جورج فلوید نشان داد هیچ نشانه ای از زندگی از زمان EMS وارد آتش نشانی گزارش می گوید

در زمان جورج فلوید بود در مسیر به بیمارستان دوشنبه شب او بی توجه و بدون پالس. اما برای نزدیک به یک ساعت اولین پاسخ دهندگان و ER کارکنان حاضر به تسلیم در 46 ساله سنت لوئیس پارک در مراقبت از خود.

“او هنوز هم در حال خارج شانس” گفت: Hennepin بهداشت و درمان اورژانس رئیس مارتی Scheerer. “حتی اگر آن را یک سوپر شوت شما رو به بهترین خود را امتحان کنید.”

اما 90 دقیقه پس از اولین برخورد با مینیاپولیس پلیس فلوید بود مرده در HCMC.

“ما احساس از دست دادن و همچنین گفت:” Scheerer که معتقد است امدادگران همه چیز درست بعد از گرفتن پزشکی تماس پریشانی آن شب.

10 دقیقه ویدئو پخش زنده در Facebook اسیر لحظه های که منجر به Floyd مرگ است. افسر درک چوین دیده می شود بر روی زانو های خود در Floyd گردن در حالی که او نهفته است در صورت پایین دست به دستبند و التماس که او نمی تواند نفس بکشد. دقیقه بعد فلوید می رود لنگی و به نظر می رسد به از دست دادن هوشیاری. Hennepin اورژانس پس از آن وارد شش دقیقه پس از تماس پریشانی.

ملکی فیلم نشان می دهد که پزشکی کارگر لمس فلوید را به عنوان چوین باقی می ماند در بالای او. امدادگران و ماموران در نهایت تلنگر فلوید, بیش, بار او را در یک gurney و به آمبولانس در حالی که او هنوز هم دستبند. هنگامی که در داخل یک پاسخگوی آزاد دست خود را.

تصمیم به “بار و رفتن” به جای تریاژ در صحنه بود و به احتمال زیاد بر اساس نژاد خود را در برابر ساعت Scheerer گفت. تخلیه تمام تجهیزات اغلب می تواند بسیار طولانی تر از درمان یک بیمار از داخل آمبولانس.

زمانی که فشار در مورد پتانسیل وظیفه به مداخله اگر بیمار در معرض خطر در تماس Scheerer گمان که در این مورد پاسخ غافل شدید چگونه این وضعیت تبدیل شده بود.

“من فکر نمی کنم امدادگران می دانستند چه می گذرد. آنها فقط دیدم یک لحظه از آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت: در اشاره به چوین را طولانی مدت زانو خویشتن داری در Floyd گردن. “در نهایت اگر پلیس باید کسی در بازداشت ما را به دریافت مجوز از آنها را به کار با بیمار است.”

آتش موتور 17 وارد, بدون چراغ و آژیر فقط پس از آمبولانس دور کشیده. این تماس اولیه آغاز شده به عنوان یک کد 2 برای کمک به اورژانس در صحنه نه بیشتر فوری کد 3 نشان می دهد یک وضعیت تهدید کننده زندگی. اطلاعات اولیه داده شده به آتش نشانان گفت: تنها که فلوید بود “تروما به دهان او” با توجه به حادثه گزارش.

به محض ورود آتش نشانان در تلاش برای پیدا کردن خود را بیمار شد گفت: کسانی که جمع شده بودند که پلیس “به قتل رسانده بود مرد” این گزارش می گوید. “تماشاگران ناراحت بودند اما نه متمرد است.”

خدمه پیدا کردن وظیفه آتش نشان است که گزارش شاهد پایان مبارزه و تماشا به عنوان فلوید تبدیل العملی در بازداشت پلیس. اعزام اطلاع آتش نشانان که پزشکان که فقط سمت چپ صحنه نیاز به کمک, به طوری که آنها نقل مکان کرد و چند بلوک دور به ملاقات با آمبولانس.

دو آتش نشان وارد این دکل به عنوان یک طبیب بود انجام ماساژ قفسه سینه در Floyd. آنها با کمک گرفتن IV و داروها آماده به عنوان امدادگر همچنان به جستجو برای یک پالس این گزارش گفت:.

“وقتی کسی نیست تنفس هر فقره دوم گفت:” علامت گذاری Lakosky جمهور از مینیاپولیس آتش محلی 82. خود پرسنل آموزش دیده است که کسی می تواند دچار آسیب مغزی در به عنوان کمی به عنوان چهار دقیقه بدون اکسیژن است.

در حالی که در مسیر به HCMC اورژانس کارگران radioed جلوتر که آنها برداشت کرده بود فلوید و ورودی.

“من قرمز پزشکی ما وجود دارد خواهد شد در حدود شش دقیقه” یک پزشک رله با توجه به اعزام اورژانس صوتی. “سی سالگی مرد بازداشت شده بود توسط PD … بود در یک … بود ایست قلبی بر EMS ورود ظاهرا انجام CPR دسترسی گرفتن اعضای حیاتی و موثر بدن, اماتور, تماس ACLS [advanced cardiovascular life support] ما می شود وجود دارد در شش دقیقه red پزشکی COVID علائم ناشناخته است.”

فلوید وضعیت تغییر هرگز حتی پس از یک شوک الکتریکی به قفسه سینه. این حادثه گزارش متوقف می شود هنگامی که او و تحویل اورژانس دادند. پزشکان در ادامه اضافی نجات غریق اقدامات, اما Scheerer کاهش یافته است به مشخص کنید که چه نوع پزشکی با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

فلوید رسمی زمان مرگ ثبت شده در 9:25 بعد از ظهر

یک Hennepin County medical examiner گزارش بی نتیجه بود در مورد فلوید را دقیق علت و نحوه مرگ “در انتظار بیشتر تست و بررسی است.”

دو امدادگران که کار به صرفه جویی در زندگی خود رفت و مستقیما به وظیفه شنود گذاشته در روز بعد و برای پاسخ دادن به ناآرامی ها در جنوب مینیاپولیس باعث فلوید مرگ است.

“آنها احساس بسیاری از غم و اندوه به خاطر این زمینه گفت:” Scheerer که به طور خلاصه به ملاقات با آنها را پس از گرد و غبار حل و فصل. “دل ما به Floyd خانواده و دوستان.”

 

تحریریه پل والش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de