گوگل می داند که در آن شما هستند حتی اگر شما انتخاب کردن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل طرح دعوی در دادگاه می گوید

سان فرانسیسکو: ایالت آریزونا واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه متهم گوگل از ارتکاب تقلب بودن فریبنده در مورد جمع آوری داده های مکان.

آریزونا دادستان کل علامت Brnovich گفت: با توجه حاصل از بررسی راه اندازی دو سال پیش پس از گزارش رسانه ها است که گوگل تا به حال راه دانستن که در آن کاربران حتی اگر آنها تصمیم گرفتند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل با اینترنت شرکت است.

“در حالی که کاربران گوگل منجر به باور آنها می توانید انتخاب کردن از ردیابی محل این شرکت سوء استفاده از راههای دیگر برای حمله به حریم شخصی” Brnovich گفت: در یک نسخه.

“آن را تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری گوگل از ردیابی حرکات خود را بدون دانش خود را و یا رضایت است.”

با توجه به اتهامات گوگل با نقض آریزونا تقلب در قانون و تماس ها برای این شرکت به دست بیش از پول آن را ساخته شده از فعالیت های خود را در آن کشور است.

“دادستان عمومی و هزینه های احتمالی وکلای پرونده این دادخواست را به نظر می رسد mischaracterized ما خدمات” گوگل سخنگوی خوزه کاستاندا گفت: در پاسخ به خبرگزاری فرانسه پرس و جو.

“ما همیشه ساخته شده و ویژگی های حفظ حریم خصوصی به محصولات ما و ارائه قوی برای کنترل داده های مکان.”

او اضافه کرد که گوگل به نظر می رسد به جلو به “تنظیم ضبط مستقیم.”

در حالی که گوگل کاربران فراهم می کند گزینه کاهش برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل در حالی که با استفاده از آن خدمات یا گوشی های هوشمند طراحی شده توسط گوگل ساخته شده و نرم افزار اندروید آن را می توانید اینسو انسو جمع کردن از برنامه و یا فعالیت های آنلاین که در آن کاربران به هدف قرار دادن تبلیغات با توجه به استدلال.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net