پیدا کردن که چرا این مسافر پوسته حق بیمه برای صندلی 1F

حیدرآباد: لحظه ای پرواز رزرو باز در مارس 21, M Subba رائو یک مدیر ساخت و ساز در دهلی نو شرکت های مستقر شد و در میان چند به کتاب او, بلیط هوا به حیدرآباد در یک پرواز نیلی (6E 765) که برنامه ریزی شده بود به حرکت در 5.10 a. m. 25 مه. برنامه او برای اولین سفر به حیدرآباد انتخاب همسر و دو بچه ها و اقدام به بنگلور.

اما زمانی که او یاد گرفته که او را مجبور به انجام یک مجموع از 14 روز در قرنطینه — هفت روز خانه قرنطینه در حیدرآباد و برابر با تعداد روز در بنگلور-او لغو بلیط به گرفتن مرخصی از محل کار که برای چند روز هیچ کار آسان است.

او سپس تلاش برای استخدام یک تاکسی اما هنگامی که از او پرسیده شد که به پوسته تومان 35-40k برای قطره به حیدرآباد او داد تا ایده. قطار بود و آخرین گزینه خود را اما چنین ترساندن از coronavirus که او نمی تواند متقاعد کردن خود را در هیئت مدیره.

با تمام سه حالت از حمل و نقل پرتاب یکی از چالش و یا دیگر Subba رائو همچنان که در آن او است — New Delhi.

“من نقل مکان کرد به دهلی نو در ماه نوامبر سال گذشته در حالی که همسر من یک مهندس با این نسخهها کار در یک شرکت خصوصی در بنگلور. از آنجایی که ما تا به حال برای حضور در یک تابع در حیدرآباد جایی که من در قوانین اقامت من رفت به بنگلور در زمان اعضای خانواده به همراه حیدرآباد در مارس 12. روز بعد ما تابع حضور و من سمت چپ برای Baroda در مارس 15 در ارتباط با دفتر کار” Subba رائو گفت: Deccan Chronicle بیش از تلفن از دهلی نو.

با توجه به مستند خانواده اش گیر کردم در حیدرآباد زمان و همسرش, Shanti تا به حال به ارائه گزارش کار در اولین.

“من رزرو بليط پرواز من به حیدرآباد دقیقه پس از مبارزه رزرو باز در مارس 21. هر چند من می ترسم که هنوز کنترل آن را به عنوان تنها دو ساعت پرواز. Twp روز بعد به من گفته شد که هفت روز خانه قرنطینه اجباری برای مردم ورود در حیدرآباد از دهلی نو (واقع در حیدرآباد آن است که 14 روز خانه قرنطینه اما بسیاری تا به حال هیچ وضوح). از آنجایی که من تا به حال به خانواده من به همراه بنگالور که در آن دیگر یک هفته قرنطینه است که باید آن را دشوار است برای گرفتن برگ برای این چند روز می گوید:” Subba رائو.

در اصل نقطه از ویجیاوادا در آندرا پرادش Subba رائو می گوید که اگر او می خواست به کتاب بلیط قطار (قطار خدمات شروع به ژوئن 1) او قادر به متقاعد کردن خود را. “من در مورد به کتاب AC کلاس اول بلیط اما من حمایت کردن به عنوان من می ترسم. قطار سفر را 24 ساعت و احتمال آلوده شدن در قطار بسیار بالا است. من ذهنی خودم آماده برای جاده سفر بود اما بسیار گران امر” او گفت:.

پرسید چه او قصد انجام در حال حاضر Subba رائو می گوید که او هیچ گزینه ای جز صبر کنید و تماشا کنید. “آن شده است دو سال پس از من را دیده اند ، امروز صبح من صحبت کرد به من دختر Sruthi (کلاس چهار دانشجو) گفت و او را به می آیند و بازدید من در دهلی نو به عنوان وجود دارد این است که هیچ اجباری قرنطینه در اینجا. من به او به عنوان مثال از پنج سال است که سفر به تنهایی از دهلی نو به بنگلور با پدر و مادر خود را. اما او ترسیده بود و به من گفت که وجود دارد بیش از حد بسیاری از coronavirus موارد مثبت در دهلی نو است.”

Subba رائو خیلی نگران سفر هوایی است که در زمان رزرو بلیط او پوسته اضافی 750 تومان برای صندلی 1F فقط به اطمینان حاصل شود که او را در یک فاصله امن از دیگر مسافران در هواپیما و خواهد بود که یکی از اولین برای دریافت در داخل و خارج از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de