کسی که نزدیک به جورج فلوید و در درد التماس اوایل روز شنبه به صورت آرام در مینیاپولیس, این شهر که در آن 46 سال پس از درگذشت او منظقه بازداشت این هفته که در دومین روز از تظاهرات تبدیل به یک شب آتش سوزی و غارت و آشکار خشونت مرگبار.

“من و دل” با تمام ناآرامی ها که فوران شنبه شب و در ادامه به پنج شنبه گفت: Mixxx راس به عنوان او در ضرب وشتم قریب به اتفاق این شهر برای بسیاری از بلوک های همراه و یا در نزدیکی دریاچه و خیابان و کشش غرب به بالای شهر منطقه کسب و کار.

“فلوید نمی خواهم مردم را به صدمه” راس بود که نامزدش در زمان مرگ او گفت استار تریبیون چند ساعت پس از یک مرد پیدا شد به ضرب گلوله به مرگ در خارج از یک موسسه رهنی E. دریاچه خیابان و بلومینگتون Avenue, S., “او زندگی اش را حفاظت از مردم است. این حقیقت است.”

دوشنبه شب پلیس نامیده می شدند به یک فروشگاه در گوشه ای از E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو ظن که فلوید در تلاش بود به پاس جعلی $20 bill. آنها گفتند: این مرد غیر مسلح از سنت لوئیس پارک بود و مقاومت در برابر بازداشت.

شاهد تصویری مستند فلوید در معده خود و دستبند به دست در حالی که سفید افسر درک چوین نگه داشته و یک زانو بر روی گردن خود را تا زمانی که او بیهوش شد. او مرده اعلام شد در HCMC بعد از آن شب. چوین و سه نفر دیگر از افسران اخراج شده اند به عنوان تماس های خود را برای پیگرد و بازداشت رشد بلندتر.

فلوید مرگ است که باعث ناآرامی و اقدام در جای دیگر در کشور است. پلیس نامیده می شدند در لس آنجلس و ممفیس در روز چهارشنبه. پلیس تیم ماشین آسیب دیده بود در لس آنجلس در حالی که چند دستگیری ساخته شد در ممفیس.

یکی از پیشرو ملی حقوق مدنی رهبران در راه خود را صبح روز پنجشنبه به مینیاپولیس با یک زن که فوت کرد در سال 2014 در حالی که مواجه با پلیس شهر نیویورک در یک شیوه ای مشابه به شرایط فلوید مرگ است.

برگرد. Al Sharpton و گوئن Carr مادر اریک گارنر در حال برنامه ریزی برای دیدار با رهبران مذهبی و فعالان شنبه بعد از ظهر در جهان توسعه برای کلیسای مسیح چند گام از کجا فلوید دوخته بود به پیاده رو توسط پلیس.

در بیانیه صادر شده در مدت کوتاهی قبل از Sharpton سوار یک هواپیما از نیویورک به شهرهای دوقلو, او گفت که او و Carr قصد “درخواست برای عدالت و پاسخگویی در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس است.

بعد پنج شنبه, اعتراض برنامه ریزی شده است توسط یک ائتلاف از گروه مبارز خارج از Hennepin County Government مرکز در یک تماس برای چهار اخراج افسران قرار داده می شود در زندان جلوتر از اتهامات بودن در زمینه.

“وجود دارد مقدار زیادی از علت احتمالی برای دستگیری مردانی که به قتل جورج فلوید گفت:” میشل ناخالص جمهور از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس. “این مردان هستند یک خطر برای جامعه است. اگر این قتل شده است توسط اعضای جامعه آنها را نشسته در زندان در حال حاضر در انتظار محاکمه است.”

ائتلاف اضافه شده که آن را می خواهد رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به انتصاب یک دادستان ویژه برای گرفتن این موارد در برابر افسران خواهد بود که کارش با دفاتر شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman یا دولت دادستان کل کیت الیسون.

“ما هیچ ایمان در این سازمان به شدت در تعقیب افسران پلیس” خواندن بیانیه ای از ائتلاف ساخته شده است تا ناخالص’ گروه همراه با شورای روابط اسلامی آمریکایی در ایالت مینه سوتا, عدالت برای جاستین Damond Ruszczyk زنان در برابر نظامی جنون و دیگران.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله