واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی برای امضای یک فرمان اجرایی پنج شنبه با هدف مهار مسئولیت حمایت از رسانه های اجتماعی شرکت های دو روز پس از او به شدت انتقاد کرد در توییتر برای استفاده از چک حقیقت به خود توییتهایی.

تهمت و تهدید کرده بود رسانه های اجتماعی شرکت ها با قوانین و مقررات جدید و یا حتی سازندگان: در چهارشنبه شلاق در سیاست جدید او معتقد بود با دخالت سیاسی خود را, پیام, اما او به تنهایی نمی تواند انجام دهد.

پیشنهاد سفارش مستقیم خواهد بود اجرایی سازمان از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا آنها می توانند جای قوانین جدید در شرکت های هر چند کارشناسان ابراز شک و تردید بسیار می تواند انجام شود بدون عمل کنگره.

مشابه فرمان اجرایی بود که قبلا در نظر گرفته شده توسط دولت اما کنار گذاشته نگرانی بیش از آن نمی تواند عبور حقوقی جمع اوری و آن را نقض اصول محافظه کار در مقررات زدایی و آزادی بیان است.

دو مقامات دولت مشخص شده به منظور پیش نویس و در خواست نامش فاش نشود چرا که آن را هنوز هم در حال نهایی پنج شنبه صبح. اما یک پیش نویس بود گردش در توییتر — که در آن دیگری است ؟

“این خواهد بود که یک روز بزرگ برای رسانه های اجتماعی و انصاف!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه صبح.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه ادعا کرد که تکنولوژی غول “سکوت محافظه کارانه صدای.” “ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد امضای یک فرمان اجرایی مربوط به رسانه های اجتماعی شرکت ها اما از ارائه جزئیات بیشتر. کاخ سفید ارتباطات استراتژیک مدیر الهام فرح گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد آن را امضاء پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را شدت انتقاد کرد در این شرکت پس از توییتر اضافه شده هشدار عبارت به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی کرد “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند.” تحت توییتهایی وجود دارد در حال حاضر یک لینک مطلب “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که هدایت کاربران به یک صفحه با واقعیت بررسی و اخبار در مورد تهمت به ادعاهای بی اساس.

تهمت متهم توییتر از “دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” و اصرار “به عنوان رئیس جمهور من به شما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد.” مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale گفت: توییتر را “روشن تعصب سیاسی” بود رهبری این کمپین به جلو “همه ما تبلیغات از توییتر ماه پیش.” توییتر را ممنوع کرده است تبلیغات سیاسی پس از ماه نوامبر گذشته.

اواخر روز چهارشنبه, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی “ادامه خواهیم داد تا به نقطه ای از نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.”

دورسی افزود: “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.’ قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند.”

توییتر تصمیم به علامت تهمت توييتها در مورد پست الکترونیکی-در انتخابات به عنوان رئیس جمهور بود که جرقه دیگر رسانه های اجتماعی طوفان در ادامه به استوک سیتی یک افشا و خنثی تئوری توطئه متهم MSNBC میزبان جو Scarborough از کشتن سابق کنگره منشی کارمند. برجسته جمهوری خواهان از جمله Rep. لیز چنی و بهداشت ، میت رامنی خواست تهمت به رها کردن این حمله که نکرده اند و مشخص شده با واقعیت بررسی توسط شرکت رسانه های اجتماعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به مدت طولانی متهم تکنولوژی غول در لیبرال متمایل دره سیلیکون از هدف قرار دادن محافظه کاران در رسانه های اجتماعی با واقعیت-چک کردن آنها یا حذف پست های خود را. سال گذشته کاخ سفید پرده برداری از یک “تکنولوژی تعصب ابزار گزارش” به معنای درجه اول برای برجسته کردن موارد که در آن محافظه کاران بر این باور بودند که سکوت.

رئیس جمهور منتقدان در ضمن باید بدحجابی این سیستم عامل اجازه می دهد او را به جلو اطلاعات نادرست یا گمراه کننده است که می تواند به اشتباه رای دهندگان.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان را سوال که آیا سیستم عامل مانند Twitter و Facebook باید همچنان به لذت بردن از مسئولیت حمایت به عنوان “سیستم عامل” تحت قانون فدرال و یا درمان می شود بیشتر شبیه به ناشران است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

حمایت شده اند با اعتبار امکان رشد نامحدود از اینترنت برای بیش از دو دهه اما در حال حاضر برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال دفاع از رسانه های اجتماعی شرکت ها بیشتر موشکافی.

پیش نویس فرمان اجرایی شد و انتظار می رود به استدلال می کنند که اقدامات مانند توییتر واقعیت بررسي شوی معنای آنها باید از دست دادن حمایت بودن “پلت فرم.” حتی اگر تایید توسط تنظیم کننده فدرال و دادگاه هنوز روشن نیست که چگونه است که می تواند بر تلاش این شرکت برای بررسی واقعیت تهمت توييتها.

بود همچنین انتظار می رود سعی کنید به نگه داشتن پشت فدرال دلار تبلیغات از توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها که “نقض آزادی بیان اصول است.”

توییتر برای اولین بار استفاده از یک برچسب بر مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها می آید به عنوان سیستم عامل دنده تا برای مبارزه با اطلاعات غلط در اطراف انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. Twitter و Facebook را آغاز کرده اند نورد از ده ها تن از قوانین جدید برای جلوگیری از تکرار این موارد نادرست در مورد نامزدهای انتخابات و روند رای گیری که خدشه دار 2016 انتخابات.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله