 3000, Minnehaha, Av.

در نزدیکی دریاچه خیابان هدف فروشگاه غارتگران دیده می شد ترک با موارد اعم از بزرگ تلویزیون به لباس به مواد غذایی است. غارت نیز رخ داده در میننهها دریاچه شراب و ارواح در Hiawatha و دریاچه. همانطور که از 8:45 p. m. روز شنبه هیچ کس دستگیر شده بود, گفت: سخنگوی پلیس جان سالمند.

هدف سخنگوی جاشوا توماس انتشار بیانیه ای گفت: دریاچه خیابان هدف خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته. “ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن باعث شده است جامعه ما,” او گفت:. “ما تصمیم گرفتیم به ما نزدیک دریاچه فروشگاه های خیابان اوایل امروز و مشغول به کار برای اطمینان از همه اعضای تیم ما بودند اختصاص و امن است. تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم ایمنی و کمک به جامعه ما زخم التیام یابد.”

کوچکتر کمتر هرج و مرج اعتراض ادامه داد: در خیابان های شیکاگو و E. 38th خیابان که در آن فلوید درگذشت.

معترضان همچنین با تجمع در مقابل ساختمان مینیاپولیس خانه از فریمن و اوکدیل اقامت چوین.

حدود 50 معترض بود در چهار راه در مقابل فریمن کار با شعار و فریاد خواسته برای چوین مامور پلیس دیده می شود در یک تماشاچی را با خود به زانو در گردن از مرگ فلوید به اتهام قتل است.

“آنها نیاز به رفتن به زندان چهار پلیس … چرا که آنها تصمیم به انجام هیچ چیز زمانی که یک مرد سیاه و سفید بود که به قتل حدود 20 دلار تقلبی لایحه گفت:” اریکا جوجه که سوار تا از Charles City, Iowa, برای حضور در روز چهارشنبه شد.

“آنها باید در زندان بوده است 10 دقیقه پس از آن اتفاق افتاد” افزود کتی کامینز-Bakko سنت پل.

یکی از فریمن, همسایه, علامت Bartlett, تماشا تظاهرات آشکار از چمن جلو.

“این وحشتناک خجالت برای مینیاپولیس و من مطمئن هستم که فریمن وحشت است ، من مطمئن هستم که اگر او قادر خواهد بود به عمل در اطلاعات [به پرونده اتهامات] در عین حال” بارتلت گفت.

یک جمعیت بزرگتر از حداقل 100 نفر حمل نشانه های جمع آوری شده در خارج چه اعتقاد بر این بود چوین را در 7500 بلوک N. خیابان 17 در اوکدیل.

کسی انداخت باز کردن قوطی قرمز رنگ بر روی در جلوی خانه و کلمه “قاتل” نوشته شده بود در روی درب گاراژ. نوشته شده در گچ در خیابان در مقابل خانه خود “جورج فلوید” “یک قاتل در اینجا زندگی می کند” و “او گفت که او نمی تواند نفس بکشد.”

حدود 6:45 p. m. پلیس مسدود کردن Helmo خیابان اصلی شاهراه بود که تهیه یک جریان از اتومبیل برای معترضان فریاد. یک تیم از حدود 30 افسران پوشیدن شورش کنترل دنده وارد ایستاده در مقابل از خانه. معترضان بلافاصله پاسخ با پوشش سراسر از آنها.

وجود دارد همچنین تظاهرات وجود دارد اواخر روز سه شنبه زمانی که Washington County موبایل زمینه نیروی مستقر شد برای متفرق کردن یک گردهمایی بزرگ وجود دارد “برای محافظت بیشتر از محله.”

در اوکدیل اداره پلیس “همدردی با صدمه زدن به جامعه به رسمیت می شناسد و توانایی شهروندان خود را به صورت مسالمت آمیز اعتراض در فضاهای عمومی منظم مدنی و شیوه قانونی” به پلیس گفت: در انتشار اخبار.

در Duluth, تظاهرات

دو ساعت و نیم در شمال مینیاپولیس حدود 100 نفر جمع آوری شده در یک تقاطع شلوغ برای بیان خشم بیش از فلوید مرگ است.

“اگر شما در هر نقطه در مینه سوتا شما باید دیوانه در مورد این. شما باید در تلاش برای به اعتراض گفت:” Jaylah Willis, 18 ساله از دلوت. “این اولین بار نیست این اتفاق افتاده است.”

این دلوت اعتراض سازماندهی شده بود توسط دو نفر از دانشجویان در Facebook. چه آغاز شده به عنوان یک گروه کوچک با تکان دادن نشانه هایی در گوشه ای از لندن جاده و E. 21st خیابان تبدیل به یک راهپیمایی به خود جلب کرد که ده ماشین پلیس که مسدود کردن ترافیک به عنوان گروه trudged چند بلوک غرب است.

معترضان شعار می دادند و دست تکان داد نشانه هایی است که گفت: “عدالت برای جورج” و “تعقیب پلیس است.” آنها بدستآمده honks حمایت از رهگذران و همچنین انگشت وسط و فحش. در یک نقطه قبل از تیم ملی, ماشین های وارد, یک مرد سوار چند پا با یک معترض در پنجره خود را به خاطر او حاضر به خارج شدن از راه خود را.

“این واقعا طاقت فرسا” گفت: شفق قطبی, ماه, یک, از 19 ساله, سازمان, که گفت که او انتظار نیست که این رویداد به تکامل مانند آن را انجام داد. او مانند بسیاری دیگر, در, اعتراض, به نام برای پیگرد قانونی از شرکت اخراج افسر که به زانو در Floyd گردن.

“ما آنها را می خواهید به دانستن دلوت از تماشای آنها و ما نمی خواهد سکوت” ماه گفت:.

پس از تقریبا سه ساعت ایستاده و راهپیمایی معترضین — یک گروه است که کاهش یافته است را به حدود 50 نفر — در اطراف شلوغ دلوت پلیس Sgt. تونی Radloff ماشین فریاد و شعار ،

“این است پسر من بعدی ؟” گریه Brayleigh Keliin یک جوان 19 ساله با هفت ماهه به نام کینگستون. پدر کودک جو کارتر که سیاه و سفید است, تا به حال یک هدف نقاشی بر پشت او ،

رشد تنش بین معترضان و تعداد انگشت شماری از نزدیک افسران مربوط با لحظات از صمیمیت و همدلی. پنج سال Shaylee غواص به او گفت مادر اشلی که او می خواست می شود یک افسر پلیس زمانی که او — و سپس او را زد و در آغوش گرفت افسر جو Miketin که به او یک برچسب نشان.

“همه پلیس بد” اشلی غواص بعد جامعی در یک معترض فریاد در افسران’ مواجه است.

Radloff در نهایت خارج شد ماشین خود را و احاطه شده بود توسط معترضان. Keliin ایستاده در کنار او تکان دادن یک لیست ثبت نام بیش از 40 نفر از رنگ بودند که کشته شده توسط پلیس.

“می گویند نام خود را” او تکرار شود.

“جورج فلوید … Philando کاستیا … Jamar کلارک” Radloff شروع به خواندن و جمعیت آرام پایین.

“من می دانم که آنها در حال سرزنش لباس بپوشند. من برای امضا این. من می توانم آن را شخصا” افسر گفت: پس از آن, به عنوان بسیاری از معترضان متفرق شدند.

به عنوان او راه می رفت دور با کارتر برای رفتن انتخاب کنید تا خود را پسر Keliin گفت: او قدردانی چه Radloff انجام داد.

“اما خواندن نام تغییر نمی کند, چیزهایی,” او گفت:. “افسران پلیس هستند که تبدیل آن زندگی می کند به هشتگهای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de