مینیاپولیس ساکنان از خواب بیدار شد دوشنبه به ارزیابی خسارت پس از تظاهر کنندگان مشتعل آتش سوزی و غارت فروشگاه ها در سراسر شهر به تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل شد به طور فزاینده ای خشونت آمیز پس از مرگ جورج فلوید در طول بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس.

در یک صبح در کنفرانس خبری شهردار یعقوب فری ادامه داد: به اصرار آرام تکرار کرد که او را به درخواست کمک از گارد ملی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

“فرماندار و دولت بسیار مفید بوده است,” او گفت: با اشاره سوالات باقی مانده در مورد امکان استقرار به Walz ،

فری گفت: فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه و بانک و مانند آن را به آتش کشیدند شنبه حیاتی برای جامعه به خصوص در میان یک بیماری همه گیر.

“اجازه برگزاری این جوامع عزیز با انجام درست آنها و حفاظت از آنها,” او گفت:. “ما نیاز به ارائه رادیکال عشق و محبت ما را در ما. به اعتقاد من در این شهر و من می دانم که شما باید انجام دهید.”

فری گفت: به زودی وجود داشته باشد استراتژیسازی جلسات برای تعیین چگونه برای کمک به کسب و کار است که آسیب دیده و نابود شده است.

“این تماس به سوال چقدر کمک ما نیاز از دولت فدرال و دولت در حال حاضر,” او گفت:. “ما نیاز به آن را قبل از این کشتار صورت گرفت; آن را از همه بیشتر ضروری پس از.”

رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: چهارشنبه شب تخریب و تحت الشعاع آن صورت گرفت که روز شنبه و متمرکز در اطراف سوم حوزه.

“وجود دارد متفاوت تنور شب گذشته. وجود یک هسته گروه از افرادی که واقعا بوده است و متمرکز بر, باعث, تخریب,” او گفت:. “ما قطعا آماده در نظر (3 حوزه) به ارائه ایمنی اما جمعیت رو بزرگتر شد و آنها بیشتر همراه است.”

Councilwoman Andrea جنکینز که نشان دهنده بخش که در آن فلوید بازداشت شد قبل از درگذشت او گفت: رهبران سیاه و سفید می رویم به توسعه و بهبود فضا در سومین حوزه تا “مردم می توانند خود را بیان غم و اندوه و خشم در راه انسانی.”

“ما نیاز به صلح و آرامش در خیابان های ما و من به شما التماس برای آن آرام است.” جنکینز گفت.

اوایل جمعه شهرستان و مسئولین اجرای قانون هنوز شمارش کامل تلفات و شب که دیدم 30 buuildings به آتش کشیده و حداقل پنج نفر اصابت گلوله یک ضرب هنگامی که صاحب یک موسسه رهنی افتتاح شد آتش سوزی در یک مرد به اعتقاد او burglarizing کسب و کار خود را. ده ها تن از کسب و کار بودند یا غارت شده یا به آتش کشیده شده و یا هر دو عمدتا در منطقه میننهها خیابان و E. دریاچه خیابان بلکه در طول کسب و کار دالان در این شهر از شمال و جنوب طرف.

اضافی اجرای قانون کمک به احضار شد به 3 حوزه پلیس برای از بین بردن مینیاپولیس افسران پلیس به تظاهرکنندگان محاصره حوزه شعار با صدای بلند و حمل بنرهایی خواستار عدالت برای Floyd. St. Paul پلیس و گشت دولت نیز در دست است.

حداقل 30 کسب و کار در بالای شهر مینیاپولیس نشان داد نشانه هایی از آسیب صبح روز پنجشنبه با شکست مغازه شکسته درب و تازه نقاشی های دیواری, برچسب ها. CVS و در غرب دریاچه خیابان به نظر می رسد سخت ترین ضربه با چند خرد در و پنجره و پارکینگ با آشغال باقی مانده پس از غارت.

روشن نیست که چگونه بسیاری از بازداشت پلیس ساخته شده و در طول شب. در این تیراندازی منجر به مرگ یک 59 سال رزرو شده بود به زندان Hennepin شهرستان به ظن قتل با توجه به آنلاین زندان سوابق.

بخش منابع می گویند که مظنون به ضرب گلوله یک مرد که او فرض در تلاش بود به غارت کادیلاک پیاده & طلا و جواهر در 1538 E. Lake St. — حدود یک مایل غرب از اصلی اعتراض سایت. قربانی که هویت نشده است منتشر شده است, درگذشت بعد در نزدیکی یک بیمارستان است.

“لطفا مینیاپولیس” عاطفی شهردار یعقوب فری گفت استار تریبیون خبرنگار درست قبل از نیمه شب. “ما نمی توانیم اجازه تراژدی beget بیشتر تراژدی. فعالیت در اطراف دریاچه و Hiawatha در حال حاضر نا امن. لطفا کمک به ما در حفظ صلح است. …”

فری در چهارشنبه بازداشت و اتهامات علیه این شرکت اخراج مینیاپولیس افسر پلیس که زانو بر گردن جورج فلوید به او التماس کرد به نفس کشیدن در مدت کوتاهی قبل از مرگ او.

خشونت به دنبال یک daylong در اعتراض به سومین حوزه مقر پلیس که در آن ماموران به دنبال متفرق کردن جمعیت با فلش-انفجار نارنجک گاز اشک آور و پرتابه از طریق روز و شب.

قبلا فری به نام برای دستگیری و شارژ از شرکت اخراج افسر پلیس درک چوین که به زانو در Floyd گردن به او التماس کرد به نفس کشیدن.

“من در کشتی با, بیش از هر چیز دیگری بیش از گذشته 36 ساعت یک سوال اساسی: چرا مردی که کشته جورج فلوید نه در زندان است؟” فری گفت. “اگر شما تا به حال آن را انجام داده یا من تا به حال آن را انجام داده ما خواهد بود پشت میله های زندان در حال حاضر. و من نمی تواند آمد تا با پاسخ به آن است.”

فری نظرات آمد در دومین روز از اعتراضات گسترده بیش از فلوید مرگ رخ داد که در مدت کوتاهی پس از بازداشت او روز شنبه به ظن تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill.

علاوه بر تظاهرات در نزدیکی سوم حوزه در مینیاپولیس تظاهرکنندگان همچنین جمع آوری پنج شنبه در خانه Hennepin County وکیل Mike Freeman و اوکدیل خانه چوین.

فری گفت که او خواستار اقدام توسط فریمن که قدرت به دنبال اتهامات در Floyd مرگ است. “ما در حال کار با مینه سوتا اداره جنایی دلهره (BCA) و Hennepin شهرستان معاینات پزشکی را در اسرع وقت جمع آوری و بررسی همه این شواهد در مرگ غم انگیز آقای جورج فلوید” فریمن دفتر در بیانیه ای گفت. “این ضبط با مرگ آقای فلوید است که خشم آمریکا و مردم سراسر کشور سزاوار بهترین ما می توانیم و این چیزی است که این کار را انجام خواهد داد.”

دولت وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت: BCA تحقیقات که او نظارت در جریان است. “ما در حال انجام یک بررسی سریع. ما اطمینان حاصل شود که این یک تحقیق که نشدم,” او گفت:, و اضافه کرد که این گروه نیز نمی خواهد گوشه های برش برای تکمیل کار خود را به سرعت.

چون BCA و اف بی آی در حال انجام یک مشترک بررسی این دو سازمان باید قدرت را به دستگیری گفته سخنگوی پلیس جان سالمند. هر آژانس می تواند دستگیری هر یک از چهار افسران در هر زمان اگر آنها باور دارند که علت احتمالی. BCA خواهد ارسال پرونده به فریمن را برای شارژ در حالی که اف بی آی را ارسال پرونده به باراک اوباما.

این شهرستان شناسایی ماموران درگیر به عنوان چوین توماس لین Tou Thao و J الکساندر Kueng. رئیس Medaria Arradondo اخراج چهار شنبه. چوین, 44, 19 سال وزارت کهنه. Thao 12 سال کهنه. Kueng پیوست بخش در سال 2017 و لین در سال 2019.

چوین توسط وکیل تام کلی. Thao توسط رابرت Paule, Kueng توسط توماس Plunkett و لین توسط Earl Gray. همه کاهش یافته است به نظر.

مینیاپولیس پلیس رئیس فدراسیون سرهنگ باب کرول نمی پاسخ به پیام های درخواست نظر و کاهش یافته است به پرسش یک خبرنگار در دفتر خود. او گفت: در یک بیانیه ارائه شده به فروم سرویس خبری قبل از شنبه را اخراج کرد که “در حال حاضر زمان را به عجله به قضاوت و بلافاصله محکوم افسران ما. خواست ما این است که جامعه آرام باقی می ماند و تحقیقات تکمیل شود در کامل است.”

‘شوکه و وحشت زده شده’

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که او “شوکه شده و وحشت” با تصویری از فلوید مرگ است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلوید مرگ “بسیار غم انگیز و غم انگیز است.”

“من خواسته اند برای این تحقیقات به تسریع شود و تا حد زیادی قدردانی از همه از کار انجام شده توسط اجرای قانون محلی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “قلب من می رود به جورج خانواده و دوستان است. عدالت خواهد بود!”

فری گفت که او تصمیم به تماس برای اتهامات پس از تماشای این ویدئو. او گفت: او نه صحبت به ماموران درگیر و یا دیده می شود این فیلم گرفته شده توسط خود دوربین بدن. فری گفت: محدودیت تکنیک استفاده می شود در برابر فلوید است نه مجاز توسط MPD است نه چیزی افسران آموزش دیده بودند و “باید استفاده نمی شود،”

“ما به تماشای برای پنج تمام مشقت بار در دقیقه به عنوان یک افسر سفید پوستی محکم فشرده زانو خود را به گردن گزارشی دستبند سیاه و سفید ، من تو را دیدم هیچ تهدید. من تو را دیدم چیزی که سیگنال است که این نوع از زور لازم بود” فری گفت.

عظیم آتش فرا گرفته جنوب مینیاپولیس ساختمان اولیه روز شنبه به عنوان ساکنان دیوانه وار سعی کردم به شلنگ پایین خانه های مجاور. کسب و کار غارت شد و در شعله های آتش پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد.

او اشاره کرد که در بسیاری از موارد دیگر افسران تصمیم گیری ساخته شده در “چهار یا پنج یا شش ثانیه است.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک تقسیم دوم تصمیم گیری است که ساخته شده بود نادرست” فری گفت. “جایی وجود دارد حدود 300 ثانیه در آن پنج دقیقه هر که یکی از آنها افسر می تواند پشت هر ثانیه که می تواند او را حذف کرده و زانو خود را از جورج فلوید گردن.”

روز چهارشنبه مینه سوتا صلح افسر استانداردهای آموزشی (پست) هیئت مدیره گفت: چوین اقدامات منعکس نمی شود هر آموزش افسران دریافت خواهید کرد.

“این تصویری است که نگران کننده و نگران کننده است و هیئت مدیره موقعیت است که حرمت زندگی باید اصل هدایت برای همه مأموران اجرای قانون ،” بیانیه ای گفت:.

در بیشتر خرید اینترنتی از فلوید مورد دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel اعلام کرد که مدرسه را قطع برخی روابط با مینیاپولیس پلیس از جمله دیگر پیمانکاری برای خاموش وظیفه امنیت در, فوتبال بازی ها, کنسرت ها و مراسم و فسخ قرارداد خود را برای بمب خرناس سگ.

“ما محدود خواهد شد و ما با همکاری MPD به مشترک گشت و تحقیقات است که به طور مستقیم افزایش ایمنی از جوامع ما و یا که به ما اجازه می دهد برای بررسی و دستگیری کسانی که قرار ما دانشجویان دانشکده و کارکنان در معرض خطر” Gabel گفت: در نامه ای به دانشجویان و استادان.

اریک Hageman, یک, مینه سوتا, وکیل است که با موفقیت شکایت کرد افسران پلیس در خشونت موارد گفت که استفاده از زور باید “عینی معقول” از افسر دیدگاه در آن زمان با استفاده از یک استاندارد تاسیس در یک نقطه عطفی 1989 دیوان عالی کشور مورد گراهام v. کانر.

در میان عوامل دادگاه ممکن است در نظر دارد به شدت از اساسی, جرم, آیا گمان می شد به طور فعال به مقاومت در برابر بازداشت و این که آیا او رفتار ارائه یک تهدید برای ایمنی از افسر و یا هر کس دیگری. این معلوم نیست که آیا افسران به حال قبلی تماس با فلوید اما او مینه سوتا سابقه کیفری محدود بود به یک جفت از نقض ترافیک.

آتش سوزی در یک خودرو-فروشگاه قطعات در سراسر از مینیاپولیس پلیس سوم حوزه ایستگاه شنبه در میان شب دوم از اعتراض.

“این ویدئو به نظر می رسد که او با استفاده از نیروی صرفا به منظور تحمیل آسیب است که خلاف قانون اساسی” Hageman گفت: از افسر.

مرگ نیز تمدید خواستار overhauling پلیس وزارت فرهنگ اگر چه بسیاری از منتقدان را متوقف کوتاه خواستار استعفای رئیس.

Elizer Darris یک سازمان با آیتالله سیستانی گفت که او می بیند یک نیاز برای ریشه کن کردن یک فرهنگ است که اولویت پوشش برای یکی دیگر. این “آبی کد سکوت” ادامه داد: حتی پس از Arradondo صادر سفارش کرد و گفت که ماموران اجازه داده که همکاران خود را به رفتار بد نیز می تواند مسئول برگزار می شود.

“حتی اگر که آبی خود را برادر حفظ زندگی باید پارامونت به هر چیز دیگری,” او گفت:.

اف بی آی نیز برای کمک به این تحقیقات و در حالی که فری گفت که او معتقد است شارژ اقتدار نهفته است با Freeman او افزود که تا حد مقامات فدرال صلاحیت “آره من تماس بیش از حد.”

او گفت که او تا به حال دیده نشده و هر مدرکی که فلوید در برابر دستگیری و که او می خواهد بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در حالی که نه به خطر انداختن بررسی است اما مهمتر از هزینه است که من امیدوارم که به جلو خواهد آمد.”

 

اصلاح: نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که مینه سوتا گارد ملی به نام شده بود تا برای کمک به.

 

کارکنان نویسندگان چائو منتظر پل والش راشل اولسون, Ryan Faircloth مت مک کینی اندی Mannix و Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله