مشکل خانه سالمندان در مورهد حمل و نقل coronavirus بیمار به یک مرکز دياليز و بدون آگاه ساختن کارکنان در مرکز و یا راننده بیمار با عفونت بالقوه در معرض حداقل نه نفر به این ویروس مرگبار است.

در یک خانه سالمندان در غرب و مرکز, مینه سوتا, ساکن با علائم ویروس اجازه داده شد با حضور جمعی از وعده های غذایی و گروه یکنوع بازی شبیه لوتو بازی ها به خطر انداختن 17 ساکنان دیگر از امکانات.

و در وینونا یک خانه سالمندان با عمده شیوع کروناویروس نقل مکان کرد و یک بیمار که به نظر می رسد بیمار با COVID-19 بیماری تنفسی به یک اتاق با کسی که سالم بود. کارکنان نیز سرگردان در مورد تسهیلات بدون از بین بردن آلوده دنده محافظ.

کسانی که در میان یافته های بازرسی دولت گزارش ماه گذشته چهار مینه سوتا خانه های پرستاری با کروناویروس موارد است. گزارش منتشر شده روز شنبه توسط وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, ارائه یک نگاه اجمالی به چگونگی ویروس در بیش از 200 مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور کشتار 759 مردم و آلوده کردن بیش از 2600 نفر. تمام گفته 81 درصد از مرگ و میر ناشی از این ویروس شده اند در مراقبت دراز مدت — میان بالاترین میزان در کشور است.

“این تخلفات ناشی از طولانی عفونت-کنترل مشکلاتی که در حال تبدیل شدن نکته قابل رویت در این بیماری همه گیر” گفت: Kristine Sundberg مدیر اجرایی سالمند صدای خانواده طرفداران.

چهار خانه های سالمندان اشاره شد به قرار داده شده اند ساکنان خود را در “معرض خطر فوری” که به معنی آنها را در معرض خطر آسیب جدی و یا مرگ با نقض. امکانات عبارتند از: مورهد توانبخشی و بهداشت و درمان مرکز Parkview خانه در Belview Sauer مراقبت های بهداشتی در وینونا و ویلا در Bryn Mawr در مینیاپولیس.

این گزارش نشان گسترده تر الگو: پرستاری در خانه با یک فقیر سابقه در کنترل عفونت به نظر می رسد به ویژه آسیب پذیر به ویروس ” گسترش یافته است. تا کنون حدود 75 درصد از مینه سوتا خانه های سالمندان با شیوع COVID-19 شده اند ذکر شده برای عفونت-کنترل تخلفات بیش از سه سال گذشته با توجه به های اخیر استار تریبیون تحليل بهداشت فدرال داده است. که بالاتر از صنعت میانگین: در سراسر کشور 63 درصد از نزدیک به 10 ، 000 خانه های پرستاری شده اند ذکر شده در طول همان دوره با توجه به قیصر سلامت نیوز.

بازرسان دریافتند که اجتماعی فاصله دستورالعمل شد و گاهی ضعیف اجرا و تلاش برای منزوی کردن ساکنان آلوده اغلب شکست خورده است. در این ویلا در Bryn Mawr مثلا بدون نظارت ساکنان مشترک سیگار از همان زیرسیگاری و نشسته در کنار یکدیگر در یک پاسیو, قرار دادن چند ساکنان در معرض خطر عفونت است. خانه سالمندان است پس از حذف باز ساعتهای از آن, در بیرون, سیگار کشیدن, منطقه, این گزارش گفت:.

طولانی ترین و دقیق ترین بازرسی گزارش با تمرکز بر چند ضعف در عفونت-کنترل پروتکل در مورهد توانبخشی و مرکز بهداشت و درمان. تسهیلات در فدرال لیست از مشکل ترین خانه های سالمندان در کشور است.

بازرسان در بر داشت خانه سالمندان موفق به نظارت بر بیماران مبتلا به علائم کروناویروس و سپس موفق به اجرای عفونت-کنترل شیوه های حاوی ویروس’ گسترش — خصوصی 43 ساکنان در مرکز. تعدادی از ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 باقی مانده در بال با مثلا ساکنان. دیگر ساکنان سالم قرار گرفتند به اتاقی با این ویروس با توجه به 64 صفحه گزارش.

حداقل سه نفر از ساکنان در مورهد خانه سالمندان فوت کرده اند از ویروس و هفت در بیمارستان بستری شده است در این گزارش گفت:.

در یک حادثه یک بیمار که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 ارسال شد به یک مرکز دياليز و بدون اطلاع به مرکز و یا راننده بیمار وضعیت. شکست بالقوه در معرض نه همه ساکنان در تاسیسات که دریافت خدمات دیالیز و همچنین کارکنان در مرکز دياليز و حمل و نقل پرسنل این گزارش گفت:.

بر اساس این گزارش بیمار بود دریافت دیالیز درمان برای حدود یک ساعت قبل از یک پرستار به نام به اطلاع این مرکز که بیمار آلوده شده با COVID-19. آلوده بیمار شد و همچنین حمل و نقل در همان ون به عنوان کسی که آلوده نیست. و راننده ون هرگز گفته شد که یکی از مسافران به حال این ویروس, این گزارش گفت:.

بازرسان همچنین مشاهده حوادث متعدد که در آن ساکنان نمی شد با پوشیدن ماسک. در یک مورد یک بیمار با COVID-19 دیده می شد در یک منطقه مشترک بدون ماسک. کارکنان راه می رفت توسط ساکنان آلوده در صندلی چرخدار خود را بدون تلاش برای کمک به آنها را با ماسک خود را در این گزارش گفت:.

“اصول اساسی طب پیشگیری نقض شده در سراسر هیئت مدیره گفت:” Eilon Caspi یک gerontologist و کمکی عضو هیات علمی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پرستاری که بررسی این گزارش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de