پکن: چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس و تایید برنامه های پنج شنبه برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که منتقدان می گویند نابود خواهد شد این شهر استقلال.

بیش از 2800 نفر از اعضای کنگره خلق ملی (NPC) اکثریت رای به نفع این پیشنهاد به پیش نویس این قانون که مجازات تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت تروریسم و اعمال به خطر افتادن امنیت ملی است.

اعلام نتیجه ملاقات با پایدار و با صدای بلند تشویق توسط نمایندگان.

تنها یک نفر مخالف این پیشنهاد در حالی که شش رای ممتنع.

قانون خواهد بود به طور مستقیم اعمال شده توسط سرزمین اصلی مقامات به طور موثر با دور زدن هنگ کنگ دولت است.

با توجه به پیش نویس این پیشنهاد منتشر شده در هفته گذشته قانون اجازه می دهد سرزمین اصلی سازمان های امنیتی به کار آشکارا در هنگ کنگ است.

NPC ایستاده کمیته — است که به احتمال زیاد برای دیدار بعدی در ماه ژوئن — در حال حاضر خواهد شد وظیفه با تدوین این قانون که پکن گفته است باید انجام شود “در تاریخ”.

این برنامه باعث محکومیت از دولت های خارجی و سرمایه گذاران و هنگ کنگ دموکراسی که می گویند چین بین بردن آزادی آن وعده داده شده به شهرستان در آن سال 1997 تحویل توافق با بریتانیا.

ایالات متحده روز شنبه لغو آن وضعیت ویژه برای هنگ کنگ ادعا شهرستان دیگر مستقل از پکن هموار کردن راه برای آینده تحریم ها و حذف امتیازات تجاری در مالی توپی.

چین ساخته شده در هنگ کنگ امنیت ملی قانون اولویت در این سال سالانه جلسات مجلس پس از بزرگ طرفدار دموکراسی تظاهرات را لرزاند مالی توپی برای هفت ماه سال گذشته است.

هفته گذشته اعلام کرد که چین می خواهد تحمیل امنیتی جدید قانون باعث تظاهرات در هنگ کنگ اگر چه یک پلیس مانع حضور گسترده در تجمعات.

NPC ایستاده کمیته نایب رئیس وانگ چن گفت: هفته گذشته که دلار هنگ کنگ تاخیر در اجرای امنیت خود قانون مجبور چینی, رهبری به عمل آورند.

“بیش از 20 سال پس از هنگ کنگ بازگشت اما قوانین مربوطه هستند و در عین حال به دلیلی با توجه به خرابکاری و انسداد توسط کسانی که در تلاش برای ایجاد مشکل در هنگ کنگ و چین در بزرگ و همچنین خارجی خصمانه نیروهای” وانگ گفت.

چین نه تنها حاضر به آدرس معترضان نگرانی, اما همچنین به طور معمول حمله کردند و آنها را به عنوان “ضد چین هرج و مرج نیروهای” مخفیانه با حمایت قدرت های غربی خم در از بین بردن این شهرستان و به دنبال استقلال کامل از سرزمین اصلی است.

سرزمین اصلی مقامات اغلب با استفاده از امنیت ملی قانون به بازداشت فعالان سیاسی و روزنامه نگاران و وکلا به بهانه “براندازی دولت” — در برخی از موارد برای چندین سال بدون محاکمه و یا دسترسی به وکیل.

چندین بحرانی جزئیات بیشتر در مورد این قانون هنوز به طور روشن-از جمله چگونه آن را تعریف جنایات و همچنین “دخالت خارجی” آیا مجرم خواهد بود سعی در هنگ کنگ یا چین که آیا هنگ کنگ خارجی قضات اجازه خواهد داشت برای تصمیم گیری امنیت ملی موارد و اینکه آیا این قانون خواهد بود عطف به ماسبق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله