رژیم صهیونیستی. تیم Walz میله های ناهار خوری محدودیت برای مینه سوتا رستوران

بازگشت به ناهار خوری را در داخل یک رستوران می تواند گام بعدی در بلند کردن اجسام COVID-19 محدودیت اما رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تصریح کرد: روز شنبه آمده است که سه روز در هوای آزاد, خدمات مواد غذایی خواهد شد مجاز است.

آن Walz اول نظرات عمومی در مرحله بعدی از “ایمن ماندن” طرح پس از او برتر ایران روز شنبه گذشته برای گسترش دسترسی به خانه عبادت فراتر از حد از 10 نفر که او در ابتدا در مجموعه.

“ما شده اند بسیار آگاه از درد است که باعث اقتصادی” Walz گفت: محدودیت در کافه ها و رستوران ها. “من فکر می کنم آن است که در حال سقوط به شدت در رستوران ها و صنعت مهمان نوازی است.”

Walz گفت: او در بحث و گفتگو با مقامات صنعت صبح روز چهارشنبه اما در حال حاضر دولت هنوز در تلاش برای تعیین تاثیر که دیگر تصمیم گیری های اخیر از جمله باز کردن بیشتر خرده فروشی در حال داشتن بر گسترش جدید کروناویروس.

“یکی از چیزهایی که در تبدیل که شماره گیری وجود دارد این است که تاخیر زمان” قبل از اینکه موارد جدید به نظر می رسد Walz گفت.

اما او افزود که رستوران که گروه تجارت گفت: فضای باز ناهار خوری محدودیت بود “تعجب آور و ناامید کننده” می توانید ببینید بیشتر محدودیت برداشته و در مرحله بعدی دولت طرح است.

“این است که گام بعدی در شماره گیری برای باز کردن برخی از این اماکن” Walz گفت.

مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: دولت اطلاعات شاخص های نقاشی “تصویر مخلوط” در مورد COVID-19 و تاثیر آن بر منابع مراقبت های بهداشتی.

روز چهارشنبه یکی دیگر از 33 مرگ و میر گزارش شده — مطابق یک رکورد قبلی مجموعه پنج روز پیش آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور ناشی از این بیماری همه گیر به 932.

در میان به تازگی گزارش داد مرگ 27 نفر از ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. تا کنون 81 درصد از 932 تلفات شده اند خانه سالمندان و یا کمک به زندگی ساکنان.

هنوز هم یکی از مرگ و میر اعلام کرد روز چهارشنبه یک اشراف شهرستان ساکن در 30s خود را که تا به حال شناخته شده اساسی شرایط بهداشتی مالکوم اشاره کرد.

اکثر مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در میان کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی از جمله بیماری های قلبی, بیماری های کلیوی, دیابت, چاقی و ریه شرایط.

وجود دارد 598 بیماران بستری از COVID-19 عوارض افزایش از 28 روز سه شنبه. از کسانی که 260 مورد نیاز مراقبت های ویژه دو از روز قبل.

“میزان بستری شدن در بیمارستان … چیزی است که ما در حال تماشای واقعا نزدیک” مالکوم گفت.

در حالی که برخی از مردم نیاز به بالا-سطح مراقبت های پزشکی در مورد 80 درصد از موارد منجر به عفونت خفیف و مردم بهبود خود به خود. تا کنون 16,314 مردم دیگر نیازی به جدا شود چرا که نشانه های خود را کاهش خواهد یافت.

پس از حدود 6,600 بیمار نمونههای آزمایش ویروس سهشنبه اضافی 510 موارد کشف شد, آوردن دولت را در مجموع به 22,464.

مقامات بهداشت گفت: وجود شده اند و 175 نفر بودند عفونی در حالی که در مراقبت از کودک و یا در یک مدرسه افزایش از 72 مورد در مارس 18.

“به عنوان تست افزایش می یابد ما شاهد موارد در مدارس و مراکز مراقبت از کودکان” گفت: سخنگوی وزارت جولی Bartkey. “بسیاری از این امکانات در خدمت شده اند فرزندان ضروری کارگران از ابتدای اقامت در خانه سفارش دهید.”

حدود 80 درصد از موارد شده اند در میان بزرگسالان, او اشاره کرد. تمام کسانی که آلوده و همچنین مخاطبین خود تشویق شده اند برای منزوی کردن در خانه.

شش امکانات تا به حال پنج یا بیشتر از موارد Bartkey اشاره کرد اگر چه تعدادی از امکاناتی که تا به حال حداقل یک مورد در دسترس نیست. نام این امکانات بودند منتشر نشده است.

در علاوه بر این به مراقبت طولانی مدت امکانات شده اند وجود دارد موارد در جاهای دیگر که در آن مردم در حال محدود هم از جمله 382 موارد مسکونی در سلامت رفتاری امکانات 160 موارد در زندان و 66 مورد در پناهگاه بی خانمان.

اگر چه بسیاری از ایالت ها شده است آرامش خود را اقامت در خانه محدودیت یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی JAMA شنبه گفت که این محدودیت را باید یک اثر در کاهش نیاز به مراقبت در بیمارستان در چهار ایالت از جمله ایالت مینه سوتا.

کلورادو و اوهایو و ویرجینیا تنها کشورهای دیگر که تا به حال اقامت در خانه سیاست ها و داده ها در بستری است که اجازه محققان به بررسی قبل و بعد از اثر.

“Stay-at-home سفارشات احتمالا کاهش بستری شدن در بیمارستان شماره 50 به 60 درصد گفت:” Soumya Sen دانشیار در کارلسون دانشکده مدیریت در دانشگاه مینه سوتا است.

“با توجه به این واقعیت که ما می بینیم این اتفاق می افتد در تمام چهار متحده … به شدت نشان می دهد که اقامت در خانه سفارشات نقش مهمی در کاهش بستری شدن در بیمارستان در این کشورها گفت:” سن این مطالعه منجر نویسنده.

این پژوهش بخشی از دانشگاه COVID-19 بستری پیگیری پروژه ادامه خواهد داد به نگاهی به تاثیر را در افزایش بستری شدن در بیمارستان به عنوان مطلب متحده استراحت محدودیت.

“ما شاهد هستیم که در حال حاضر در بستری اعداد و امید این است که بیمارستان ها را به اندازه کافی ظرفیت برای ارائه مراقبت بهتر از کسانی که بیمار شدن از آنها قبل از.”

نویسنده کارکنان جیمز والش کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de